Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość drozdi

korekcja nosa trójmiasto

Polecane posty

Gość drozdi

witam zakładam ten temat ponieważ chciałbym dokonać właściwego wyboru lekarza , gdyż od dziecka na wskutek silnego uderzenia mam skrzywiony nod w jedną stronę i na dodatek garb wiec interesowalaby mnie całkowita korekcja nosa w okolicach trójmiasta ponieważ jestem z Malborka . Poczytałem trochę forum i nie wiem kogo wybrac i kogo polecacie (mam na mysli osoby po zabiegu nosa ). Renkielska , Zdzitowiecki , Bieńkowski jakieś opinie o nich może jeszcze ktoś inny ? ... gg 580694

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korekcja "noda". Zapraszam do specjalistycznej i najtańszej kliniki, która przoduje w obsłudze Worda oraz w bezpiecznej obsłudze maszyny do pisania z tłumaczeniem na język polski ze słownika obcojęzycznego. Klinika nazywa się Logopeda. Tam poprawia tobie noda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joankaka
Dowiedziałaś się czegoś? Też chcę zrobić nos. Myślałam o Renkielskiej ale sama nie wiem co o niej myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedze każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokladnie opracowany dzial badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematow,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodzac na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super klinika w Gdansku Oliwie
Mialam robiona korekte nosa (czesc chrzestna i wyrownanie lekkiego garbka czesci kostnej, znieczulenie ogolne) w PERFECT MEDICA w Gdansku Oliwie. Klinika, personel i opieka najlepszej klasy. Wygodny pokoik, czulam sie tam jak w domu. Niestety nie pamietam juz nazwiska chirurga plastycznego bo to bylo w pazdzierniku 2005, ale to byla jego prywatna klinika, a on sam pracowal takze od lat na pelny etat w Akademii Medycznej w Gdansku. Jest naprawde wysmienitym chirurgiem. Bardzo polecam. Cena byla o ile pamietam okolo 3500zl, ale jak juz wspomnialam to bylo 4 lata temu. Jesli pozniej przypomne sobie nazwisko tego chirurga to napisze. http://www.perfectmedica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drozdi
Już sie zdecydowałem 3 grudnia u Renkielskiej wysokich wymagań nie ma scięcie garbka i nastawienie nosa prosto to umie chyba każdy a poza tym gorzej niz mam nie bede mial , kolega był u Zdzitowieckiego i nie był zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejti845
A czy ktoś miał może operację u doktora Muraszko-Kuźmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
Ponawiam temat. Może ktoś zna dobrych chirurgów z Trójmiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska90
Ponawiam temat. Może ktoś zna dobrych chirurgów z Trójmiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1403
Również ponawiam temat. Zna ktoś dobrego fachowca z trójmiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam gabinet Medycyny Estetycznej ELMED Ul.Haffnera 6 korzystałam tam już z paru zabiegów tj.Laserowe usuwanie owłosienia i laserowego zamykania naczyń,mezoterapii która polegała na wstrzyknięciu koktajlu witaminowego w skórę głowy efekty zabiegów są super ,zabiegi bezpieczne i bezbolesne prowadzone przez wykwalifikowanego lekarza.POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1403
Dzieki za info ale czy równie dobrze poradzą sobie z operacją nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tu http://lagunaestetica.pl!!! Miałam tam operację nosa. Poprawiali mi po poprzednim nieudanym zabiegu w innym miejscu i naprawdę uratowali mi nos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam temat. Szukam dobrego specjalisty do korekty całkowitej nosa z Trójmiasta. Ktoś może polecić kogoś sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222
Omijac grudzinskiego.nie ma w trojmiescie specow od nosow.uciekac od parteczy z perfect medika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pernak dobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korekta nosa dr pernak

Możesz coś więcej powiedzieć na remat pernaka? Jaka cena i w ktorym gabinecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Operuje w Etermedzie. Zabiegi wykonują we dwóch. Cena 10.000. Płacisz w Etermedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
Dnia 14.02.2019 o 06:16, Gość Korekta nosa dr pernak napisał:

Możesz coś więcej powiedzieć na remat pernaka? Jaka cena i w ktorym gabinecie? 

Poprosze wiecej info na temat dr Pernaka - czy komus robil nos ? Ma bardzo malo opinii w internecir jesli chodzi o nosy. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korekta nosa potrzebna

Również jestem zainteresowana usługą korekty nosa u Dr.Pernaka. Ma ktoś może jakąś opinię na jego temat PO KOREKCIE NOSA?
W internecie jest bardzo mało opinii na jego temat. Koleżanka robiła plastykę powiek i bardzo chwali. Czy tak samo poradzi sobie z nosem?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr Dorotę Żukowską mogę wam polecić ze swej strony, ponad dwa lata juz temu miałam w ykywana korektę nosa u niej w klinice Dermed w Łodzi. Zadowolona jestem bardzo z efektu operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie też operowała do Dorota Żukowska własnie jednak w klinice w Białymstoku - Humana Medica Omeda, masz racje sisii77 bardzo dobra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×