Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasmucona_ona

czemu jestesm taka dziwna?

Polecane posty

Gość zasmucona_ona

zawsze troszkę z boku ostrożna nie szalejąca na imprezach niektórzy mówią młoda jesteś wybaw sie ale kurcze jak mnie imprezy nudzą chlanie nie bawi piskliwe bezsensowne śmianie sie z cholera wie czego nie cieszy;/ dziwna jestesm staram sie nie odstwawac ale czasem czuje sie jakbym udawała ze jest fajnie chociaz w głebi mysle co ja tu robisz;/ mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona_ona
co ja tu robie mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morel
ale niby co dziwnego robisz?:o nie lubisz imprez i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona_ona
mam 21 lat społecznie powinnam lubic;/ zeby nie odstawać od reszty i nie uchodzic za odludka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
jesteś typem spokojnej dziewczyny. ja też tak kiedyś miałam, dopiero na 2 roku studiów się rozkręciłam i polubiłam imprezowanie - ale nie jakieś tam chlanie - po prostu dobrą zabawę ze znajomymi w klubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alefajnytemat
czytam o sobie, tylko że ja mam lat 30. Nigdy nie bawiły mnie dyskoteki, chlanie na umór i infantylne dziewczyny rechoczące na cały głos byle tylko zwrócić na siebie uwagę. Kiedyś owszem, czułam się inna. Teraz wiem, że takie jak my imponują facetom. Mądrym facetom, a nie gogusiom, ktzy chcą tylko zaliczyć pannę. Więc głowa do góry - nie przejmuj się, bo nie ma czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morel
eee tam:) istnieje tez inny swiat, nie tylko milosnicy imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona_ona
niestesty CZASEM jest tez tak ze wolałabym zamiast isc na spotkanie ze znajomymi siedziec w domu bo zwyczajnie nieraz sie nudze na tych spotkaniach ;/wogole jakas nie bardzo normalna jestesm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona_ona
normalna czy nie ale kurcze niechce za kilka lat zalowac ze nic w zyciu nie uzyłam przez moje dziwactwa i glupie myslenie moj znajomy powiedział ze sie alientuje bo np nie poszłam na spotkanie z koezankami ale zwyczajnie nie miałam ochoty;/ nie raz mi sie zdarza nie isc a kolega stwierdził ze niedługo przestana mnie zapraszac gdziekolwiek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjaaaaa....
faktycznie coś z tobą nie tak, skoro uważasz, że 21 letni dziewczyna powinna spędzać całe dnie na zabawie można mieć inne pasje, rozwijać się, uczyć się czegoś nowego, doskonalić umiejętności, spotykać nowych ludzi - możesz robić wszystko, a społeczeństwo cię nie odrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona_ona
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona_ona
wazne up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×