Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość corobićcorobić

__Chyba nie kupie slubnych butów__

Polecane posty

Gość kota w worku nie kupować
ja mam pełne 212 :) kolor: perła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam zakup butów w sklepie dla tancerzy. można sobie wybrać dowolną wysokość obcasa, rodzaj materiału z jakiego będą wykonane (skóra jest droższa) i kolor. dla wąskiej stopy są specjalnie dopasowane. ja mam takie: http://www.akces.biz/pic/PS-KPcr.jpg tyle, że ze skóry ecru. zapłaciłam 234zł (przy czym wzięłam sobie kilka bajerów, które podniosły cenę. normalne z satyny kosztowały 160zł). ładne buty widziałam w ryłko, ale obsługa była tam katastrofalna (mówię o sklepie przy rynku w katowicach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam wogle typowo slubnych nei kupuje, bo bialych napewno nigdzie nie zaloze, a szkoda wydawac mi ponad 100zł na buty które tylko raz zaloze dlatego postanowilam kupis jakies srebrne albo taki kolor platyny bo w sumie w srebrnych tez chodzic nie bede :P http://www.butyslubne.com.pl/buty_slubne_atlasowe-p-296-pl.jsp a te butki są ładne gdybym sama chciala typowo ślubne to wlasnie takie bym kupila:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam dokładnie czegoś podobnego co autorka.w okolicach Katowic,Sosnowca,Dąbrowy Górniczej,Będzina,Czeladzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do sprzedania buty ślubne skórzane, całe białe- nawet spód firmy La Strada. Niestety mają czubek. Specjalnie takie wzięłam, bo spod ślubnej czubki jedynie widać i widać, że jakiś but jest, no ale każda woli coś innego. Zainteresowane osoby proszę o kontakt, to ew. w weekend moge wystawić je na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
"czaka laka smak afryki - a ja wam powiem, że moja kuzynka miała do sukni ecru dodatki bordowe (kolczyki, oprawki okularów, korale czy tam coś) i buciki miała ciemnoczerwone, dzięki czemu zostały jej na później I powiem wam, że wyglądała przecudownie " o to tak jak ja :) tylko ja mam biało-srebrną kieckę, do tego dodatki i bukiet w kolorze starego wina i biżuteria z granatów :) a białe buty kupiłam też, na wszelki wypadek, bo może teściowa dostanie zawału na mój widok, a nie chciałabym jej robić przykrości :) wiec w odwodzie białe się przydadzą. mają obcasik 6-7cm, są materiałowe, dadzą się wyprac. i czemu miałyby być niepraktyczne i na raz? ja mam satynowe pantofle białe jeszcze od studniówki (więc od baaardzo dawna ;) ) i powiem wam że tez je noszę - latem do białych kiecek, do kolorowych z białą torebką - czemu nie? te które pokazujecie w linkach mają dość uniwersalny krój, z odpowiednimi dodatkami można nosić latem do zwykłych ciuszków (zielone spodnia i biała koszulka, czerwona suknienka i biała torebka itd). a na ślub i wesele nie polecam odkrytych palców. Miałam kiedyć takie tip-toe na zabawie - porażka. już pomijam to że wystarczyło że mi ktoś w rozbawieniu nadepnął na palca i fiu - pończochy przetarte, dziura, do wymiany, ale najgorsze co mnie mogło spotkać to jak edna ciotka w tańcu sie zachwiała i łapiąc równowagę odstawiła nogę w tył, trafiając akurat szpilką w moje pacle... myślałam że mi coś odrąbała :( Od tej pory nigdy nie nakłądam sandałków itd na imprezy taneczne. Nie mówiąc o tym ze savoir vivre twierdzi że prawdziwie elegancki but to but z zakrytą piętą i palcami, noszony na nodze obleczonej pończochami lub rajstopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj butów
Ryłko. Mają kolekcję ślubną. W różnych sklepach - różne. Buty są ze skóry i są tańsze niż te ślubne w salonach ślubnych. Ja za swoje czułenka skórzane dałam 120 zł. Bez czubków, białe, skórzane, śliczne czułenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam30
Ja zamówiłam buty z san but zwykłe bez zdobień nie ze skóry, po prostu najnormalniejsze i na dodatek kosztowały tylko 95 zł. Stwierdziłam, że po co mi buty za dwie stówy na jedną noc. W dodatku i tak nie będę w nich chodzić. I ważne że mają okrągłe noski. jeżeli chodzi o poszukiwanie butów mam podobne odczucia: same czubki :) i zawsze zdobione. Corobićcorobić zobacz na stronie www.san-but.pl i www.san-but.eu- tu większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam też ten sklep o którym Katowiczankaa pisze. Sama miałam czerwone, ale tu wybór sam się narzucał, kremowo- czerwona sukienka. Na szczęście kupiłam od razu z pastą do czerwonych butów, zajęłam się nimi przed ślubem i drugiego dnia po weselu i wyglądają przyzwoicie :D Jeszcze w nich pochodzę, a kremowych czy białych raczej bym nie założyła drugi raz. Też nie lubię butów z czubkami, mało co mi się tak nie podoba. Za to nawet przy czerwonych, chcąc znaleźć proste i gładkie był spory problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×