Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość corobićcorobić

__Chyba nie kupie slubnych butów__

Polecane posty

Gość corobićcorobić

No jestem załamana. Chodziłam dziś po sklepach i NIE MA!! Sa albo z czubami, albo jakby oblepione jakąś kiczowatą posypką, albo strasznie drogie. Ja chce typowe ślubne buty z zaokroaglonym lub sciętym czubkiem, skórzane lub skóropodobne. Jedyne, jakie znalazłam zbliżone do mojego ideału to takie, tylko, ze ona są atłasowe, a to jakos znowu mi sie nie widzi. Chyba nie kupię ;( http://www.butyslubne.com.pl/buty_slubne_atlasowe-p-296-pl.jsp a chciałabym coś takiego: http://www.butyslubne.com.pl/buty_slubne_buty_biale-p-54-pl.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaaaaaaaaaaaaaaa
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
Włocławek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
słuchajcie, a czy w ostatecznosci takie atłasowe moga być? Czy to szczyt kiczu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaala
ja jestem z okolic katowic i zgodze sie z autorka nie ma ladnych butów, wszedzie te same juz chyba od kilkju sezonów oklepane i brzydkie.........:(( tez jeszcze nie kupilam wlasnie z tekj stronki z ktorej dalas linka kilka mi sie podoba i chyba tam pojade bo maja swoj sklep w krakowie i moze tam jeszcze jakies inne sklepy sa :(( a buty okropne szpiczaste - sa daaawno juz niemodne !!! i posypane wlasnie jakimis kuleczkami łeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki problem masz
jak ci sie podobaja te na butslubne.com.pl to je kup. ja u nich kupowalam i bylam zadowolona,tylko musisz rozmiar mniejsze zamowic niz nosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
są są:) w tym sklepie, w którym byłam jedynie te atłasowe nadawały sie do czegokolwiek, ale własnie ten cholerny atłas :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
dośc długo się czeka, a poza tym mam bardzo wąską stopę i każde buty musze przymeirzyć niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnasz racje, przyjrzalams ie z bliska. ale butow i tam malo co widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ten sam problem.Tylko ja szukam ze skórki albo z satyny i na bardzo wysokim obcasie i z czubami.Może macie jakies linki z ciekawymi butkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
no wiem. jak nie znajde innych, to chyba kupie te atłasowe, ale to nei jest szczytem moich marzeń :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki problem masz
ja kupilam z czubkami bo po pierwsze mi sie podobaja po 2 mojemu mezowi sie podobaja a cala reszta mnie nie obchodzi:) ale okragle tez lubie,nie wszytkie sa ladne ale te akurat co autorka pokazala sa swietne mierzylam je nawet bardzo wygodne:) i nawet sie zastanaiwam czy sobie nie kuie takich zlotych-ot tak na inne okazje niz slub:) ja mialam koronkowe te: http://www.butyslubne.com.pl/biala_koronkowa_fantazja-p-272-pl.jsp a chce kupic sobie te: http://www.butyslubne.com.pl/zloty_mroz_n-p-41-pl.jsp problem w tym ze te zlote nie ma rozmiaru 39:/ czy ktos wie gdzie moge kupic takie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie dziewczyny spokoj nie wszystko musi byc idealne ;) ja sie zamartwialam poniewaz moj kregoslup nie znosi obcasow a moj facet ma 190 cm wzrostu!!! myslalam sobie ze to katastrofai kiedy bylam na przymiarce facetka sie mnie spytala czym sie tak przejmuje...? butow i tak nie widac (no chyba ze suknie krotka), chcialam z odkrytym palcem ale ona do mnie: czy jest pani pewna ze niezdrany kuzyn albo dziadzius jakis albo podpity wujek w tancach nie ustanie pani na palcach i nie bedzie pani pozniej plakala w lazience bo palec spuchnie? troche rozmawialysmy... w koncu wzielam nie najpiekniejsze ale najwygodniejsze i najnizsze buciki, i kiedy ubralam suknie... nie bylo nic widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki problem masz
tzn rozmiaru 38 nie ma bo ja nosze 39 a trzeba kupowac rozmiar mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
CZYLI KUPIĘ ATŁASOWE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlasowe sa niepraktyczne
ale przeciez nie kiczowate. To klasyka od WIEKÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam to samo..też już myslalam ze nie kupie bbutow slubnych a tez nie chcialam z czubami...a co najlepsze te z zaookraglone tez mi sie nie podobaly tzn jak staly na polce tak ale na mojej nodze juz nie no ale w koncu znalazlam http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/471d1396aa6500f1.html i mialam te:) takze nie przejmuj sie na pewno znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobićcorobić
NIEPRAKTYCZNE- TZN? Coś sie z nimi moze stac podczas wesela? Pewnie to są buty na jeden raz, czyli nie do odsprzedania, bo podejrzewam, ze po weselu sa bardzo zniszczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili86 przesliczne!!! duzy maja obcas? takie mi sie marzyly... tylko akurat byly z obcasem 7 cm - ja juz bym nie dala rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może poszukajcie w zwykłych sklepach, a nie w salonach ślubnych. Ja pierwszy raz pojechałam przymierzać suknie i weszłam do obuwniczego, takiego zwyczajnego, żeby zapytać o adres sklepu z sukniami i kupiłam buty pierwsze jakie zobaczyłam:-) Skóropodobne, lekko zaokrąglone, nie za wysokie i bardzo ładne i zgrabne. :-) Do jakiejś letniej sukienki późnym latem spokojnie je można złożyć. Trochę podobne do tych z drugiego linku autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 4-5 cm maja..jakos nie duzo..bo ja wysokich nie chcialam zeby sie nie meczyc na wlasnym weselu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przede wszystkim nie byly kupowane w salonie slubnym tylko w Nadarzynie w Maximusie:)u polskiego producenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem, że moja kuzynka miała do sukni ecru dodatki bordowe (kolczyki, oprawki okularów, korale czy tam coś) i buciki miała ciemnoczerwone, dzięki czemu zostały jej na później :) I powiem wam, że wyglądała przecudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaaaaaaaaaaaaaaa
ja kupiłam w Poznaniu, a miałam podobny problem jak Ty, autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryłko ma takie podobne, jak Ci się podobają. Tylko chyba są droższe niż te ze sklepu internetowego. Ja też kupowałam w Poznaniu w sklepie slubnym - drogawe były, ale ecru i nosze je do eleganckich sukienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kota w worku nie kupować
moje też noszę do eleganckich jasnych kreacji. kosztowały w salonie evita w krakowie 390 zł (na allegro są nowe za niecałe 200). niestety, moje zamówione innej firmy (brzydsze) przyjechały rozklejane i ni wzięłam ich. na ostatnią chwilę szukałam innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×