Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cleoblack

dodatki do granatowej sukienki

Polecane posty

Gość cleoblack
o dopiero zauwazylam ze moj temat ozyl :P myslalam nad czerwonymi ustami i brakiem wisorka tak jak napisalas :P tylko problem w tym ze mam dosc duzy dekolt i chcialabym go lekko zaslonic... no nie wyglada on jakos efektownie, moze cos doradzisz nibys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecny stan jest taki granatowa sukienka, czerwone buty i czerwona torebka? mam racje? a może czerwone usta i srebrny wisiorek? wtedy nie przedobrzysz z czerwonymi dodatkami a wisiorek ozdobi dekolt. a może jakiś ciekawy czarny kamień w srebrnej oprawie? na przykład onyks? z czerwonych kamieni to może być np granat i koral wtedy oczywiście usta nie czerwone. (wydaje mi się ze to będzie za dużo choć najlepiej ocenisz ty przymierzając te rzeczy razem) postawiłabym na dość duży wisior bo napisałaś ze dekolt jest dość duży więc mały i delikatny zgubi się w nim. mi osobiście najbardziej podoba się wersja z dużym czarnym kamieniem i czerwonymi ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleoblack
stan obecny jest dokladnie taki jak napisalas :) z tym ze wiadomo torebka jest "na chwile" nie bede przeciez z nia tanczyc, a ni nic, wiec zostane w zasazdie jedynie w czerwonych butach poznie, dlatego myslalam nad czerwonym naszyjnikiem, bo wtedy bylby tylko on i buty, wiec napewnobym nie przedobrzyla, ake zadnego ladnego znalezc nie moge a co do kamieni no to wszystkie drozsze odpadaja bo mnie nie stac na to, szukam czegos niestty z plastiku ;/ bo nie wiem juz co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno masz srebrny łańcuszek wystarczy kupić sam wisiorek. poszukaj na allegro czegoś z koralem lub czerwonym agatem, granat pewnie będzie droższy. jeśli mogła byś wydać około 50 zł to myślę że coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleoblack
tylko ze do soboty na allegro nic nie znajde :P tzn przesylka mi nie przyjdzie do soboty :) no lancuszka nie mam bo ja w ogole nie nosze zadnych ozdob ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90186
kup sobie chabrowe buty bądz w jakimś odcieniu niebieskiego. byle byl inny ton obuwia od sukienki. może miec ten but jakis srebrny dodatek i wtedy birzuteria tez srebrna i kopertówka. bardzo fajne połaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleoblack
ale ja juz mam czerwone buty i nie mam ani czasu ani kasy na szukanie innych, wiec musze skombinowzc cos do tej czerwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka ;)
mam to samo ! ;D ale moja sukieka jest bardziej letnia i do tego chce rozowy lub czerwony ! czrwony bedzi super ;D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert4554*
ja bym radzila buty ostry czerwony kolor ze srebrnym obcasem, i czerwono srebrna bransolete dosyc widoczna, do tego ladnie pomalowane na czerwono usta i wystarczy. torebka w srebrnym kolorze. zadnego naszyjnika bym nie dodawala, zrob ladnie wlosy, wysoko upiety koczek do tego wypusc jeden dluki loczek na ramie i bedzie slicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×