Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dyktafon w kieszeni

Dyktafon w kieszeni

Polecane posty

Gość Dyktafon w kieszeni

mam pytanie: czy idąc na rozmowę z przełożonym mogę mieć dyktafon w kieszeni, nagrywać przebieg rozmowy i nie informować o tym przełożonego? nie wnikajcie po co mi to, tylko proszę o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko rob tak
zeby sie nie skapnal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyktafon w kieszeni
chodzi o to że to potem miało by posłużyć dla adwokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko rob tak
domyslilam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoczi
tak mozesz . Reporterzy np Uwagi tez sie nie pytaja i uzywaja i dyktafonów i ukrytych kamper. Jezeli ma to byc jakis zdobyty dowód to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko rob tak
Autorka chce chyba kogos 'zlapac na goracym uczynku' ;) Tylko badz ostrozna! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyktafon w kieszeni
jestem facetem chodzi o to że przełożona wciska mi głupoty jakieś nie poparte dowodami które podsuwa jej zazdrosna córeczka - w rezultacie moja umowa na okres próbny nie zostanie prawdopodobnie przedłużona - narazie dostałem dodatkowe 3 miesiące próbnego. zazwyczaj jestem uprzejmy dla ludzi ale jeśli ktoś ze mną tak pogrywa to przestaję być uprzejmy i wychodzi ze mnie cham (jak ktoś się nie liczy ze mną nie będę się z kimś liczył), a kobieta w sumie się mści bo raz jak powiedziała mi że za szybko pracuję to się zaśmiałem bo myślałem że żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka z wisienką
jeżeli nie poinformujesz tego, co go nagrywasz o tym, że nagrywasz to nie może to być oficjalnym dowodem np. w sądzie. ale wiadomo, że swoje może zrobić takie nagranie ;) tutaj polecam zajrzeć https://www.elektrostator.pl/artykuly-szpiegowskie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Tau
Na okresie próbnym i tak nie jesteś chroniony, więc nikt pracodawcę nie zmusi na przedłużenie umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watek z przed 7 lat a glaby rad udzielaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie mieszkasz? Bo prawo może się różnić w zależności od kraju. Np. w USA to chłopak który nagrał dyktafonem, jak mu dokuczają miał problemy, a nie jego prześladowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marulec

Czynniki mogą być różne aczkolwiek ja posiadam swój dyktafon ze strony spyshop, mają naprawdę szeroką ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calina

Ja słyszałam wiele o tych dyktafonach ze spyshop, chyba sama się tym zainteresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nato4

POlecam się zainteresować, teraz takie cudeńko może się przydać każdemu, w spyshopie dobra oferta jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliana22
Dnia 21.03.2019 o 14:29, Gość Calina napisał:

Ja słyszałam wiele o tych dyktafonach ze spyshop, chyba sama się tym zainteresuję.

Mam. Polecam zarówno ich dyktafony i inne podobne urządzenia jak i cały Spy Shop. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xarata
Dnia 14.04.2019 o 09:52, Gość Oliana22 napisał:

Mam. Polecam zarówno ich dyktafony i inne podobne urządzenia jak i cały Spy Shop. 

Ich dyktafony mają niesamowitą jakość, jak za taką cenę nie wyobrażam sobie nic lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajato

Możesz możesz tylko oczywiście dobrze skitraj hehe albo w kamuflażu dyktafon! Tam wyżej pisali o spyshop to i ja dodam że sa u nich mega dyskretne modele (np. taki schowany w powerbanku - wow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konusparson

dyktafoniki to wiesz że zawsze można dobre znaleźć tak jak pisał hajato - w spyshopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×