Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenka1221

czy przyjac tą oferte pracy

Polecane posty

Gość magdalenka1221

szukam pracy na sezon letni, jestem w ostatniej klasie liceum - dostałam propozycje sprzedawania lodów gałkowych 2zł/godz- jak myslicie powinnam sie zgodzic, czy to nie wyzysk? strasznie chcę cokolwiek zarobic a z pracą u nas cięzko, ale z drugiej strony 2 złote na godzine to chyba przesadnie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlvjj
to tak mało że żal tyłek ściska wyzysk do potęgi ale skoro niemasz nic innego to bierz . tylko umowe podpisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszne...
2złx8 godzin (na przykład) = 16zł x 30 dni tj 480złotych to wyzysk jak w Chinach!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjj
2zł? koszmar - czas stracisz i się namęczysz a na co ci to wystarczy? lepiej zostań w domu i ucz się np. angielskiego przez choć połowe czasu jaki byś pracowała - to ci przynajmniej przyda na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascf
Ja bym nie przyjela!!! nie dlatego, ze jestem starsza i mam moze inne potrzeby, ale to jest wyzysk!!!! jesli zalezy ci na pracy idz do Urzedu pracy i tam masz 2 razy wiecej i po takiej pracy nawet referencje dostaniesz! Juz lepiej pojsc na jakies sensowne praktyki lub jak ktos madrze napisal, pouczyc sie angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbb
a co ja mam wspólnego z Intway? ty sie lecz lepiej bo masz obsesja. wpierniczasz sie w tematy innych osób piszac w kólko to samo. zabieraj sie z tym swoim smrodkiem i założ se osobny temat kiepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erewewew
lody pewnie jedna galka z 2 zł., ty na godzine moze sprzedasz tych galek z 30, czyli mamy 60 zł na godzinę zysku z tego 2 zlo dla ciebie, a restza do kogo? pewnie do szefa? oczywiscie ze to wyzysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka1221 a może spróbowałabyś na promocjach jako hostessa w supermarketach, sama tak pracowałam pod koniec liceum i na początku studiów. Było to parę lat temu i zarobki ok 8-10 zł na rękę/na 1 godzinę, a teraz to pewnie jeszcze więcej. Możesz zajrzeć na te strony http://www.vip.com.pl/ http://www.ohp.pl/ I pochodzić po agencjach reklamowych z CV ,popytać czy nie potrzebują hostess. Choć najlepiej jakby ktoś Ci taką agencję polecił, miałabyś pewność, że wypłata będzie na czas itp. Wystarczy tylko zrobić książeczkę sanepidowską pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange....
w jakich chinach tam to chociaz za dolara dziennie miska ryżu jezu ja tym zajebała chyba gdyby ktos mi tyle zaproponował.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaa11
Przyjmij, wiesz dlaczego jest taka stawka?Bo możesz sprzedać na lewo. Wystarczy ze w ciagu godziny sprzedasz jednego podwojnego loda na lewo i juz masz w sumie ok 5 zł na /h. Oni się z tym liczą w takich pracach, dlatego stawka jest taka niska.Musialabys się zorientować jakie sa mozliwosci "przekręctu" Tylko nie przeginaj- wiadomo. Przyjmij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka1221
stawka jest taka niska bo to małe miasto- 6 tys mieszkanców i lody średnio sie sprzedają, nie ma szans sprzedac na lewo bo szef w restauracji obok obserwuje:( sama nie wiem co robic...spróbuje szukac dalej a na hostessę nie ma szans bo żadnych marketów w koło, mieszkam w wyjątkowej dziurze z 40% bezrobociem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to tak .. .. .
przyjmij, kokosów nie zarobisz ale w domu też tego nie wysiedzisz. Może faktycznie uda Ci się coś na lewo. Zresztą w dzisiejszych czasach ważne jest każde doświadczenie, będziesz miała co później w cv napisać. Już będziesz miała że pracowałaś w handlu, masz doświadczenie w obsłudze klienta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia dobre intencje
Spamujesz tak jak Wiktor. ;-) głuptasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×