Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dotti

Zerwał zaręczyny 2 tyg przed ślubem i pół roku później poślubił inną

Polecane posty

Gość Dotti

Dziewczyny co o tym sadzicie bylismy razem 4 lata mieszkalismy 3 dażyłam do slubu bo ile lat mozna tak życ 2 tyg przed slubem powiedział mi ,że nie może się ozenić bo tego nie czuje.Myslałam ,że jest niedojrzały chociaz miał wtedy 29 lat ja 27 (to było 2 lata temu)a miesiac pózniej wrócił do takiej swojej szkolnej miłości i pół roku pózniej wzieli slub i maja dzis syna.On dokłada zdjęcia na naszej klasie jaki jest szczęśliwy i mamy współnych znajomych ostatnio spotkalismy sie wszyscy łacznie z moim byłym na slubie kolegi i był bardzo zimny do mniedlaczego faceci najpierw mówią ,ze nie czują ślubu a pół roku póżniej żenią się z inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reali
to proste jak drut! Nie kochał cię i tyle. Nie chciał ślubu z TOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie nie czul slubu
z tobą. Lepiej ze sie rozmyslil, nie byscie mieli sie rozwodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty dazylas do slubu a nie on - bo tak jak ci powiedzial nie czul tego a jak poczul to niestety do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam w takim i...
chciał Ci to delikatnie przekazać, żebyś nie robiła mu scen, proste,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebambiiiiiiii
Dobrze, że miał odwagę się wycofać. Żałowałabyś teraz bardzo będąc jego żoną i czując że nie dość że ciebie nie kocha to kocha kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może za bardoz nalegałaś na ślub - bo ile mozna sie przeciez prosic... on mial tego dosyc... znalazl taka ktora zawrocila mu w glowie, moze nie nalegala, moze sie nie prosila, nie czul presji... bywa. Moj byly też po 8 miesiacach sie zareczył a taki z niego zatwardziały kawaler. Wiec to chyba u facetów normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×