Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anitaaa

Uprawialyscie sex z dwoma facetami? Prosze o szczegoly..

Polecane posty

Gość Anitaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie a już myślałam
że dzisiaj spełnię jedną ze swoich fantazji,byłam umówiona na dziś z dwoma ale ściemnili i niby w przyszłym tygodniu,no ale nie sądzę faceci ściemniają bardzo często,maja bujną wyobrażnię i coraz mniej odwagi,pozatym prawie każdy z nich marzy o seksie z dwoma lub więcej laskami a odwrotnie nie są chętni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świat schodzi na psy,zachowanie typowe dla zwierząt.Sorry ale chyba moge wyrazic swoja opinie .Ciekawe co bedzie jak juz wam sie znudzą te trojkąty ,czworokąty i inne orgie? Masakra.Nie popieram tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśny
Hehe..... Nie miałem nigdy okazji w trójkącie brać udziału..... W zestawieniu 2m+1k nigdy udziału nie wezmę.... ale 2k+ja..... pomarzyć dobra rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipa rapa
chciałabym spróbowac chociaż raz,jak to jest! Podobno super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesny - ja tez.. mojej odpowiada tylko takie zestawienie jak napisalem wyzej z czego sie niezmiernie ciesze.. wejdz sobie na stronke www.zbiornik.com mamy tam profilek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropecczzkaaa
:-0 ;-) ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak słów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rób co chcesz ale potem się będziesz czuła jak szmata, to żada rewelka,jeden cię będzie posuwał od tyłu a drugiemu będziesz ciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rób co chcesz ale potem się będziesz czuła jak szmata, to żada rewelka,jeden cię będzie posuwał od tyłu a drugiemu będziesz ciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_gapcia
raz na wyjeździe integracyjnym kolesie z innego miasta, też z wydziału finansowego tańce, głośna muzyka, gwar, trochę alkoholu i wylądowałam w ich pokoju niby jeszcze na małego drinka już na wstępie zorientowałam się o co chodzi ale też miałam ochotę spróbować bo kolesie byli całkiem-całkiem :) powiem jedno - przeżycie niesamowite pod każdym względem i nie tylko seks mam na myśli chociaż tu też miałam niezłe odloty na razie mi wystarczy ale kiedyś jeszcze jak trafi się podobna okazja to kto wie czy nie powtórzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet...
Mnie tak raz wciągneli znajomi - małżeństwo. Piliśmy piwo w knajpce, po którymś zaczęli żartować z tematu. Na plażę nudystów chodziliśmy wspólnie, więc od strony nagości się znaliśmy. Z knajpy było do nich do domu blisko, więc zamiast wracać do siebie poszedłem do nich. Na początku miałem lekki stresik, bo nie wiedziałem co faktycznie się wydarzy. Pierwszy wziąłem prysznic i czekałem w łóżku nago. Później przyszli oni, ona położyła się w środku. Jej mąż wziął moją rękę i przesuwał delikatnie po jej ciele i pokierował aż do najintymniejszych zakamarków. Jak poczułem jak ona jest rozgrzana zniknęły bariery i zaczęła się zabawa na pół nocy. Miły seks, pieściliśmy ją równocześnie. W przerwie padł ze zmęczenie jej mąż i robiliśmy to jak spał tylko w dwójkę. Potem padłem ja. Jak z nim rozmawiałem po całym zajściu to byli tak podnieceni, że następnego dnia robili to jeszcze sami kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Sukienkowy! nie smuc! Po jaka ch.. wlazisz na to forum?! zeby podgladac i walic potem gruche ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdażyło się ;) wyjazd, alkohol itd. odlot. mnóstwo pieszczot, "czułam" wszedzie rece i usta. nie było rownoczesnej prenetracji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabajka
to cudowne uczucie gdy piesci cie na raz 2 facetow, ich rece oplataja cale cialo a usta caluja wszedzie :) czulam sie taka spelniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari262
a ja chętnie poznam Panią, której się taki sex podoba...tylko poważne meile. podnieca mnie niesamowicie jak moja dziewczyna jest zaspokajana przeze mnie i tego drugiego. byłem w takiej sytuacj 2 razy.jest dla wszystkich super pod warunkiem,ze sa na odpowiednim poziomie. chetnie stały układ, związek. pozdrawiam. prosze o meile od pań na mari262@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad jestes mari
tez mam 2 krotne doswiadczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari262
świetokrzyskie. to iest niesamowite podniecajace przeżycie. widok kobiety, jej oczy , żar jej pragnienia i rozkoszy, jej ruchy. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksed
Napisz na aksed@op.pl mam doświadczenie i jestem delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marimaner
ja jeszcze w akademiku miałem taką przygodę, że kumpel miał pannę którą nakręcało jak ktoś się patrzy więc kilka razy obserwowałem ich w trakcie - dość podniecające, musiałem sobie za każdym razem upuszczać ciśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari262
super sprawa ale widze panie tu na forum nie zaglądaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciała ale tylko w
formie: 2 męzczyzn i ja. nie pozwoliłabym,zeby mój mąz wpychał penisa w obce,obleśne cipsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciała ale tylko w
nie wiem zresztą czy nie runąłby mój związek po czyms takim--całe zaufanie,więź itp. mogłabym tak zrobic z 2 obcymi facetami. mój mąz jest tylko dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamika
nice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do rymu nie do taktu
a ja bym nie mogla. napewno nie z mezemkkims znajomym. wiezi miedzy nami by sie posypaly, niedzy cala trojka. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie sie z tym zboczeniem
Nie uprawialam, uwazam, ze robia to osoby, ktore nie maja szacunku do siebie- zarowno kobieta jak i mezczyzni. Na sama mysl robi mi sie niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam kiedyś z trzma jednocześnie ale trudno zsynchronizować ruchy niestety... Ale było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×