Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomóżmy Domowi Dziecka...

Dom Dziecka...

Polecane posty

Gość Pomóżmy Domowi Dziecka...

czesc:) pisze z prosba:) wejdź http://www.wawel.com.pl/dziendziecka2009/ kliknij na Głosuj tam znajdź Pleszew - Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych ul. Osiedlowa 1 i oddaj głos :) z góry dzięki:) ps. możesz przekazać to info swoim znajomym:) im nas więcej tym lepiej:) ps. chce uprzedzic wszelkie wypowiedzi typu "chcesz sie wzbogacic", "ciekawe co ty z tego masz" itp. wiec od razu pisze... znajoma tam pracuje i prosila mnie o zaglosowanie.. wiec zaglosowalam i chcac pomoc im pisze do was... moe ma ktos dobre serducho.. jeszcze raz dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampworki
mogę kliknąć co mi tam, ale jeśli chodzi to dzieci z DD to mam mieszane uczucia i jestem raczej wycofana jesli chodzi o aktywną pomoc dla nich. Kiedyś z mężem zorganizowaliśmy dzieciom z DD obóz językowy, 2 tyg. za darmo tzn. DD nie dał ani grosza o wszystko zawalczyliśmy my. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, wycieczek po górach itp. Dzieciaki tylko kręciły nosami, nie chciuały z niczego korzystać ani uczyć się języka. Pytały tylko ile im damy kasy :-O a nie interesowało ich to wszystko, bo wszyscy wciskają kase w DD i dzieciaki mają tam wszystko! w dupach im się przewraca :-D mają więcej niż dzieci z wielu rodzin :-O nie uwzględniam w swojej wypowiedzi oczywistego okaleczenia ich brakiem rodziców i porzuceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampworki
miało być :-O a nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.smvb
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×