Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronikasaadelko

*****KOPENHASKA 18 MAJA*****

Polecane posty

Gość weronikasaadelko

Witajcie od jutra biore sie za diete kopenhaska, waga startowa 62 kilo wymazona? 57 mam nadzieje ze mi sie uda ;D kto ze mna??????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Bóg
ja z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikasaadelko
dziekuje ci boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chyba ide
Ja nie moge schudnac 3 kg od miesiecy. przylacze sie . startuje z 54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikasaadelko
SWIETNIE!!! :) ja tez nie moge od miesiecy 3 kilo zzucic i efektem odchudzania co 2 dzien bylo przytycie 3 kilo ;/ teraz mam do zzucenia nie 3 tylko 5-6 :/ mam nadzieje ze wytrzymam te 13 dni :( przypominam ze godziny posilkow to 8 rano 13 popoludniu 17 wieczoram zadko kiedy pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Bóg
No to po kopenhaskiej nie bedziesz miala 5-6kg nadwagi, tylko 10-12kg :( Tak to dziala, masz zreszta doskonaly przyklad, z 3kg -> 5-6kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikasaadelko
ostatnio schudlam na kopenhaskiej 7 kilo i mi nie wrocila ta waga, znam swoje cialo, trafilam do szpitala na 2 tygodnie i po nim mialam taki apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na diecie kopenhaskiej przez opstatni tydzień ale złamałam się niechcący że tak powiem. ale od jutra zaczynam od nowa. więc zaczynam z Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! To swietnie nie jestem sama :) Super! Ja neistety nie moglam sie w 100 % dostosowac do diety, gdyz operuje innymi godzinami. O godzinie 8 jestem juz w pracy przerwe naszczescie mam o w poldo 13, a co do obiadu to tez mi pasuje :) Moja kawa zostala juz wypita o godzinie 6:30 :D Jajka z pomidorkiem zjem o 12:30 (szpinak przelozylam na obiad, bo do pracy nei wezme) Szpinak, bewsztyk i salata o 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ! Ja tez dzisiaj zaczynam kopenhaska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos sie jeszcze przylaczy?? :) przypominam ze mozna na tej 13 dniowej dietce schudnac az 13 kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka PO-Hanka
Nie mow, ja slyszalasz, ze mozna schudnac 25kg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka PO-Hanka
heh, przeciez to byla ironia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka PO-Hanka
a o kopenhaskiego to pewnie tylko slyszalas ... zobaczymy te Twoje 13kg ... ale na plusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos dziwnie ze schudlam na niej 6 kilo i nie wrocila mi waga ;/ nienawidze tego typu ludzi ktorzy o czyms nie wiedza tylko przypuszczaja a wymadrzaja sie jakl nie wiadomo kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka PO-Hanka
To nienawidzisz siebie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja poprostu uwazam ta diete za sprawdzano bo zax kazdym razem kiedy ja biore chudne bez tycia, ale zalecenia sa takie zeby nie brac jej czesciej niz co roku, wiec do tej pory bralam ja tylko 2 razy, za kazdym razem schudlam po 6 kilo. waga mi nie wrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość befsztyk - jak go przygotować
ja w w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreducha
wolowine smazysz na lyzce oliwy i lekko podlewasz woda, zeby siie udusila. ja zaczynam od poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja_20
Hej dziewczyny! do autorki--- mam taka sama wage startowa jak Ty i taki sam cel :D chce schudnac z 62 do 57 kg .Tylko,ze ja nie chce byc 13 dni na kopenhaskiej bo wiem ze nie dam rady :) to juz bedzie moje 3 podejscie i mam zamiar po prostu rozpoczac ta dieta odchudzanie.Chce wytrzymac na poczatku 4 max 5 dni zeby nie rozwalic sobie metabolizmu bo po tej diecie masakrycznie zwalnia,potem przejde na 1000kcal i nastepnie na 12000. 5 kg trzeba zrzucic jak nic :) zaczynam od jutra zycze szczescia i sobie i wam ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączekkkkk
przyłączam się do was laski :) właśnie dzisiaj rozpoczęłam dietę kopenhaską, dobrze wiedzieć, ze nie jestem sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co - szlag
trafił ten topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopenta
no wlasnie widze... a co z autorka?! ja dzisiaj zaczelam diete kopenhaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Constanza
hey dziewczyny! super ze jest nowy topik kopenhaskiej bo ja zaczynam od poniedzialku a wszystkie inne topiki umarly :D hey sauri zaczelas w koncu diete:)?? bo mamy prawie takie same wymiary - tj ja mam 174cm wzrostu i waze 75/76 ! tez robilam juz kopenhaska i moim zdaniem nie ma drugiej rownie skutecznej, krotkiej itd itp diety! :) piszcie dziewczyny jak Wam idize!! ja dolaczam do Was w pon!! pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączekkkkk
dzisiaj jest mój trzeci dzień na diecie kopenhaskiej :) jak na razie całkiem dobrze się trzymam, muszę przyznać że nawet głód mi tak nie doskwiera jak jedzenie szpinaku ;/;/;/ A Wy jak znosicie to paskudztwo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×