Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama nie wiem co myśleć już

Oceńcie, czy to ja jestem materialiską, czy on mnie trochę wykorzystuje?

Polecane posty

Gość sama nie wiem co myśleć już
Hmm a może on z jakiś powodów kłamał o tym że jego tata chce kupić samochód za kilkadziesiąt tys.? I nie mówi mi wszystkiego, bo się wstydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orejro
jesli to nie jest prowokacja (bo cos sie zaplatalas z tym stypendium;) ) to dziwne ze chcesz takiego chlopaka:o pewnie to taka twoja nieracjonalna nastoletnia milosc:D nie ma pieniedzy a mimo to nie pracuje, zbyt zdolny tez nie jest skoro powtarza rok... po prostu wymarzony kandydat na życiowego partnera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem co myśleć już
dobra, przyznaje się to prowokacja. ale historia jest prawdziwa. moja kumpela od kilku dni cały czas płacze... typ zostawił ją w końcu. zakochana na zabój, ale naiwna jak nie wiem co. z tego co wiem facet znalazł sobie kolejną sponsorkę. no ale cóż, może przynajmniej nie pozwoli sobie już wejść na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahehe
a moje zdanie na ten temat jest takie: jeśli widujecie się tylko w weekendy bo on studiuje w innym mieście, to kasy nie będzie wydawał na ciebie, tylko na imprezy studenckie. przykro mi ale tak już jest z bidnymi facetami, którzy na dodatek nie radzą sobie na studiach (swoją drogą powtarzanie roku nie zdarza się pilnym studentom, tylko w większości tym rozrywkowym). nie ma kasy to musi przyoszczędzić na tobie - piwko jest drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×