Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nierozgarnięta Agata

A co jeśli narazie nie chcę seksu?

Polecane posty

Gość Nierozgarnięta Agata

Mam nietypowy problem:) Od 4 miesięcy spotykam się z facetem. jest nam naprawde cudownie. W sierpniu wybieramy się na wspólne wakacje, które to on zaplanował (to była niespodzianka). Spędzimy tydzień na mazurach. Oboje mamy po 23 lata. Nie sypiamy ze sobą i tu leży "problem". Wydaje mi się, ze on liczy na coś podczas tego wyjazdu, a ja nie chciałabym zbyt szybko ulegać (w sierpniu to będzie 6 miesięcy naszego "bycia razem"). Z doświadczenia wiem, że facet jak dostanie już seks, to zmienia nastawienie do kobiety. Ale nie tylko o to chodzi. Chciałabym z tym poczekać, zeby ten nasz pierwszy raz nie odbył się byle jak pod namiotem. Swoją drogą jeśli facet musi poczekać na pójście z kobietą do łóżka, bardziej ją potem szanuje i ceni... Mam stres bo nie wiem jak się za to zabrać. Aseksualna pidżama? :D Doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Preferencje1111111111
ja Ciebie nie rozumiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą jeśli facet musi poczekać na pójście z kobietą do łóżka, bardziej ją potem szanuje i ceni... nie koniecznie... wielu myśli ze jak taka z niej cnotka to pewnie taka bedzie przez reszte życia i lepiej poszukac sobie inną... ale nie wiadomo jaki jest ten Twoj... wiesz pytanie jest jedno - Ty nie chcesz bo sie boisz, bo nie jestes gotowa czy tylko i wylacznie dlatego, ze nie chcesz by cie uznał za łatwą? bo mi sie wydaje ze jak ludzie ze soba są, podobają się sobie, pragną siebie... to ze sobą sypiaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona 22
wloz czosnek w cipsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozgarnięta Agata
złooo--> to trzecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizza z ananasem
myslę ze 6 miesiecy to wystarczajaco...ja jestem ze swoim 3 miechy i jeszcze nie tego...ale juz nie dluugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... no to problem jest głębszy... bo ile chcesz czekac? rok? dwa? każdy człowiek ma potrzeby, jeśli siebie pragniecie, podobacie sie sobie to po co na siłę sie skazywac na meczarnie? chcesz ale z 2 strony nie chcesz... dziwne... Słuchaj - facet moze czekac na Ciebie rok a po tygodniu zostawic (znam takie przypadki) a mozesz tez isc z nim do łóżka po miesiącu, dwóch i skończyć tak samo. Jeśli uzna Cię za łatwą tzn ze to nie ten i tak naprawde facet nic do Ciebie nie ma... i moze sie tak okazac po tygodiu jak i po roku... seks nie ma tu chyba nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyt
chyba masz 16lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griksik
Eeeeee tam. Piżama????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozgarnięta Agata
Pizza- No własnie. 6 miesięcy to niby sporo...ale ja i tak zamierzałam dłużej poczekać. miła_agata--> On mnie bardzo szanuje i moze mnie się tylko wydaje że on coś ten teges chce. Jeśli mu o tym powiem a on "nawet o tym nie pomyślałem.." to wyjdę na idiotkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griksik
Eeeeee tam. Piżama????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozgarnięta Agata
złoo--> No tu się nie zgodze bo często faceci oceniają kobietę po tym, jak szybko im się odda. Wiem z autopsji, bo ze swoim pierwszym poszłam do łóżka po 2 miesiącach:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwania
Podziwiam Cię bardzo Nierozgarnięta Agato ja też czekałam z seksem rok od kiedy się poznaliśmy z moim chłopakiem i w ogóle tego nie żałuję wręcz przeciwnie, a wypowiedzi umieszczone pod Twoją są żenujące!!!!Grunt to robic wszystko zgodnie ze swoim przekonaniem. Radzę Ci po prostu powiedziec o tym chłopakowi jak juz zacznie sie za coś zabierac i na pewno zrozumie.Oprócz tego możecie robic wiele innych ekscytujących rzeczy a z seksem poczekaj jak tak czujesz bo to się opłaca zapewniam Cię. POWODZENIA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalahd
ale nie robicie kompletnie nic? czy chodzi o sam sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie chciałabym zbyt szybko ulegać (w sierpniu to będzie 6 miesięcy naszego "bycia razem")." "...to zmienia nastawienie do kobiety. Ale nie tylko o to chodz" " Swoją drogą jeśli facet musi poczekać na pójście z kobietą do łóżka, bardziej ją potem szanuje i ceni" smieszą mnie takie kretynki. Bo jak nie liczycie na nic wiecej, to potraficie po godzinie isc z facetem do lozka, ale jak liczycie na cos wiecej, to nagle zamieniacie sie w cnotki niewydymki, ktore trzeba kilka miesiecy uwodzic, bo wy sie "szanujecie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro facet nie nalega i Cie szanuje to w czym problem? jak nie bedziesz pred nim latała nago na tym wyjeździe to nic sobie nie pomysli i nic nie bedzie chcial... czym sie przejmujesz?? Ja kiedy twierdziłam i bylam swiecie przekonana ze poczekam rok! ROK! ze nikt mnie wczesniej nie dotknie. I co? poznalam super faceta z którym było mi bardzo dobre - wyladowalismy w łóżku po 2 tygodniach. Już 2 lata jestesmy razem. Wiec nie ma reguły, ze jak za szybko to Cie na 100% zostawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie z seksem poczzekaj na czekalam 1,5 roku poki nie byłam gotowa w pełni.Ta decyzja musi byc przemyślana przez oboje partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozgarnięta Agata
miła agata--> nie rozmawialiśmy o tym ani słowem.. :) Nie mam zamiaru pierwsza zaczynać tematu iwania--> dzięki za wypowiedź. Myślę własnie tak samo. Skoro szanuję siebie to chce, zeby on też mnie szanował. Facet powinien wiedzieć, ze musi sobie zasłużyć na to, co my kobiety mamy najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podano
Jak facet nie potrafi zaciągnac kobiety przez 6 miesiecy do lozka, to jakas łajza :o Pewnie potem, podczas seksu bedzie tak, ze głosniej zajęczysz a on przestanie, bo "ciebie to boli". wiec bedziemy sie kochac delikatnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozgarnięta Agata
DFS--> Widać, ze się facet wypowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boski Apollo - prawdziwy
Powinien cię porządnie wygrzmocić i tyle w temacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozgarnięta Agata
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzee
ale pierdoliscie!! ja ze swoim poszlam szybko batrdzo do lozka.. po miesiacu.. sex nas jedynie bardzo zblizyl do siebie..wcale sie odemnie nie oddalil nie starcil zainteresowania. jestemy razem juz 4 lata i jest cudownie..rozwalaja mnie takie osoby jak autorka.. traktuja sex jakby to bylo nie wiem co.. moj facet jest moim drugim.. bo zaraz zaczna sie wyzwiska ze sie puszczam i co tylko...jesli facetowi zalezy to nie ma najmniejszego znaczenia kiedy sie pojdzie do lozka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moim zdaniem warto poczekac ja tyle czekalam i nie załuje i jestem juz z nim ponad 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwania
nierozgarnięta Agato nie czytaj tych głupot co oni (prawie)wszyscy piszą bo po prostu robi mi się nie dobrze jak to czytam!!! Oczywiście,że można iśc do łóżka nawet na pierwszej randce!! nikt nikomu nie zabroni,tylko po co!!Czy nie lepiej z tym poczekac a wtedy będzie bardziej ekscytująco, większa szansa na szacunek faceta, nie będziesz sobie zarzucac że za wcześnie itp itd można by tak wymieniac długo. Ja czekałam rok i mówię Ci to się absolutnie opłaca!!!!jestem 10 lat ze swoim facetem 7 po ślubie i seks jest coraz coraz fajniejszy:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierozgarnięta Agata
miła_agata, iwania---> dzięki za te słowa. Tak włąsnie zrobię. Bęe się kierować tym, co sama czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×