Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

szatynka no własnie ja też mam takie uczucie jakbym @ miała dostać. płec bym chciała znać wczesniej, przy synu dowiedzieliśmy się dopiero po 33 tygodniu ciąży bo nie dał podejrzeć... dzięki dziewczyny za pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też znowu zaczyna pobolewać brzusio okresowo. Wczoraj aż z tego wszystkiego to no spe wzięłam. Jakiegoś śluza mam .;) I co jestem w wc to patrze czy nie ma krwi... heheheh... schiza total. Oczywiście, że muszę znać płeć. Janek w 20tc był chłopcem, w 23 dziewczynką, a później znowu chłopcem... hehehehe... A zamawiana była córcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, dobrze, że wyjeżdżam, to może trochę psychicznie odpocznę od tego latania do łazienki. Ja też tak mam sprawdzam, czy dostałam @. Ja mam więcej śluzu niz zwykle przed @. Miałam koło jedenastej załamkę. Dziś mnie mocnej brzuch zabolał, położyłam się wzięłam nospę i poczułam jakbym dostała@. Ciśnienie mi skoczyło, tętno, gorąco mi się zrobiło i lecę do łazienki sprawdzać ze łazami w oczach. Na szczęście nic.... Ale schizy nieziemskie. Psycha może paść całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, dobrze, że wyjeżdżam, to może trochę psychicznie odpocznę od tego latania do łazienki. Ja też tak mam sprawdzam, czy dostałam @. Ja mam więcej śluzu niz zwykle przed @. Miałam koło jedenastej załamkę. Dziś mnie mocnej brzuch zabolał, położyłam się wzięłam nospę i poczułam jakbym dostała@. Ciśnienie mi skoczyło, tętno, gorąco mi się zrobiło i lecę do łazienki sprawdzać ze łazami w oczach. Na szczęście nic.... Ale schizy nieziemskie. Psycha może paść całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu dziewczynki nie schizujcie sie tak prosze!!! pamietajcie zeby myslec pozytywnie! samospelniajace sie proroctwo czym bardziej w cos wierzysz tym to jest bardziej mozliwe co sie ma stac to sie stanie, na to nie mamy wplywu jednak mozemy pomoc pozytywnym mysleniem, dobrym nastawieniem itd :) a my nie chcemy znac plci dziecka :) dla nas i tak nie bedzie mialo znaczenia czy dziewczynka czy chlopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na pewno będę chciała znać płeć dziecka :) Już bym chciała znać :) Jestem taka ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M pojechał po wyniki za chwile dzwoni i mówi że w laboratorium się jakaś maszyna zepsuła i wyniki na piątek bleee i będę się dwa dni denerwować... paskudna pogoda dzisiaj. nic mi sie nie chce, synek zasnął i ja sie też polożyłam ale zaraz jak pomyslałam ile moge zrobić jak on śpi to zerwałam się na równe nogi zawsze tak mam ehhh. no to pędzę to wszystko zrobić bo się filek obudzi i lipa... aha mam takie intymne pytanko jak tam u was \"przytulanko\" z waszymi mężczyznami??? bo ja jakoś się boje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinko, nie denerwuj się, będzie dobrze... U nas przytulanek nie ma jestem nietykalska, no co ja zrobię, piersi mnie okrutnie bolą i każdy dotyk mnie... drażni. Mam nadzieję, że to minie... Bo tak rok męża wypościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czekam co lekarz powie czy z ciążą wszystko dobrze, z pierwszym smykiem tex tak miałam, a drugim trymestrze to M juz miał dość bo mi sie wtedy chciało :p a w trzecim trymestrze czułam sie jak slonica ale też jakoś nie było źle z tymi sprawami. opinie musi wydac lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zmykam, życzę Wam miłego weekendu. Wypoczywajcie i dbajcie o siebie i dzidziusie. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinko nie denerwuj się, może to jakaś mała pierdoła tylko... mi gin na wszelki wypadek odradził przutylanki do 12 tygodnia, zresztą ja się boję nawet porządnie kaszlnąć hehe a co dopiero seksić:D ochoty zero, tylko spanie mnie interesuje;) no może jeszcze pomarańcze hahaha:D:D man na razie nie protestuje bo staram się hmmmmmmmm....o jego potrzeby dbać tak to nazwijmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pierworodny wstał więc lece szybko na dwór z nim bo słoneczko wyjrzalo zza chmurek :) do wieczora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jest tam kto??? wiecie co albo mam schizy i źle widze albo mój brzuch zaczyna się powiększać w ciasne spodnie nie wchodze, mam troche pozostałości po pierwszej ciąży ale pod tym co pozostało jest twardy. wiem że ok 8 tygodnia macica jest wielkościi jablka. w pierwszej ciązy było brzuszek już widać ok 10 tyg ale byłam bardzo szczupła 47 kg, teraz 53 kg. mówi się że przy drugiej ciązy szybciej widac brzuszek gdzies koło miesiąca szybciej niz w poprzedniej... ciekawe jak ja będe wyglądać za pare miesiecy... ide na strych po spodnie które miałam w 1 ciąży......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie polozylam corke spac:) wiec bede miec troche czasu Filipinka? ile ma twoj pierworodny? wiesz co? mi tez jakby brzuch napecznial, masakra :O normalnie wystaje jak nie wiem jakbym co najmniej w 3 miesiacu bylo... nie pamietam czy przy pierwszej ciazy tez tak mialam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 miesiący ma synek. własnie ponoć w kolejnych ciążach szybciej widać ale nie sądziłam że aż tyle szybciej. no mój też dopiero zasnął ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitaM was ciazowki :) Po krotce to tAk---Jesli chodzi o plec dziecka to za 1 razem nie znalam a teraz bym chciala ze wzgledu na wyprawke :) oraz czy bedzie upragniony chlopaczor :P Samopoczucie u mnie dretwe moze spowodowane ciagla praca po 12 h :( u nas w Uk nie ma czegos takiego jak dlugi weekend wiec do piatku(na szczescie piatek do 15stej i wsjo?) aa i te @ bole i sprawdzanie bielizny czy nie ma krwi to normalne :/ caly czas tak mam...do tego falowo nachodza mdlosci i mam zakret tak jakby opoznione myslenie :/ aaa na 29 mam dopiero wizyte z polozna wiec przedemna dluuuuuuugie :( 19 dni czekania! buziaczki wam sle kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam uczucie twardego brzucha. A tak w ogóle to czuję jakby taki biedny \"zmaltretowany był\". Nie umiem tego wyjaśnić inaczej. :D Z ciążowych niedogodności to tylko ten brzuch - zero mdłości, no może czasem lekkie \"odezwanie się\" żołądka - takie pseudo mdłości. Nawet biust mało boli... Powiem Wam mega schizę - kupuję biały papier toaletowy bo na kolorowym mogła bym niezauważyć krwi...hehehehehe... Myślałam, że przy drugim będzie luz, a tu to samo - tylko wypoczywać nie ma jak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę, że dzisiaj jestem pierwsza :) Pewnie wszystkie odpoczywacie sobie w najlepsze :) Ja dzisiaj o 6 rano zrobiłam test i..... są dwie kreski :D Tak się cieszę :) Na razie jeszcze do tabelki się nie wpisuje żeby nie zapeszać, ale od razu chciałam się z Wami podzielić tą nowiną :) Cały czas śledziłam temat żeby w razie czego nie mieć zaległości :D Pozdrawiam Was gorąco i życzę miłego odpoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie lutowe!!! Tilli – bardzo mi się podoba to co napisałaś o samospełniającym się proroctwie. Dziewczyny, ja myślę, że trzeba tej kobitce uwierzyć, bo ona już jedno dzieciątko na świat wydała :) Ja też mam śluzu więcej niż przed @. Także chyba co przypadek, to inaczej… :) Też już bym chciała znać płeć dziecka :) Chciałam nawet troszkę pokusić los i jak kupowałam śpioszki żeby mężowi powiedzieć o tej NOWINIE, to szukałam niebieskich…. I nie było :( Kupiłam więc żółte, neutralne :) Filipinka, kochana! Nie denerwuj się! To nie pomoże ani tobie, ani Filipowi, ani maluszkowi w twoim brzuszku. A zobaczysz, będzie dobrze! Co do przytulanek to…. Strasznie się bałam. Ale mam niesamowitą ochotę. Nigdy aż takiej nie miałam. Seks mi się śnił, rano rozbierałam męża wzrokiem a wieczorem to dopiero mi moje hormony dawały popalić…. :) I wczoraj postanowiłam, że spróbujemy… W życiu czegoś takiego nie przeżyłam. Taka burza zmysłów. Nie wiem czy to efekt ciąży, czy za długiej przerwy :) Aneks, strasznie ci gratluję!!!! Super! Im nas więcej, tym weselej! Miłego czwartkowego świętowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam was witam. aneks gratulacje :) ja wczraj wieczorem miałam tak okropne mdłości no masakra, dzisiaj już lepiej ale wieczorem napewno znów przyjdą. piękna pogoda dzisiaj tak więc odpoczywajcie ale uważajcie na słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie świętujecie :) zmykam na lody z przyjaciółką.... chyba jej powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi231
Witam was dziewczyny:) Mam nadzieje że mogę dołączyć do waszego grona:) Mam na imie Magda lat 28 i na stanie 3-letniego synka i niespodzinka która ma przyjśc na świat w okolicach 18 lutego:) Jestem ze śląska i pozdrawiam wszystkie lutóweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuśka 🌼 co do 'przytulanek' to u nas bez problemu:) ja sie nie boje tylko wlasnie ochoty troszke mniej... wiem natomiast ze ok 3, 4 miesiaca to jest taka burza hormonow ze nawet facet jest wtedy w niebie :P hehe my juz po spacerku, bylismy na playgroupie, Mala sie wyszalala z dzieciakami i padla ja lece robic obiadek i tez sie moze na pol godzinki zdrzemne mam ogromne parcie na ryby:) witam nowe kolezanki :D:D:D gratuluje dwoch kreseczek i zycze bezproblemowych 9 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ogóle nie mam ochoty na seks :-( Mam nadzieje ze to sie rzeczywiscie zmieni bo nie wiem ile tego postu moj biedny M wytrzyma:-) Witam nowa kolezanke i gratuluje ciazy:-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane, u mnie cycki coraz większe, mdłści falami, raz są raz nie, ale bez wymiotów, no i śpiączka. Zasypiam wszędzie , absolutnie. :) co do seksiku, ja mam ochotę straszną, ale się boję, więc do wizyty u lekarza post, a potem zobaczymy. ale ciężko jest ;) teraz jadę na grilka do rodziców, pooddycham świeżym powietrzem. :) miłego dnia kochane i do wieczora 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Hej Dziewczyki, Wracam do Was po 2 tygodniach i bardzo mi milo, ze nasze grono sie wciaz powieksza! Takze witam wszystkie nowe przyszle mamusie :-D Troche mi zeszlo, zeby nadrobic zaleglosci w czytaniu (bo na internet wchodze tylko podczas lunchu), no ale juz wiem mniej-wiecej, co w trawie piszczy - a raczej w topiku ;-) Bardzo mi przykro, ze DorkaL i dwie inne dziewczyny nas opuscily… Masakra, mnie sie to nie miesci w glowie :-( Mam nadzieje, ze jednak szybko wroca na forum - np. do marcowek czy kwietniowek. Trzymam za Was mocno kciuki!!! A ja coz - poszlam w Pl do ginka i potwierdzil mi ciaze, ale to bylo wczesnie, wiec widzial tylko babelek ciazowy czy jak to nazwac. Bardzo sie ciesze, ale tez boje, bo naleze do tych co sie martwia na zapas… :-( Takze juz kupilam bilety na lipiec i znow polece za miesiac sie zbadac. Tutaj wiem, ze przed 12.tyg i tak sie mna nikt nie zainteresuje :-( Mam jeszcze pytanko do dziewczyn z UK. Czy wiecie moze, ktore sklepy sprzedaja ciuchy ciazowe??? Kolezanka mi kiedys mowila, ze ona poprostu kupowala coraz wieksze rozmiary w jakichs tanich sklepach typu Primark, ale tak pytam, bo nie wiem np. gdzie szukac gatek z gumka… Narazie jeszcze wchodze w moje ciuchy, ale pewnie nadejdzie moment, ze bedzie mi ciasno. Mam nadzieje! ;-) Pozdrawiam cieplutko :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi231
Dziewczyny a czy już wszystkie jesteście po 1-szej wizycie?? Ja dopiero ide 9 lipca to bedzie 8 tydz. Z objawów to mam jak narazie lekko bolące piersi i czuje takie kłucie w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×