Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornelia 24

powtórna operacja nosa

Polecane posty

Gość Serb
Witam, Ja miałem plastyke nosa przeprowadzoną w maju w jednej z klinik w Krakowie. Jestem po zabiegu ponad 2 miesiace i jestem troche załamany. Nos miałem duzy garbaty i i patrząc od przdu schodził na lewo. po zabiegu jak opuchlizna zeszła okazało się, że rzeczywiscie garb z profilu jest sporo mniejszy ale u podstawy zrobiła się kilka i wyglada to jak zakonczenie orlego dzioba. Przed zabiegiem linia nosa była krzywa i dalej taka pozostała. Wiem, słyszałem, że nos sie kształtuje do poł roku od zabiegu ale tu już cudów nie bedzie. jestem podłamany bo 10 k nie moje a nosa ewidetnie nadaje sie do poprawki. Za miesiąc planuje się umówic do chirurga, kóry mnie operwoał i omówić co teraz. Z tego co mi się wydaje inni lekarze nie beda chyba chcieli mnie poprawiać no chyba ze za dużo większą kase. Nie wiem czy poprawiać u tego samego lekarza i czy rządać mnaiejszej ceny albo darmowej porawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja się ciesze że u mnie sie wszystko udało i nie mam potrzeby mieć zadnych powtórnych operacji, zapytaj może w Dermed w Łodzi- mnie właśnie tam operowała dr Dorota Żukowska mam nadzieje będzie w stanie ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 27
Strasznie wszystkim tutaj współczuję,wiem co każdy z was czuje również mam ten problem 27 lat i pusto w głowie zachciało się upiększania i cóż jak doktor jaklik do d**y się okazała nie spodziewałam się ze idąc na operację upiększającą zostane tak oszpecona PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam forumbeaty , tam są prawdziwe opinie o lekarzach , ja też jestem po niudanej operacji nosa -u dr. JADCZAKA , niestety za późno trafiłam na to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość od JADCZAKA Piszesz w dziale -powtórna operacja nosa.Po tym lekarzu jest niemożliwa powtórna operacja nosa-najwyżej drobna kosmetyka a to i tak duże wyzwanie dla innego lekarza. A ty ,czy będziesz mieć poprawkową operację nosa ? A co dr Jadczak powiedział na twój nos? Poprawi ci nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego powtorna operacja po nim nie jest mozliwa? Tez mialam u niego operacje i poki co, 7 miesiecy po nos jest kartoflany, duzo grubszy niz byl i tak niesymetryczny... Juz mysle nad poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądraPoSzkodzie
Zależy jak ktoś wykonywał operację. Np. te robione metodą otwarta są dużo cięższe do poprawienia niż zamkniętą. Ja miałam właśnie w ten sposób wykonywaną operację przez jedną z często krytykowanych na tym forum gwiazdkę oraz jego giernków. Niestety, operację spartaczyli. Obecnie nos skrzywił się tak, że wyglądam jak po wypadku :( Dwóch lekarzy nie bardzo chciało podjąć się mojego przypadku, teraz czekam na konsultację u jednego ze specjalistów z Polanicy, po rozmowie telefonicznej stwierdził, że będzie to najtrudniejszy typ operacji ale może uda mi się pomóc. Nie namawiam ani nie odradzam nikomu operacji plastycznych. Wiesz, że poprawa czegoś poprawi Twoja samoocenę to zrób to, ale skonsultuj się najpierw z 2-3 chirurgami i wybierz tego, który najlepiej się zna żebyś później nie musiał(a) płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blenia

Wydaje mi się, że jeśli trafi się na dobrego chirurga, nie powinno być takiej opcji, że potrzebna jest powtórna operacja. Ja jestem po operacji u dr Anny Olender i wszystko jest w jak najlepszym porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie

najgorszy jest Nawrocki z Wrocławia ! to co zrobił ze mną woła o pomstę do nieba- czeka mnie ponowna operacja a w pl nie chce sie nikt podjąć leczenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin osoby poszkodowane

Szukam osób, które zostały trwale oszpecone lub okaleczone przez Skupina. Proszę o kontakt pod adresem e-mail joanna.nnnnn@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta33

Najgorzej jak nos był złamany bo potem jest już taki krzywy że z kilometra rzuca się w oczy i nie ma prostej linii. Ciężko go zoperować żeby był taki jak wcześniej. Ja miałam złamany i niestety operacja niewiele pomogła a do tego mam częste krwotoki i katar o każdej porze roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin osoby poszkodowane
Dnia 12.08.2019 o 17:27, Gość Aneta33 napisał:

Najgorzej jak nos był złamany bo potem jest już taki krzywy że z kilometra rzuca się w oczy i nie ma prostej linii. Ciężko go zoperować żeby był taki jak wcześniej. Ja miałam złamany i niestety operacja niewiele pomogła a do tego mam częste krwotoki i katar o każdej porze roku.

Chirurdzy plastycy (w tym Skupin, który mnie operował) też w ten sposób przecinają kości i je ustawiają, że nos po operacji wygląda jak do operacji. Efekty ich dzieła są wprost niewiarygodne, nienaturalne i okrutnie brzydkie. Według mnie to jest świadome oszpecenie pacjenta. Ja dałam się nabrać na marketing tego Pana. A dziś wyglądam bardzo źle. Gdyby nie operacja nosa u Skupina, wyglądałabym normalnie i naturalnie. To największy koszmar mojego życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×