Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agent.123.

Zamiast nosa mam...

Polecane posty

Gość Agent.123.

...wielgachnego człona i ludzie uciekają jak mnie widzą.Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie Floriana, piękna to sprawa, Biurko, forume, knażką zabawa, Jest jednak moment ten przełomowy, Gdy zapach pałki wali do głowy, Umyć się trzeba przegrańcze drogi, Od głowy czubka po same nogi, Więc do łazienki kieruj swe kroki By zabaw z mydłem poznać uroki Gdy woda w wannie szumi namiętnie I Florian ścierwo swe myje namiętnie Hałas się daje słyszeć znajomy Florka koszmar ten kąpielowy Stoi za drzwiami, dysząc głęboko Przez dziurkę drzwiową puszczając oko Oto tatełe i jego wdzięki Nawiedzą zaraz rewir łazienki Florian drży cały w wielkim przestrachu Myśląc o tacie i jego ptaku Sielskie te chwile wśród białej piany Rajski ten klimat będzie przerwany Tateły knagą i od prodiża Kablem, co już się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wanny włazi tatełe zatem, Smaga mnie knagą jakby to batem Konia okładał wręcz bez litości, Zmuszając usta me do miłości. Krótko na szczęscie trwała zniewaga Tatełe w wannie powoli siada Pianą zakryty niemal do głowy Zabawę nową zacząć gotowy. Szkocką legendą mi opowiada, Znaną podobno z dziada pradziada, O tym potworze co gdzieś tam pływa, Loch ness podobno się to nazywa, Szukanie jego sztuka to trudna, Niewdzięczna praca to oraz brudna. Lecz wnet hart ducha każdy zdobywa, Kto poszukiwać stwora wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent.123.
Ja też uwielbiam knage swego tatełe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×