Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorissxx

Zsunieta prezerwatywa...

Polecane posty

Gość dorissxx

Chodzi o to ze chcialabym sie w jakis sposob uspokoic bo juz sama nie wiem co myslec o tym wszystkim bo na niektorych forach sa zupelnie rozne opinie na ten temat. Wiec moze opisze po prostu swoj przypadek. Podczas stosunku zsunela nam sie prezerwatywa. Sprawdzalismy niby co chwile zeby nie bylo problemow ale jednak pech chcial ze nie do konca tego dopilnowalismy. Dodam ze byl to pierwszy dzien po okresie, a chlopak nie mial wytrysku. No i jeszcze najwazniejsze... Prezerwatywa zostala we mnie kiedy sie zsunela... Co prawda wytrysku nie bylo ale w srodku bylo troche plynu. Okers mam co 34-35 dni, czasami sie wydluza ze wzgledu na silniejszy stres. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?? Nie wiemy tez czy zsunela sie kiedy chlopak \'wychodzil\' ze mnie czy w jakims innym momencie... Przyznam szczerze ze juz nie wiem w co wierzyc i fiksuje troche. Ide w poniedzialek do ginekologa ale od wczoraj juz za duzo o tym mysle wiec moze ktos kto sie na tym na prawde zna cos mi powie?? Bardzo prosze o odpowiedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×