Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serce na temblaku

I chcialabym żebyś był jak ten papieros

Polecane posty

byście się wstydzili wszyscy!! kobieta cierpi a wy sobie podśmiechujki robicie :P swoją drogą nie ma to jak dobre porównanie miłości i pety jestem pod dużym wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ike ze wszedł tez w topik aspekt warzywny :P a ku ścisłosci to ... rzodkiewkowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres dziękuję za to bardzo krótkie sprawozdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra:D powiem wprost CZYTAŁAM cały topik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę się Tobą zaciągać miętolił, pieścił palcami na zmianę z wargami będę Tobą oddychał tulił Cię dusił rytmicznie pykał będę się Tobą zaciągać jak tylko skończysz obciągać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek pysiek w naszej branży traktowany jest raczej humorystycznie Gustuje raczej w pastiszach niz w twórczosci tematycznej Próbował wydać tez tomik ze swoimi dziełami no ale niestety nie uzyskał aprobaty zarzadu wydawnictwa "pet" działał cos pozniej na swoja ręke ale z tego co wiem to popadł w alkoholizm i zakonczył działalnosc artystyczna ! Poswiecił sie kaffeteri i z tego co widze to czasami cos skrobnie jak dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu, to zaczyna mi się robić szkoda miśka ;) Alkoholizm,"pet", już wiem skad ta zmiana tematu :) Niby wie gdzie dzwonia ale nie do końca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć alkoholik ze mnie jest krewki to będę się Tobą zaciągać miętolił, pieścił palcami na zmianę z wargami będę Tobą oddychał tulił Cię dusił rytmicznie pykał choć alkoholik ze mnie krewki to nie każę Ci pielić rzodkiewki proszę teraz w klimacie Regresa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×