Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewwwwkaaa

DLACZEGO MNIE NIE ZDRADZISZ? PYTANIE DO FACETA..

Polecane posty

Gość kahba
:-) zadawajcie takie głupie pytania swoim facetom,to oni zaczną się zastanawiać nad tym,dlaczego was nie zdradzaja :-) i pewnego dnia dojdą do wniosku,że sa frajerami,że was nie zdradzaja ze wzgledu na to i na tamto i zaczna was zdradzac...a potem wy zadacie im pytanie-dlaczego mnei zdradzasz :-) i facet wtedy zacznie wyliczanke ,a dlatego,ze ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
jak tak duzo mówil to wiadome bylo że zdradzi. ja jestem ze swoim 24h na dobe, pracujemy razem i nawet jak propouje ,ze może sama pojade do rodziców on sobie odpocznie czy coś to czas chce spedzać tylko ze mną, poza tym mam chyba dar wyczuwania ludzi. dla przykładu brat mojego meza- wszyscy mówili jakie z nich przykładne małzeństwo a ja mówilam - zobaczycie on ją zdadzi ....no i zdradził. tak samo jak wiem,że mój mi tego nigdy nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, kochana, że nie zdradzi, ale nie wiesz. Nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahba
Jessy28--sorry,ale jak czytam takei wypociny jak Twoje odnosnie tego,ze Ty wiesz,ze twoj Cie nigdy nei zdradzi to pękam ze smiechu :-) Nigdy nie mow nigdy .Masz 28 lat a myslisz jak 5 latka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahba
Jessy28--ja nawet juz widze 1 powod do zdrady w waszym zwiazku. To,ze spedzacie ze soba 24 h na dobe. Moze wam sie nie wydawac to złe,wrecz przeciwnie,ale po pewnym czasie stanie sie to dla jednej ze str,.a nawet moze dla dwoch zbyt stresujace,nudne etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
kahba dziecino, po pierwsze nie mam 28 lat, po drugie jak dot,ad tyle lat nam sie nieznudzilo, 24h nie traktuj tak dosłownie., po trzecie nic o mnie wiesz ani o moim meżu i to co sadzisz o moich "wypocinach" wisi mi koło zadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
kahba zadawajcie takie głupie pytania swoim facetom,to oni zaczną się zastanawiać nad tym,dlaczego was nie zdradzaja i pewnego dnia dojdą do wniosku,że sa frajerami,że was nie zdradzaja ze wzgledu na to i na tamto i zaczna was zdradzac...a potem wy zadacie im pytanie-dlaczego mnei zdradzasz i facet wtedy zacznie wyliczanke ,a dlatego,ze ... to co napisałaś, mowi wszystko o tobie widac że o facetach i związkach niewiele wiesz.i zyj sobie dalej w tej niewiedzy nie wadząc nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego na pytanie skierowane do mężczyzn odpowiadają głównie kobiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahba
Jessy28--napisze Ci z punktu widzenia kobiety po 40 i matki pełnoletniego dziecka. To,ze jestescei ze soba przez 24 h na dobe to nie jest zdrowe dla zwiazku.Ciagłę przebywanie ze sobą nawet jak tego jeszcze nie odczuwacie jednak męczy.Przebywanie z eswoim dzieckiemn 24 h/dobe jest często zbyt męczace i nie chodzi mi o czynnosci wykonywane przy nim,ale ogólnie o to,ze psychika człowieka nei ejst zaprogramowana na ciałe przebywanie z kimś non stop.Nawet psycholodzy radza rodzicom nawet połgodzinne przerwy w kontakcie z dzieckiem(gdy jest na to mozliwosc)aby"odpocząc" Nie wyobrazam sobie przebywac non stpop ze swoim facetem i nawet nie wyobrazam sobie abym ze swoim dzieckiem non stop przebywała.Chyba wszyscy dostralibysmy krecka. A co wypocicn,to chodziło mi o to,ze nigdy niczego nie mozemy byc pewnoi,nawet samych sibie,bo nei wiemy jak postapimy w danej sytuacji,.Nawet jezeli przed zaistnieniem tej sytuacji mamy wyrobione zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahba
Jessy28--:-) o mezczyznach to ja wiem bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
powiedziałam już że 24h na dobbe - nie jest dosłowne. A poza tym masz swoje zdanie i ok. słuchaj psychologów, a ja mam swoje, wiem i juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
nie wiem gdzie żyjecie ale ja w swoim otoczeniu nie znam nikogo poza jedną osobą która zdradziła .a znam sporo osób i to dobrze .tak więc nie dorabiajcie do facetów że zdradzają bo jest ich wielu którzy nie są tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessy28 a dlaczego ty jesteś taka agresywna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
rób co ci psycholodzy zalecają a ja beda robic swoje, to samo dotyczy mojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahba
Jessy28:-) moze i masz racje,ale na Twoim miejscu nie byłabym tego taka pewna :-) obys sie nigdy niemile nie zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
prowodyr- popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessy28-- o mezczyznach to ja wiem bardzo duzo." albo ci sie wydaje że wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
nie zaskoczę. wiem to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahba
prowodyr--osoby zdradzajace maja to do siebie,ze wiekszosc robi to tak,ze nawet cien podejzenia nie pada na nich,ze takie cos robia. Jezli nie wyda sie to przypadkowo,to zdrada mzoe byc ukrywana przez bardzo długi czas i nie wyjdzie nawet na swiatło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
kahba czyżby czasem ktoś cie nie zdradził? moja mama kiedyś też mówiła tak jak ja teraz- i po 30 latach z moim tatą trzeba stwierdzić,ze -miała racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahba
Jessy28--a moze ja zdradzam i to w taki sposob,ze nikt sie tego nawet nie smie domyslic i dlatego wiem,ze nie mzona mowic nigdy i ,ze mozna zdrade jak najbardzej sekretnie uprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
to taka chyba moda na cafe młodzi zdradzaja bo są młodzi, starsi też bo przezywają kryzys wieku sredniego, ludzie, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na dowód tego ja zdradzam a moja żona jest szczęśliwa że już nie mamy kłopotów z seksem.dobre co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
kahba-dla mnie takie kobiety to szmaty, bez wyjątku, i zakończyłam z toba dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahba
Jessy28--to nie żadna moda,to po prostu zycie i dopiero u schyłku tego zycia (na łozu smierci)mozemy powiedziec jakei ono było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahba
Jessy28--:-) wyzwiska:-)czyzbys była sfrusrowana zyciem:-)a mzoe to tylko miesiaczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy28
jak widac wszyscy próbuja mnie przekonać że mój mąz mnie na pewno zdradzi i juz. Śmieszne , nieszczęśliwe ludziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW.... jessy28, kultura i umiejetnośc dyskusji nie są twoją mocną stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ty jesteś mega szczęsliwa. Co widać, słychać i czuć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×