Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurcze małee

maż mi dziś powiedział ze jestem gruba

Polecane posty

Gość kurcze małee

rozmawialiśmy byłam zła że musze załatwiać jego sprawy (ma firme pomagam mu codziennie ale czasem mam dość mam swoją prace jestem w ciąży i już nie daje rade) więc mu mówie daj mi chwile nawet dziś nie jadłam a on do mnie mowi dziwne nie jesz a tyjesz popłakałm się to przecież mam dziecko w sobie jestem w 27 tc przytyłam 8 kg a on tak do mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze małee
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny,nie ma co...opiekunczy az za nadto...swoja droga jak jestes w ciazy do powinien ci pomagac,a nie jeszcze ci dodawac obowiazkow i zmartwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeczka z tarnowa
To go trzeba było z miejsca zrugać z grubej rury, zeby podkulił ogon i uciekł. Ale jak jesteś bardziej delikatna - to sie obrax i czekajh na przeprosiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealne rozwiązanie dla autork
No sorry ale głupek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzial moze w zartach :) Wiadomo,ze kazda ciezarna jest okraglejsza ,u Ciebie burza hormonow i za bardzo to wzielas do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeczka z tarnowa
w zartach czy nie w żartach, chłop musi troche włączyć mózg i zrozumiec, że cieżarnej szaleja hormony i coś, co by jej w normalnej sytuacji nie obeszło, od razu powoduje dół Zrugać :classic_cool:. Zbesztać bezlitosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze małee
nie to nie było w żartach kurcze az się popłakałam powiedzialam mu że przegi ale i tak mi przykro nie chce się odzywac do niego po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 kg w ciąży to nie jest dużo, nie przesadzaj. Zupełnie normalny przyrost wagi. A facet idiota- nie dość że nosisz jego dziecko w sobie, pracujesz w ciąży, pomagasz jeszcze jemu, to jego stać tylko na prymitywny komentarz. Nie przejmuj się nim. Ani swoją wagą tym bardziej- jest prawidłowa. To normalne, że brzuszek rośnie, ciało się zmienia. Nie jesteś gruba, tylko w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
jak na poważnie to niezbyt dobra to była uwaga. chociaż by się wydawało,ze to było w żarcie ;) ale jak twierdzisz,że nie to też mu zwróć na coś uwage :) a co, nie bądź gorsza,albo zjedz z nim np.obiad i nałóż sobie bardzo mało,a jak zapyta cię dlaczego tylko tyle to mu powiedz"powiedziałeś ze jestem za gruba" ja bym mojemu tak zrobiła :P ale 8 kg i 27tc to pogratulować a nie zwracać uwage :) moja koleżanka do 26 przytyła 15 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
mój we mnie wpycha ile się da,a jestem w 15 tygodniu dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech się z Tobą zamieni -pewnie by inaczej \"gadał\" 27tc i 8kg? - nie jest źle :D (podobno kobieta mająca przed ciążą prawidłową masę ciała, powinna przytyć w ciąży do 12 kg) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×