Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość megi231
Dziewczyny trzymam mocno kciuki żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie weszłam na nasz temat i miałam nadzieję, że przeczytam jakieś miłe wieści a tu tak się porobiło :( Dziewczynki trzymajcie się! Wszystko będzie dobrze! Moja znajoma prawie przez całą ciążę plamiła i urodziła zdrowe i silne dziecko! I to do tego po terminie. Wierzę w to, że u Was też wszystko się ułoży! Trzymam za Was obie mocno kciuki! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie czy macie problem z zaparciami i wzdęciami?? W pierwszej ciązy to przeszłam i widze że tym razem szykuje sie to samo:( Kupilam sobie xenne blonnik(dozwolone dla kobiet w ciązy) wiec zobaczymy. A wy macie jakieś wypróbowane sposoby na zaparcia. Jak tak to podzielcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi u mnie niestety też zaparcia... jejku dziewczyny ci się dzieje z tymi krwawieniami. buziaczki dla was kochane i dajcie znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie juz martwie...dajcie znac dziewuszki... ja zaparc nie mam ale wzdecia i owszem... ale sie nie dziwie...tak mieszam zarcie ze olaboga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem tu nowa Dziś rano zrobiła test i wreszcie oczekiwane 2 kreski. Bardzo sie cieszymy, ale i jestem pełna obaw...Cały dzien spędziłam czytając na necie różne info. Nie mam sswojego ginekologa wiec w poniedziałek telefon w dłon i akcja dzwonienia, może znacie jakiegoś dobrego z Krakowa? Pozdrawiam i trzymam kciuki za każdą z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wzdęcia i zaparcia w ciąży to chyba niestety normalne :/ Mnie też strasznie męczą :/ A jeszcze jak pomyślę co ja dzisiaj zjadłam to już w ogóle. Przeszłam samą siebie. Aż się mąż na mnie dziwnie patrzył.A ja jadłam i jadłam ;) W pierwszej ciąży chyba tak nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniówka 2010
majóweczko i jak się czujesz ?? czy wszystko dobrze ??? Boże, trzymam kciuki, zeby wszystko dobrze !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie plamilam tylko krwawilam :/ w szpitalu chcieli mnie zatrzymac ale nie zostalam na noc , nie mogli mi usg zrobic dzis nie mieli ludzi :( jutro wracam nie wykluczone ze moja ciaza nie jest na swoim miejscu :( :( ale moze to byc wina torbieli ktora mam na lewym jajniku ...podejrzewam ze z tej ciazy beda nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniówka 2010
Majóweczko ja z całych sił trzymam kciuki by to jednak było o torbieli !!!!! Wrócisz do szpitala, porobią Ci badania i napewno dadzą leki na podtrzymanie. Musisz starac się nie stresować choć to trudne!! ściskam Cię z całego serducha i MYŚL POZYTYWNIE !!!! Skoro nie robili Ci jeszcze usg to nic nie jest przesądzone !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za pocieszenie ...ale w mojej sytuacji jak teraz strace wyczekiwana ciaze to juz dlugo nie zajde bo moj zostaje narazie w uk i moze raz na 3 miesiace bedziemy sie widziec ...a juz bylo wszystko poukladane ...nie wiem co mam o tym wszystkim myslec czekam do jutra...tak mialam wrazenie ze znajde krew i znalazlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny juz wstalam krwi brak...dzwonilam do mamy mowila ze z moja siostra miala to samo na poczatku jakies naczynie jej peklo ..pocieszyla mnie ze nie musi byc to pozamaciczna ciaza...miala jedna i zupelnie inaczej jej sie objawialo,ponoc kulo ja jak siadala,a objawow ciazy jako takich nie miala przy niej...poczekam do USG..nie ama rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło! Daj znać jak po usg! Jeżeli dzisiaj nie krwawisz to może faktycznie nie jest to o czym myślisz. Bądź dobrej myśli! Jestem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka, właśnie przeczytałam. Trzymaj się mamusiu nasza! jak dziś nie ma krwi, to na pewno wszystko będzie dobrze! możliwe, żę to naczynie, poza tym krwawienia różnego typu się w ciąży zdarzają i przyczyn jest masa, więc na pewno będzie dobrze! odpoczywaj przede wszystkim!!! witam nową koleżankę, ametyst :) dopisz się do naszej tabelki... :) daga, jak ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka, to rutynowe, na pewno chcą zobaczyć w jakim tempie przyrasta beta. Nic się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, zapytaj koniecznie. Przyrost w stosunku do dnia wczorajszego powinien być, z tego co się orientuję o jakieś 30%, chociaż nie wiem jak to jest w późniejszych tygodniach ciąży. Ale pewnie jakoś jest to zbliżone. Najważniejsze jest to, że już nie krwawisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kajuska a powiedz jaka beta powinna byc jesli liczac od 1 dnia miesiaczki w ciazy jestem 6 tyg i 2 dni? Czyli 4 tyg i 2 dni od zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka30-
WITAJCIE majoweczko tak mi przykro ze musisz sie tak zamartwiac...prosze cie mysl pozytywnie to czyni naprawde cuda!! trzymam kciuki.....ja robiłam bete w 5 tygodniu i wyszła prawie 80000 wiec sama mam nadzieje ze wszystko jest ok.....a jak u ciebie z objawami ....cos teraz czujesz,bo ja jedynie co to kłucie w podbrzuszu i nic wiecej...dziwne troche bo wy wszystkie kobietki piszecie o tych objawach a ja nic! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie czuje zle ...tylko wczoraj to krwawienie bole mam tak jak na okres ale lagodnijsze sa no i lekkie klucie w jajniku lewym w tym w ktorym byla czy jest torbiel :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka30-
no to napewno bedzie dobrze,ja byłam tydzien temu u lekarza i jescze nic nie było widac to znaczy tylko pecherzyk....mam przyjsc za tydzien.......i wtedy bedzie wiadomo co i jak..dostałam tylko tabletki podobno maja zmniejszyc ryzyko poronienia ..tez strasznie sie martwie ;-( majoweczko a moze ty powinnas teraz wiecej wypoczywac moze powinnas pojsc na jakies zwolnienie i nie pracowac poki co ...nic sie nie martw i zapytaj sie o tą bete w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie dawno mnie tu nie było- wchodze patrze i mam 20 stron do nadrobienia...;-) Majoweczka- musi być dobrze!!!!! 3mam mocno kciuki. Myślę ze dziewczyny maja rację- jezeli krwawienie ustąpiło ( a to najważniejsze!!!) i ciągle robią Ci betę to najprawdopodobniej pękło jakieś naczynko i stąd ta krew. Musisz być dobrej myśli!!! Pamiętaj wiara czyni cuda!! Do jutra sie nie zamartwiaj i staraj sie jak najwięcej odpoczywać- dzidzia też tego potrzebuje. Będzie dobrze- pamiętaj!! Przytulam Cie mocno. Daga- odezwij się!!! Co u Ciebie?? mam nadzieję ze tez odpoczywasz i sie nie przemęczasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Arwenka dzieki za wsparcie ..ja tez mam nadzieje ze naczynko peklo,wkoncu w tej pokreconej angli sie mna zajeli ;/ jade na bete napisze potem jak wroce...USG jutro na 10 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×