Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....................89

33 tc Obniżenie się brzucha

Polecane posty

Gość ....................89

Jestem w 33tc i około tydzień temu obniżył mi się brzuch. Słyszałam że brzuch obniza się około 2 tygodnie przed porodem Czy ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....................89
Jeśli macie dziewczyny jakieś rady, piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na walizce...
w zasadzie to od 6-2 tyg przed porodem może sie obnizyć brzuch,ponieważ dochodzi do obrócenia dzieciaczka główka w dół i juz dno macicy zaczyna zsuwanie sie w dół co powoduje właśnie taką reakcje twojego brzuszka,ale ocvzywiście musisz to obserwować,bo może tez to oznaczać przedwczesny poród... jeżeli nic sie nie dzieje nie masz zadnych dolegliwości przy tym to jest ok.... moga ci zacząć juz dokuczać wstepne skórcze zapowiadające zbliżajacy poród... ale to jest normalne i tego sie nie bój.. pozdrawiam :) :) :) :) :) i zycze powodzenia to już tuż tuż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....................89
Dzięki wielkie za odpowiedź, bo zastanawiałam się czy powinnam iść do lekarza, sprawdzić czy szyjka się nie skraca no i czy dzidzia nie wybiera się na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie obniżył na pewno
wcześniej niż dwa tygodnie przed porodem:) też się bałam, że urodzę wcześniej, a w efekcie końcowym urodziłam po termnie:) Jak widać nie jest to reguła Ze skróconą szyjką też chodziłam dosyć długo. Zresztą, u mnie wiele rzeczy było inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×