Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dirissxxxx

Zsunieta prezerwatywa....

Polecane posty

Gość dirissxxxx

Chodzi o to ze chcialabym sie w jakis sposob uspokoic bo juz sama nie wiem co myslec o tym wszystkim bo na niektorych forach sa zupelnie rozne opinie na ten temat. Wiec moze opisze po prostu swoj przypadek. Podczas stosunku zsunela nam sie prezerwatywa. Sprawdzalismy niby co chwile zeby nie bylo problemow ale jednak pech chcial ze nie do konca tego dopilnowalismy. Dodam ze byl to pierwszy dzien po okresie, a chlopak nie mial wytrysku. No i jeszcze najwazniejsze... Prezerwatywa zostala we mnie kiedy sie zsunela... Co prawda wytrysku nie bylo ale w srodku bylo troche plynu. Okers mam co 34-35 dni, czasami sie wydluza ze wzgledu na silniejszy stres. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?? Nie wiemy tez czy zsunela sie kiedy chlopak \'wychodzil\' ze mnie czy w jakims innym momencie... Przyznam szczerze ze juz nie wiem w co wierzyc i fiksuje troche. Ide w poniedzialek do ginekologa ale od wczoraj juz za duzo o tym mysle wiec moze ktos kto sie na tym na prawde zna cos mi powie?? Bardzo prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruski_soldat
skoro nie mial wytrysku to nie mozesz zajsc w ciaze zeby poczac dziecko musi polaczyc sie plemnik i komorka jajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goron
no to gratuluje :) wlasnie zostalas mama :) (t awydzielina tez zawiera plemniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googo
spokojnie napewno nie jestes...co prawda w płynie wytwarzającym sie przed wytryskiem tez sa plemniki, ale twojej komurki nie było gdyz podczas okresu została wydalona a nastepna komurka bedzie mniej wiecej w połowie cyklu wtedy kiedy sa dni najbardziej płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googo
komórki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitaaaaa
Byłaś dzień po okresie, więc wez to na zdrowy rozum - masz dni niepłodne! Nie ma dojrzałego jajeczka, ponieważ dopiero co zostało usunięteę razem z okresem. Dni płodne są mniej-więcej w połowie cyklu ( 2 tyg po okresie ) oczywiście zdazają się różne wyjątki ale nie wariuj moja droga, nie moglas zajsc w ciązę. Dobrze znam tę panikę, bo czasami świruję nawet po pettingu że plemniki mogły jakims cudem przefrunąc do mojej macicy omg.. szczególnie jak naczytam się głupot na forum. wiec nie bierz do siebie wszytskiego co tu piszą , a oczywiscie 100% pewnosci bedziesz mila dopiero jak zrobisz test albo odwiedzisz gonekologa. poki co masz 99 ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espresso con panna
Moja kolezanka zaszla w ciaze 2 dni po okresie wiec ... nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitaaaaa
taaakk.. a mója koleżanka zaszła w ciążę przez pocałunek. ludzie, nie siejcie paniki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espresso con panna
Mądralo poczytaj to bedziesz wiedziec, ze na pierwsze 3 dni po okresie nie ma 'reguly' a cykl kobiety plata rozne figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazylia z pieprzem
nie ma ciązy nie martw się prawodpodobnie przy wychodzeniu facetowi zsunęła się gumka.... no więc nie jest tak że cokolwiek zostało w Tobie nie tak łatwo zajść w ciążę,w przeciwnym razie połowa licealistek do matury szłaby z brzuchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×