Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Majóweczka strrrrrasznie sie cieszę ze z dzidzią wszystko OK. Naprawde super!!! Daga u Ciebie tez będzie dobrze -pls nie martw sie na zapas, bo to Ci nie pomoże. Zobaczysz, zrobią Ci USG i tak jak Majóweczka zobaczysz swoje sliczne i zdrowe dzieciątko. NOOO, nos do góry ;-) Poczytałam troche zaległości i bardzo mi przykro, ze nie ma z nami już trzech dziewczyn- ale głęboko wierze, ze znajdziemy je niedługo w kwietniówkach, majówkach i czerwcówkach 2010 ;-) Ja przedwczoraj umierałam na brzuch- bolał mnie a do tego potwornie mnie muliło, a wczoraj nabrałam taaaakiej ochoty na kluchy ziemniaczane z twarogiem i skwareczkami ze nie było zmiłuj...musiałam sobie zrobic;-) Zarłam jakbym co najmniej z tydzien jedzenia nie widziała - moja mama az do mnie mówi -\"córcia ja Ci bron Boże nie żaluję, ale abys Ty potem tego nie odchorowała, bo to takie cięzkostrawne, a jeszcze dziś Cie brzuch boli\" No więc pomna słów mamy zrobiłam sobie przerwe, ale jak po dwóch godz. nic mnie nie bolało wtrabiłam jeszcze tych klusek- nie wiem, ale tak dużo to ja chyba nigdy nie zjadłam, i na 100% NIGDY po kluskach sie tak rewelacyjnie nie czułam!!!! zero jakiegokolwiek bólu, mdłości, zgagi, wzdęcia- niczego ;-) Aż byłam w szoku !! A ze czułam sie bardzo bobrze to wieczorem wpałaszowałam jeszcze duuży i kopiasty talerzyk truskawek z bitą śmietaną i tarta czekoladą :-) MNIAM, MNIAM ;-) Takiego grzechu obżarstwa nie popełniłam już dawno ;-) Niestety dzis już tak dobrze nie jest - własnie popijam mięte, bo połączyłam pomidory z bananem i to nie był dobry pomysł ;-/ Ale za to musze Wam polecić herbatkę imbirową- na wszelkie mdłości, nudności i mulenie -rewelacyjna i bardzo pomaga. Do kupienia w aptekach- skład: korzeń imbiru, owoce głogu, czarnej porzeczki i aronii. Wypróbujcie. Dobra oddaję mojemu M kompa bo sie dopomina. 👄 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Arwenka :) widze ze przesz z zarciem jak ja hehe ja dzis zjadlam \"zakazanego\" grila 3 kielubasy i 3 skrzydelka do tego pelna micha sorowy:P a rano wstalam o 8 i zrobilam ogorkowa bo mnie naszlo :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czy moge sie do Was przylaczyc.Zrobilam dwa testy i sa dwie kreski.Mam w domciu coreczke Maje ktora tez jest z lutego ale 2008 .Chcielismy aby miedzy rodzenstwem bylo dwa lata roznicy. Ostatni okres mialam 16 maja z objawow to tylko bolace piersi jak narazie.Pozdrowinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) majóweczka, widzę, że dobry nastrój wrócił! :) Arwenka, grunt, że smakowało :) zapamiętam sobie to o herbacie imbirowej, jak mnie kiedyś mdłości dopadną. Fryzella, no to jak wam się pięknie udało. Znowu luty. Dopisz się do tabelki i zostań z nami :) dziewczyny, boli mnie jajnik prawy. A to z niego miałam owulację. Wcześniej prócz piersi nie miałam żadnych objawów, to jak się coś pojawiło, to zaczynam się martwić. Czy to normalne, że boli? wzięłam nospę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella 26 :D:D:D:D:D wow! a myslalam ze bede wyjatkiem ;) ja tez mam Niunie z lutego 2008 :) dzien dobry, czesc i czolem w poniedzialkowy poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Super Tilli to jestesmy we dwie w takiej samej sytuacji.Ja troszke was podczytywałam ale byłyscie juz bardzo zrzyte i tylko czasami zagladałam.Nam pewnie bedzie ciezko bo teraz ledwo sie wyrabiam taki szkodnik z Majki.A wy dziewczyny macie juz dzieci czy to pierworodne fasolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie po weekendzie :) Ja wypoczęta wróciłam z mazur i nadrabiam zaległości... Majóweczko, ale miałaś przeżycia... Jak przeczytałam o tym krwawieniu zamarłam, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a torbiel się wchłonie :) No i gratuluję serduszka :) Arwenka, przynajmniej masz zachcianki, ja na nic nie mam ochoty, wszystko jest na siłę jedzone... Fryzella witaj i wskakuj do naszej tabelki :) Daga, co za pozmaciczna??? Wybij sobie to z głowy! Zobaczysz wszystko będzie dobrze :) Nie czytaj o złych rzeczach i myśl pozytywnie. Tillli-tilli też mam takie humorki i napady agresji ;) Pozdrawiam wszystkie nowe i starsze lutóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie. ja dzisiaj kiepsko sie czuje. jestem przeziebiona a raczej chora. masakra. u mnie też zero mdłości tylko brzuch czasem zaboli. dzisiaj ide na usg, mam nadzieje że będzie ok. fryzella ja mam synka z kwietnia 2008 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Po pierwsze witam fryzzelle - super że nas coraz więcej. A po drugie dziewczyny nie dajmy sie zwariowac - kazda ciaża ma prawo przebiegac inaczej po co od razu zakładać caze pozamaciczna jeśli czujemy sie inaczej niż w pierwszej ciaży:)) Dziewczynki bedzie dobrze - ja w pierwszej ciaży na początku nie mialam zadnych objawów prócz braku miesiączki. dopiero ok 10 tyg ciazy zaczełam czuc mdłości i bylam bardzo senna - ale nawet mi do glowy nie przyszlo tak mysleć. Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj może wyskoczę na betę, zobaczę jak rośnie, a jutro mam wizytę u lekarza.... Też się stresuję, żeby wszystko było w porządku. Samopoczucie mam nienajlepsze, muli mnie, pobolewa jajnik, piersi bolą bardzo, ogólnie jestem osłabiona i senna... Bardzo bym chciała poczuć się lepiej i nabrać werwy do życia takiej jaką miałam wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi ma rację, każda ciąża jest inna. Moja siostra ma 3 dzieci. Pierwszą ciążę ledwo przeżyła, podle się czuła od pierwszych tygodni, druga ciąża była zupełnie inna, czuła się dobrze. A o trzeciej dowiedziała się w 11 tyg i nie mogła uwierzyć w nią, bo czuła się rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) ja miałam pracowity weekend, więc nie było kiedy pisać. Majówczka kochana, cieszę się że to był fałszywy alarm i że wszystko jest dobrze 🌼 Dziewczyny mają rację, każda ciąża jest inna. Ja będę mamą pierwszy raz, ale powiem Wam jedno. Moja mama ze mną przytyła 6 kg w całej ciąży. Czuła się rewelacyjnie i pracowała do ostatnich dni przed porodem. Z moją siostrą przytyła 18 kg, puchła, wymiotowała, czuła się jak słonica i ogólnie dała jej się ta ciąża we znaki. ta sama kobieta, ten sam facet, dwie różne ciąże :) A ja czuję się nieźle, tylko jestem śpiąca i jakaś taka słaba. Raz mam ochotę na jedzenie, a za chwilę nie mam i tak ciągle. Najchętniej bym spała cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie, zaraz wam trzasnę długaśnego posta:P Aneks – mam feminatal 800 mcg, tam jest wszystko co potrzebujemy, kwas foliowy jest tam w jakiejś lepiej przyswajalnej formie niż w innych tabsach Kama każda z nas ma jakieś tam lęki, grunt to się im nie dawać:) Żanecia, Micuszita, Ametyst, Fryzella witam w naszym stadku:) Żanecia zamelduj się po wizycie u gina:) Kajuśka z paranoją toaletową mam tak samo:P kosmetyki używam jak zawsze oprócz antycelulitowych na brzuch, jajniki mogą boleć, to znaczy że pracują Tilli w miarę możliwości nie noś swojego szkraba na rękach! 10 kg to już dużo Maleństwo trzymam kciuki za poinformowanie rodziców Daga pisz jak sytuacja, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze, i leż na dupsku i nie panikuj!!! Majóweczko ale mnie przestraszyłaś… dobrze, że jest w porządku Megi na zaparcia otręby tylko takie nieprzetworzone co wyglądają jak trociny i nie za dużo od razu trzeba się przyzwyczaić Paulinka ja też mam fazę na arbuzy hahaha, lepsze to niż na frytki:P mam koleżankę z alergią i brała w ciąży leki, zapytaj gina co jest bezpieczne, ja też się boję o kichanie, pomoże ci jak będziesz się troszkę przygarbiać, twojej fasolce nie zaszkodzisz:) co najwyżej mocniej nią pohuśtasz:) Witania jak tam, wypoczęta? uff no to nadrobiłam zaległości zaliczyłam wyprawę do domu, mama już wie, że będzie babcią, a mój facet się po pijaku wygadał przyjacielowi i mu za to zrobiłam cichą niedzielę wrrrrrrrrrr... dobrze, że kumpel godny zaufania i nic nie piśnie, ale i tak mnie ta moja gaduła wcurwiła… a mówi się, że baby plotkują… z objawów standardowo piersi bolą, czasami zakłują jajniki, spać mi się chce i doszły mdłości, zanim wezmę jakiś kęs nawet czegoś na co miałam 5 minut wcześniej ochotę, to muszę to tuż przed ugryzieniem sprawdzić węchem czy mnie nie odrzuca… mój pies jest wniebowzięty bo non top zrzucam mu coś do michy:D no i suszy mnie jakby fasolka kaca miała hehehe…lecę po wodę:D jak u was z wagą? u mnie bez zmian chociaż spuchłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki !!!!!!! wstalam wypoczeta (naprawde niezle ta ciaze znosze :) tylko dzis cos mi raczki dretwieja ale to ponoc normalne:P Plamien nie mam zasnych ..:) uuuffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka :) hehe no to dobrze, że mamie powiedziałaś. Ja czekam jeszcze 8 dni, do Dnia Taty, ale już się nie umiem tego momentu doczekać. Kłuje mnie jajnik dalej, ale dobra, nie przejmuję się :) twój facet to ze szczęścia, nie ma się co gniewać, mój też pyta czy może już komuś wreszcie powiedzieć. Gaduły :P byłam właśnie na becie, bo nie wytrzymałam :) głupia baba ze mnie :P jutro wyniki, ale od razu zrobiłam się spokojniejsza. I jeszcze jutro wizyta u ginekologa mnie czeka :) cieszę się jak głupia! ciekawe czy coś tam już wypatrzy :) betka, mnie też się właśnie chce pić strasznie. Non stop piję, a sikam jeszcze częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka cieszę się strasznie, że już nie plamisz:D Kajuśka ja się rzadko z mamą widzę, a kolejny raz to chyba będzie w sierpniu, to wolałam teraz powiedzieć nawet jeśli jeszcze nie słyszałam serduszka (usg dopiero za 1,5 tygodnia) niż przez telefon:D też sikam jakby mi od litra płacili;D ale to dobrze, odfiltrujemy świństwa z organizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Kajuska ;p Ja nie sikam znaczy sie normalnie ,wogole wszystko jest mega normalne hehe szok ..no moze czasem mnie lekko zemdli ..my to juz wszystkim powiedzielismy..o dzidzi..nie wytrzymalismy..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czytam Was sobie od samego początku i czasami mam wrażenie jakbym czytała to co wcześniej sama napisałam;) Też ciągle biegam do toalety i sprawdzam czy wszystko ok i jak mnie mdli to marudzę że niedobrze, ale jak przestaje to już głupieję że coś jest nie tak. Ostatni okres miałam 7.05 i dwa testy wyszły pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania, czyli tak jak ja, wpisuj się więc do naszej tabelki! im nas więcej, tym weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa.....małopolska.........02.04.09........07.01. 10.......? betka............dolny śląsk.........23.04.09.........01.02.10...........? amelka30........śląskie .............30.04.09 ........03.02.10.......? daga.p. ..........Cz-wa..............05.05.09........12.02.10. .........? szatynka33......ślask................06.o5.09........13. 02.10.........? witania...........mazowieckie......01.05.09.......9.02.1 0........? filipinka85........śląskie.............09.05.09........1 6.02.10.....(dziewucha) Paulinka..........Irlandia.............02.04.09........2 4.01.10....? majoweczka09..UK-kuj-pom........01.05.09........06.02.10 ...(druga cora) Kajuśka...........śląskie..............07.05.09.......13 .02.10....(chłopak) tilli-tilli............Londyn.............04.05.09... ....08.02.10....(chlopak) Monikaza24.....dolny śląsk.........07.05.09........ 13.02.10....(chłopak) aneks87........mazowieckie........13.05.09........22.02. 10 ??? ......... ? megi231..... śląskie.................14.05.09.......18.02.10....(dziewczy nka) micuszita...zachodniopomorskie..14.05.09......18.02.10.. .syn malenstwo209.....wielkopolskie....30.04.09.......08.02.10....dziewczynka? AniaForever........Łódź..............07.05.09......11.02.10.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, tabelka nam rośnie :) Betka, wypoczęta jestem :) Tak jakoś myśli mi się uspokoiły, psychicznie też odpoczęłam :) Mąż ze dwa razy o mało co nie wygadał się o ciąży, ale na szczęście zamilkł w dobrym momencie :) Kajuśka, też byłam przed chwilą na becie, popłudniu wyniki, mam nadzieję, że ładnie rośnie, ostatnio robiłam tydzień temu. I też mam jutro wizytę u gina :) Witam Anię :) gratulacje :) Majóweczko zapomnij o tych plamieniach, bo się już nie powtórzą, masz silną dzidzię i wszystko przetrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spedzam poranek z telefonem, próbuje sie gdzies zarejestrowac abt potwierdzic moja fasolke, ale jak na razie terminy na lipiec wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeja dziewczyny, jak mi się nic nie chce. Mam górę prania do uprasowania, obiad do ugotowania a wstać mi się nie chce z fotela i najchętniej to bym się wcale nie ruszała. Jaki ze mnie leń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×