Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cichlasoma

jak odzyskać byłą???

Polecane posty

Gość cichlasoma

Hej! Mam dość spory problem i mam nadzieję, że mi pomożecie, albo chociaż podpowiecie co robić w mojej sytuacji. Przepraszam za długość, ale jak już będzie się chciało komuś to przeczytać, to przynajmniej będzie wiedział dokładnie o co chodzi. Otóż chodzi o moją byłą dziewczynę. Byliśmy ze sobą prawie rok. Wszystko bylo idealnie, widywaliśmy się codzinnie, spędzaliśmy prawie cały wolny czas z racji tego, że ja mieszkam niedaleko jej bloku. Oboje studiujemy, więc widywaliśmy się też w czasie zajęć. Jednak ja studiuję tylko w Rzeszowie a mieszkam w mniejszej miejscowości, więc na wakacje musiałem pojechać do domu i od tego się w zasadzie zaczęło... Tzn. starałem się co jakiś czas do niej przyjeżdżać, ale mam troche daleko i nie było to możliwe tak często jak ona by sobie pewnie tego życzyła... Po jakimś czasie zerwała, bo stwierdziła, że nie czuje tego co powinna... Ja byłem w niej tak zakochany, że ta widomośc mnie zszokowała, nie wiedziałem co robić, miałęm depresje i wogóle wakacje beznadziejne... Miałem już wcześniej kilka dziewczyn, ale w żadnej do tej pory sie tak nie zakochałem:( Ale ok, skończyły się wakacje, znowu ją zobaczyłem, i trochę mi wróciło. Tylko, że ona już spotykała się z innym(chociaż on mieszka daleko od niej i widują sioę bardzo rzadko tzn np. raz w miesiącu) ... Kilka razy zdarzył się nam przypadkowy sex, bo mówiła, że ma do mnie słabość. Ale po pewnym czasie, dowiedziałęm się że już z tym chłopakiem chodzi. Więc starałem się już urwać kontakt. Ona nie chciała, ale ja powiedziałem, ze przyjaźnić się nie będziemy, bo ja nie potrafię. Milczenie trwało jakiś miesiąc. Później mieliśmy ze sobą kontakt, ale na zasadzie widywania się tylko na uczelni i czasem jakiegoś smsa. Ja w tym czasie znalazłem sobie nową dziewczynę, ale to nie jest to, widzę, że nie czuję do niej tego samego i raczej nicz tego nie będzie. Oczywiście moja była jak sie o tym dowiedziałą to była zazdrosna, denerwowała się i wogóle... Póżniej jej minęło trochę i myślałem, że już będzie ok... Ale nie, bo teraz kontakty się nam znacząco poprawiły... Ona twierdzi, że chce się ze mną przyjaźnić. No ja stwierdziłem, że spróbować możemy... Ale... Spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu ostatnio, jeździliśmy na rowerach, chodziliśmy razem na piwo, czasem u niej siedzimy itd. Tylko sęk w tym, że on niektóre rzeczy roby nie po przyjacielsku... Np ciągle mi pisze smsy, dzwoni, jak kładzie się spać, przytula sie do mnie, trochę zbyt "czule" i mówi rzeczy, których się napaweno do przyjaciela nie mówi... no i np pisze, że tęskni, jeśli czasem nie mam dla niej czasu , jest zazdrosna o moje koleżanki itd. Nawet mi ostatnio dała do zrozumienia, że ma ochotę na sex ze mną. Aha i napisała, że tego swojego zamierza zostawić... Problem polega na tym, że mnie dalej do niej strasznie ciągnie i chciałbym ją odzyskać. napewno ja nie będę wychodził zinicjatywą, bo to ona mnie zostawiła. A ona ma taki chcarakter, że woli gdy to facet się o nią stara, a nie ona o niego. Nie wiem, jak mam z nią postępować:( jak się przy niej zachowywać. Poradźcie mi coś, co mogę zrobić, żeby ją odzyskać, bo nigdy jeszcze z nikim mi tak dobrze nie było i chciałbym, żeby do mnie wróciła:( Będę wdzięczny za jakiekolwiek porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauolaaaaaa86
Nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichlasoma
dodam, że od jej czasu poznałem naprawdę duuużo fajnych dziewczyn, starałem się o mojej byłej zapomnieć, ale tak naprawdę nigdy mi się to nie udało:( wiem, powiecie, żebym zapomniał, bo jest wiele innych i ciekawszych. Ale ja chciałbym jakoś jeszcze raz spróbować, bo widzę, że jej też mnie brakuje i czasem( kiedy się spotykamy np. ) wspomina momenty kiedy byliśmy razem. Chciałbym ją odzyskać, ale nie wiem jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę mi się tego czytać bo idę sobie drinka kolejnego nalać ale wiem, że mam to samo. Poznaję dziewczyny a i tak do cholery kocham byłą. Nie mogę o niej zapomnieć bo wiem, że to było to.. No i reszta poznanych kobiet to ala syzyfowa praca.. Poznajesz ją, jesteś zauroczony a tu zonk. Po dwóch tygodniach okauje się, że to dalej nie to samo a Ty tęsknisz za eks. Czasami wydaje mi się, że trzeba się przemóc i spędzić z jakąś inną fajną dziewczyną dużo czasu. Z czasem facet ją pokocha i stwierdzi, że tamata miłość do eks była gówniarska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurwa ... Przed chwilą stworzyłem o podobnej rzeczy topic. Ona cie robie w bambusa. Właśnie dzisiaj rozstałem się z taką dziewczyną na Amen. Nigdy więcej. To co robi Twoja była to jest zabawa Tobą. My faceci tego nie rozumiemy bo mamy jakieś tam podświadome zasady, że jak nie to nie. A one wiesz.... Na opak wszystko przeciwko sobie i innym. Mówie Ci ona się Tobą bawi. Olej ją albo powiedz jej coś nieprzyjemnego to założe się, że odejdzie od Ciebie od razu i nie przeprosi za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichlasoma
jak mam być szczery to już wiele razy jej mówiłem dość "nieprzyjemne" rzeczy, mówiłem, żeby się odczepiła, to mówiła, że jej przykro że tak myślę i żebym jej nie zostawiał, ale ja nie mogę z nią zerwać kontaktu na amen, bo się widzimy na zajęciach, na które razem chodzimy i w końcu po jakimś czasie ona znów sie do mnie odzywa i tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichlasoma
ale może faktycznie jestem głupi, żejej wierzę i daję sobą manipulować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary.. Czuję, że gramy w tej samej lidze. Dla mnie to było tak samo trudne. Ale mam to już za sobą. Jestem już mądrzejszy. One wszystko powiedzą, żebyś był przy niej. To są jej gierki. Jak nie zauważysz tego za wczasu albo będziesz bagatelizował sprawę to ona cię wykorzysta po całości. Naprawdę przeżyłem wiele w takiego typu sprawach a nie jestem jakimś tam chłopaczkiem. Uwierz mi.. Olej ją jak zwykłą szmatę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie to dla Ciebie ciężkie .. tak samo jak było dla mnie. Bolały mnie słowa, które sam wypowiadałem ale po paru dniach czy nawet godzinach już widziałem słuszność swojej decyzji. Musisz być dorosły w swojej decyzji a to wykształtuje twoje przyszłe działanie. W przyszłości już nie dasz się nabrać na słodkie słowa i obietnice ! Poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bądź mężczyzną. Wierz w słuszność swojej decyzji i nie zmieniaj jej tak jak ja to robiłem... i trwałem w swojej głupiej nadzieji. To nie prawda, że nadzieja jak każda matka kocha swoje dzieci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagine
Zachecamy do gotowania w marokanskich naczyniach ceramicznych na ogien tagine. Zdrowo i egzotycznie. Dostepne w naszym sklepie rekodziela marokanskiego oraz na aukcjach allegro. www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
taka dygresyjka :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma kurwa makaron do miłości do byłej ? To jest kurwa pytanie.. hmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że jest tak samo długi a w końcu i tak się upierdolisz sosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichlasoma
no tak, pewnie masz podobnie hehe. Tylko mnie dziwi to, po co ona chce ciągle ze mną spędzać czas, skoro mnie ma gdzieś... Ma chłopaka, to przecież może do niego częściej jeźdźić, ciągle ją ktoś podrywa bo jest bardzo ładna, więc bez problemu mogłaby mieć nowego, to po co tak usilnie tkwi przy mnie i nie chce mi dać spokoju, nawet jeśli się bawi?:/ Jeśli by chciała sobie jakoś zapchać czas to by wcale z tym problemu nie miała, sama mi to nawet powiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama samotna samiuska
ja bym na to nei poleciala, nie nie nie nie nie odejdz od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe miej wątpliwości. Ja miałem i się przejechałem chociaż mogłem spędzać czas z lepszymi dziewczynami. Ale wybrałem tą, którą kochałem. Nie zrozumiesz tego chłopie. I żadna baba Ci tego nie powie bo trzymają babską sztamę.. babska solidarność. Nie zrozumiesz tego i ja też nie. Olej ją po prostu za nim ona oleje Ciebie i będziesz się tak chujowo czuł jak teraz ja. I nie jestem żadnym desperatem bo stać mnie na więcej.. W tym sęk.. Ona mnie trzymała przy sobie bo wiedziała,że mogę mieć lepszą od niej. Chciała się może dowartościować .. kto wie.. zrób to jak najszybiej i jak najbardziej boleśnie.. Niech poczuje to co ty czułeś przez ten cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszych czasach to one chcą być facetami.. Grają jak aktorki hollywood ... od Ciebie tylko zależy czy będziesz na tyle inteligętny, żeby ona pierwsza poczua się przegrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichlasoma
no tak, wlasnie dostalem smsa od niej czy juz spie:P a zapomniałem napisać, że ostatnio mi załatwiła miejsce na jakiejś wycieczce w góry z uniwerku bo tam miała wtyki a sie miejsce zwolniło. to sie zgodziłem bo wycieczka za darmo, waidomo fajna sprawa:D to mówiła, że bardzo sie cieszy że jade. Coś jesszcze w rozmowie dodała, że sie umówimy w nocy w jakimś pokoiku jak inni będą spać... I wiem, że ona jestr do tego zdolna i mogła wcale nie żartować, bo z tym swoim facetem to ona jest teraz z nazwy tylko. Ostatnio go widziała ze 2 miesiace temu może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichlasoma
planowałem zrobić tak: do czasu wycieczki (22 maja) będę się z nią spotykał i strarał się być dla niej miły, spędzać z nią trochę czasu... Ale też nie za dużo, czasem będę niedostępny, żeby mogła zatęsknić i stwierdzić, że nie jestem na jej każde zawołanie. Jeśli na wycieczce nic się nie zmieni i dalej będzie tak samo zabawa w kotka i myszkę to to skończę całkowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichlasoma
no nie wiem, myślicie, że to dobry pomysł? Nie chcę jeszcze całkiem rezygnować, bo sobie będę później pluł w brodę, że nie spróbowałem:/ tylko nie wiem, czy tak będzie dobrze... doradździe coś, naprawdę ciągle mi na niej bardzo zależy i nawet jeśli nic z tego nie będzie to chcę spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynie najnormalniej w swiecie brakuje rozrywki: chce miec was obu. Nie pottafi sie zdecydowac. Najgorsze jest to, ze wie jak tobie na niej zalezy...a to niedobrze:( bo dalej bedzie chciala zeby tak bylo: ma 2 facetow, ktorzy za nia lataja(no a przynajmniej jeden:)). Na sile nic nie zrobisz, to ona musi zdecydowac czy chce z toba byc. Czyli zostaw ja w spokoju, nie odzywaj sie, nie pisz. Jezeli jej na tobie zalezy, sama wezmie sprawe w swoje rece, zacznie o ciebie zabiegac:) tylko musisz tak dlugo czekac az sie zdecyduje, powie ze tylko ty, a z tamtym koniec...bo jak sie skusisz znow na jakis niezobowiazujacy seksik to znowu bedzie cie robic w balona. To sa moje dobre rady i wierze ze pomoga jezeli tak bardzo bardzo jestes w niej zakochany. Po tym jak ona sie zachowa bedziesz wiedzial na czym stoisz- znowu wielka love czy definitywnie z tym skonczyc:) Radzilabym nie jechac na zadna wycieczke- robisz to co ona chce a tak nieladnie:) heh. lubi jak chlopak o nia zabiega, ale jak jej bardzo zalezy to sama sie postara;) Hmm i taka dygresyjka do samego tematu: \"jak odzyskac byla?\". Ktos kiedys powiedzial, ze do bylych sie nie wraca. I takie jest tez moje zdanie, bylo minelo a zycie plynie dalej. Ale zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa co do: "planowałem zrobić tak: do czasu wycieczki (22 maja) będę się z nią spotykał i strarał się być dla niej miły, spędzać z nią trochę czasu... Ale też nie za dużo, czasem będę niedostępny, żeby mogła zatęsknić i stwierdzić, że nie jestem na jej każde zawołanie." zle zle zle...jedziesz na wycieczke, chcesz sie spotykac- ewidentnie jestes na kazde zawolanie i ona dobrze o tym wie. pozniej chcesz zagrac troche niedostepnego- pomysli ze nic zobowiazujacego czyli to, o to jej chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichlasoma
w sumie to chyba masz rację... Tylko teraz jak się przestanę odzywać, choćby kilka godzin, to dzwoni do mnie, pisze smsy, dlaczego sie nie odzywam itd. W zasdadzie mogę nie odbierać, ale mnie później dopadnie na uczelni i co powiem? Że zajęty ciągle jestem i nie mam czasu rozmawiać przez telefon? hmmm kurcze trochę skomplikowana sprawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihavenoidea
tylko samiec gamma innego sposobu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spotykanie chcac nie chcac na uczelni komplikuje nieco sprawe ...wiec po prostu z nia sie umowic na powazna rozmowe dowiedziec sie CZEGO CHCE i powiedziec czego ty oczekujesz, szczerze. Jak sie konkretow nie dowiesz to widocznie ten typ tak ma, bawi sie toba i nie mysli powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichlasoma
Dzieki za zainteresowanie:) miło zobaczyc, ze jednak ktos probuje mi pomoc:))) Dzisiaj chciała ze mną iśc na rower. To poweidzialem ze ewentualnie na godzinke ale jak mi bedzie pasowało to około 18. Zgodziła sie, pojechalismy. No i coś zaczela o tej wycieczce, ze zobacze jak bedzie fajnie, ze bede mial sam pokoj tam to sie spotkamy w nocy itd. Ale ja nie dawalem po sobie poznac, ze miekne czy cos i zartowalem, obracalem to ciagle w zart. W koncu sie zapytala czy bym ja pocalowal. Powiedziaqlem ze tez nie, bo z bylymi dziewczynami to moge co najwyzej sie przyjaznic i po przyjacielsku pojezdzic na rowerze. To widzialem ze jej troche mina zrzedła i jakos posmutniala. wrocilem do domu i taka mialem rozmowe z nia na gg. Chcialem ja szybko skonczyc, zebby nie bylo ze mam zawsze dla niej czas. przecztajcie sobie: kama 21:08:32 zartuje z tym wyjazdem kama 21:08:48 bo widze ze nie zbyt przyjemy to dla Ciebei zart ja 21:09:09 a co Ty sie tak tym przejelas znow? kama 21:09:25 bo nie chce zebys sobie o mnie zle myslam kama 21:09:25 l kama 21:09:37 albo nie chcial przeze mniej jechac ja 21:09:54 luzik ja 21:10:01 przeciez wiem kiedy zartujesz ja 21:10:03 ;) ja 21:10:25 nie traktowalem wcale tego powaznie i tez zartowalem ja 21:10:30 a Ty sie za bardzo przejelas kama 21:10:45 bo takie przykre troszke kama 21:10:53 ze juz bys mnie nie chcial pocalowac ja 21:11:39 :* ja 21:11:42 nio juz juz ja 21:11:45 masz buzi kama 21:12:00 ech ja 21:12:14 oj ja 21:12:28 nie dąsać sie tam ja 21:12:46 :P kama 21:13:20 nic Ci nie zrobie kama 21:13:22 nie martw sie: kama 21:13:24 :( ja 21:13:48 ale ja sie nie martwie ja 21:13:55 widze ze cos dzisiaj zle powiedzialem ja 21:13:59 :/ ja 21:14:13 bo jakas jestes na mnie cieta ja 21:14:26 szkoda ja 21:14:35 bo fajnie mi sie jezdzilo kama 21:14:38 nie ja 21:14:41 myslalem ze Tobie tez ja 21:14:43 :( kama 21:14:47 bo zla na siebie jestem ja 21:15:11 dlaczego na siebie? kama 21:15:44 bo coraz bardziej sie do Ciebie zblizam kama 21:16:00 a ty to ta k inacczej traktujesz ja 21:16:17 no ja po przyjacielsku szymon1 21:16:21 tak jak chcialas kama 21:16:49 ja tez szymon1 21:17:06 to czemu piszesz ze ja to inaczej traktuje kama 21:17:37 ze mnie nie lubisz jak ja Ciebie ja 21:17:53 przeciez wiesz ze Cie bardzo lubie ja 21:17:57 nie pokazuje tego? ja 21:18:11 myslalem ze fajnie Ci sie ze mna spedza czas kama 21:19:04 bo tak jest kama 21:19:13 popraostu dzis tak nie czulam tego kama 21:19:15 ze C ize mna fajnie ja 21:19:52 a mnie sie cos wydaje ze to nie o to Ci chodzi ja 21:19:59 ale zostawie to dla siebie;) ja 21:20:07 naprawde Cie lubie ja 21:20:17 moze jesli dzisija nie potrafilem tegpo pokazac kama 21:20:18 a o co? ja 21:20:30 to wynikalo z tego ze bylem zmeczony troche ja 21:20:38 bo caly dzien na nogach w sumie spedzilem ja 21:21:15 spalem tylko pol godzinki po zajeciach kama 21:21:37 mhm kama 21:21:39 nio olk:* ja 21:22:24 musze znowu uciekac kama 21:22:50 ok:( kama 21:22:50 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczucie
mi to pachnie grą ....:) sam widzisz jakie masz podejscie w rozmowie piszesz jeno choc czujesz co innego internet wszystko przyjmie dlaczego i ona miala by tego nie robic ????? to że podczas wypadu posmutniała to o niczym nie świadczy niektóre kobitki potrafią zajebiście grać żeby osiągnąć cel także wiesz ..... powiem szczerze ja bym na twoim miesjscu wycieczkę sobie odpuścił i tak jak nieznajooma pisze pogadał nawet jutro szczerze a znasz ja na tyle ze wiesz kiedy sciemnia a kiedy nie :) jak będą wątpliwości choć najmniejsze to nici z wycieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczucie
no i oczywiście taki dystans jak do tej pory trzymasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×