Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bita śmietana w sprayu

wasze najbardziej odjechane, śmieszne ilub wyśnione fantazje erotyczne

Polecane posty

nie, na tym forum z fantazjami cienko :D:classic_cool: tez poszedłbym na czasową wymianę narządów.. :P ale musiałbym mieć gwarancję, że wszystko sprawne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita śmietana w sprayu
no właśnie...bardzo cienko...w sumie dziwne...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna20
Bierze mnie sila, wiaze i rucha od tylca, rozkazuje.. Sprzedaje klapsy ;] Slowem, sado maso,w ktorym jestem ulegla strona. Chcialabym byc regularnie ''gwalcona' prze zchlopaka,mmm ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuszkowatatroche
a ja chciałabym, żeby facet nazywał mnie pączuszkiem, kluseczką pulpecikiem a nawet grubasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita śmietana w sprayu
no można i tak :D:D:D up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani smiesznych ani odjechanych fantazji nie mam,no ale jakieś tam są... :D 1) Relacja z jakims doświadczonym masterem,duzo starszym ode mnie,40-50 letnim, takim który wykrzesałby z mojej uległości wszystko co się tylko da. 2)A ta juz bardziej prawdopodobna -mój chłopak pryprowadza do mnie kilku swoich kolegów,zawiązuje mi oczy i wszyscy po kolei mnie biorą. Te dwie sa na pierwszym miejscu,ale znalazłoby się jeszcze kilka innych... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita śmietana w sprayu
:)Kocyk, to dawaj następne, bo ludziska tutaj chyba wogóle wyobraźni nie mają. chop w dziurkę i koniec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ proszę,jesli kogokolwiek to interesuje :D Dosyć długo fantazjowałam o trójkącie z dwoma facetami (oboje bi).Jak już sprawa była blisko dojścia do skutku to oczywiście stchórzyłam :o Chciałabym też widzieć jak mój facet uprawia seks z innym kolesiem. No i marze o tym,żeby uwieść Scotta Weilanda po koncercie Stone Temple Pilots ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita śmietana w sprayu
:Dheh a jeśli chodzi o znanych ludzi, to dużo oddałabym za Johnego Deppa w kostiumie z piratów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita śmietana w sprayu
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocyk "mój chłopak pryprowadza do mnie kilku swoich kolegów,zawiązuje mi oczy i wszyscy po kolei mnie biorą" czy twój chłopak wie o tej fantazji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222- jasne,że wie,dlatego napisałam,że jest całkiem prawdopodobna i mozliwe,że kiedyś się spełni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ryzykowne, rzekłbym... ale cóz... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Przyprowadzam paru kolegow do domu, zawiazuje oczy swojej dziewczynie i bierzemy ja na zmiane. 2) Zalatwiam do piwnicy jakas kolumne, zakladam dziewczynie kajdanki (wokol kolumny), tak zeby nie za wiele widziala i byla wypieta na psa. Zapraszam z 5ciu kolesi ktorzy rzneli by ja bez gumy (do konca), a na koncu ja wszedlbym w jej ospermiona \"brzoskwinke\". 3) Zawsze chcialem zobaczyc/pobawic sie z kobieta, ktora uzyla pompke do cipki :> 4) Niezbyt oryginalne - seks ze starsza kobieta. 5) Seks z facetem 6) Noc ze Shemale\'m ;] (kolejnosc losowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa, prawie bym zapomnial o jeszcze jednym. Chcialbym kiedys "zlapac" jakas dziewice, ktora jeszcze nic nie robila. Zobaczyc jak reaguje na lizanie cipki itd :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co Ci tu odpowiedziec :>? Twoj nick mowi sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita śmietana w sprayu
o widze, że temat został podjęty:D nawet ciekawie sie robi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czesto fantazje ze chcialbym zeby nakis facet ostro rżnął moja żone a ja bym to widział.Ogolnie kreci mnie taki czworokąt ale wiem ze moja zona nigdy sie nie zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita śmietana w sprayu
symforiano...jeżeli już jest fantazja, to tak jakby w połowie juz się spełniła;) no i w każdej chwili możesz ją przywołać...nie zawsze marzenia mogą być spełnione, ale pieknie jest marzyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałbym, ze pierwsza część jest nawet łatwa do spełnienia.. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- sex z kobietą - sex w trójkącie z 2k + m - sex w trójkącie z 2m + k - sex grupowy w jakimś fajnym klubie swingersów - żeby mnie facet ostro zerżnął - przebieranki, odgrywanie scenek - i żeby wreszcie jakiś facet wylizał mnie do orgazmu bo jeszcze żadnemu się nie udało - żeby mnie facet związał i żeby pierdoliło mnie kilku facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita śmietana w sprayu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej wyśniona fantazja,która nigdy się nie spełni : widzę ładną młodą dziewczynę,tak ok.18-20 lat,która bardzo mocno mi się przygląda w pewnym momencie podchodzi do mnie i całkiem naturalnie i spokojnie mówi: - Wyglądasz na normalnego i porządnego faceta - mógłbyś pozbawić mnie dziewictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny wzwod
moja fantazje, to ja, moja zona i super laska w lozku, plaza nudystow, swingers club i masowanie cipki mojej kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako żonaty facet 30-paroletni miewam takie: - wziąć do łóżka razem z żoną młodą szczupłą ładną dziewczynę (powiedzmy 17-23 lat) i ją wymęczyć tak, żeby miała orgazm za orgazmem, a ona żeby robiła mi/nam różne zboczone rzeczy jak lizanie tyłka, branie wytrysku na twarz i ciało itp. - patrzeć na żywo na mastubującą się dziewczynę (chętnie też na żonę która nie lubi tego robić), - patrzeć z bliska na seks innej pary, dołączyć się na chwilkę, albo seks dwóch par obok siebie, - spuścić się do ust a nastepnie pocałować z języczkiem - spuścić się na ciało/biust a potem zlizywać i "podawać" do ust własnymi ustami, - mieć lizany i inaczej pieszczony odbt - odwzajemniać się w tym Może już nie jakiś hardkor, ale jeszcze: chodzić swobodnie nago w towarzystwie znajomych, np. przy okazji wyjazdu do chorwacji lub innego ciepłego kraju. Niespełnione z młodości: przelecieć taką jedną dziewczynę która mnie nie chciała ;), żyć w nieformalnej poligamii (z jedną do kina, z inną w góry, a z każdą z nich do łóżka). No i w ogóle marzycielem byłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×