Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fjgjhhjhj

matka alkoholiczka

Polecane posty

Gość fjgjhhjhj

moja matka jest alkoholiczką . teraz jakoś się trzyma ,nie pije . pracuje ,ale jak długo wytrzyma? były straszne dni ,długo by o tym pisać najbardziej jednak przeżyłam jej próbę samobójstwa,gdy wylądowała na detoksie i trzy- miesięcznej terapii. potem też piła ,a ja nigdy nie wiedziałam jak mam się zachować. jak jej pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile masz lat ? Ty Jej nie pomożesz .Musi sama wziąć się za siebie .Mozesz z Nią porozmawiac jak jest trzeźwa >Reszta jest w Jej rękach. Smutne ,ale prawdziwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla Ciebie spotkania DDA lub AL -ANON .Nie wiem ,ile masz lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjhhjgj
wiem że to śmieszne ale mam 33 lata męża i dziecko mieszkam 10kilometrów od mamy o terapiach to ja wszystko wiem ale był czas że nie mogłam sobie z samą sobą dać rady czuję się uzależniona od mamy wydaje mi się że powinnam jej pomagać w każdej sytuacji a dlaczego? dlatego, że wiem jakie życie miala mąż pijak, matka (moja babcia)chora na alzhaimera (teraz już nie żyje) mam jeszcze dwoje rodzeństwa w wieku 20 i 22 lat ale oni mają to wszystko gdzieś po prostu nie mogę pogodzić się z myślą że tak wspaniała osoba jak moja mama mogła się poddać że się stacza aż mnie to przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest śmieszne .Rozumiem Cię ,ale nie wiem jak Ci pomóc .Nawet zabranie mamy do siebie , niewiele pomoże i tak znajdzie sposób ,żeby pić .Spróbuj jeszcze rozmowy ,może się opamięta .Nie zapominaj jednak ,że taraz i TY masz rodzinę i dziecko ,za które jesteś odpowiedzialna .Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjgjhhjhj
dziękuję za wypowiedżi wiem że to nie jest tylko mój problem ale czasem potrzeba mi takiej otuchy pogadania z kimś kto ma podobny problem albo może coś powiedzieć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×