Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

dziewczyny, wiecie może jak to jest z tymi bólami brzucha podczas ciąży? jakie bóle uważa się za normalne, a jakie powinny niepokoić? coś mnie dzisiaj pobolewa. wypytam o wszytsko gina, ale wizyta dopiero jutro - a ja musze wiedziec juz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice blue normalne jest klucie bol jak na okres w podbrzuszu nie normalne sa bole podobne do skurczu plamienia i krwawienia...macica sie przygotowuje i rozciaga to musi bolec ;) nie martw sie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .erica
Hej majoweczka09 i inne dziewczyny - dzieki wielkie za przyjecie ......cos o mojej ciazy - wiec jest to moja druga ciaza mam syna w wieku 17 lat a sama mam prawie 38 i to mnie troche przeraza!!!! Podajcie dziewczyny jakies pociaszenia co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erica :) moja kolezanka - corka 18 lat, syn 16, druga corka 17 miesiecy ;) kolejna kolezanka z innego topicu:) - dwie corki po 20 roku zycia i synek 14 miesiecy - urodzila jak miala 41 lat :) synek przecudownie rozwiniety!!!! po prostu szok! nikt nie wierzy co wyczynia a ja widzialam filmiki jak chodzil w wieku 8 miesiecy :) kolejna kolezanka podobny scenariusz co pierwszy tyle ze coreczka teraz 2 latka i urodzila jak miala 38 hmm..moglabym wymieniac i wymieniac o... kolejni znajomi - oboje 39 lat, coreczka 2 latka...hmmm.. wszyscy szczesliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erica to ty sie super ta dzidzia odmlodzisz teraz :)))))))) a i syn starszy pomoze :) sama nie wiem czy grubo po 30stce nie odbije mi na trzecie baby hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .erica
Dzieki dziewczyny za pocieszenia tym bardziej ze moi rodzice i przyszli dziadkowie dali ciala i to doslownie ( za stara jestes, babcia lada moment mozesz byc a ci sie dziecka zachcialo...) i takie tam. Jutro ide do lekarza zeby potwierdzil to co ja juz wiem ....potem sie odezwe i dam wam znac co pan lekarz wymyslil. Trzymajcie sie lutowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam problem otoz straszny glod caly czas odczowam w pierwszej ciazy jadlam normalnie a przytylam o 6 za duzo po ciazy prawie od razu zeszlo ale boje sie ze za tym razem moz byc inaczej..juz mam poltora kg wiecej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki majóweczka za odpowiedz! uspokoilas mnie :) bo bole mam wlasnie takie troche jak na okres, ale tak bardziej po bokach. co do wagi, to ja juz tez przytylam kilogram, a to dopiero poczatek! :) zrzucimy potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka pewnie że się nie gniewam:) Ja mam dopiero 22 lat i to będzie moje pierwsze maleństwo więc troszkę się boję ale jeszcze bardziej cieszę teraz... Tyle że mnie również dopadło przeziębienie i lekarka dała mi antybiotyk , biorę go ale boję się czy nie zaszkodzi fasolce.... I ogólnie dziś mam humor pod psem....miałam się uczyć w nocy na dzisiejszy egzamin i nie wyszło bo zasnęłam przy stole i jest teraz mały problem...dobrze że to pisemny egzamin :D hihi 3majcie kciuki jak wrócę z uczelni to się odezwę A co do tycia....- to m się wszystkie spodnie robią za ciasne....muszę chyba troszkę przystopować z dogadzaniem sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, odrazu przepraszam że się tu zjawiam, ale mam pytanko do Was bo Wy wiecie najlepiej bo już macie Wasze maleństwa pod serduszkiem.. chciałam Was zapytać czy któraś miała tak że pierwszy test ciążowy wyszedł negatywny ( w jeden dzień po spodziewanej @ robiony około 15 godziny ) a mimo to brak @ i późniejszy test pozytywny ? jak wczoraj zrobiłam test to byłam pewna ze to nie ciąż skoro negatywny ale @ dalej brak, nie chcę się łudzić ale nie wiem co mam myśleć. Nie mam takich jak zawsze objawow jak na @ wogóle nie bolą mnie piersi ( zawsze była masakra) ale od owulacji pobolewa mnie podbrzusze, raz jak na okres raz gdzies zakłuje... oczywiscnie nie zadaje głupiego pytania czy jestem w ciaży ;) chydzi mi o te testy, miałyscie tak może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was. dziewczyny mam pytanie 05.06 robiłam bete i wyszła 101,1 i wskazywała na 3 tydzień, 10.06 znów zrobiłam i była już 1422 i wskazywała na 6-7 tydzień według norm labolatorium dziwne troche. niewiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice blue, mnie też wczoraj bolało podbrzusze, tak jak na @. Oczywiście się przestraszyłam i wzięłam nospę. Jak to panikary mają w zwyczaju :P erica, ale super! za rok, dwa będziesz wyglądać młodziej niż większość twoich rówieśniczek :) dziś mam wizytę u lekarza! ale się cieszę! :P miłego dnia mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do anny.s Sluchaj malo prawdopodobne ze po @ test wyszedl by negatywnie a bylabys w ciazy..:( powtorz go jutro jeszcze dla pewnosci moze z innej firmy u mnie pozytywny test wyszedl 3 dni przed spodziewana @ .pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki bole podbrzusza na tym etapie ciazy to norma ...zle moga swiadczyc tylko skorcze i plamienie choc nie zawsze ale trzeba reagowac mozna powiedziec ginowi o bolach da magnez i nospe na rozluznienie brzuszka...ja dzis zaczynam nocki zenada a juz chodze po scianach!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tili-tili dzieki za kalendarz mieszcze sie w normie :P aa obliczylam sobie ze date porodu wg zaplodnienia mam na 3-4 luty hmmy ciekawe jak policzy to lekarz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja też się mieszczę w normie :) ufff.... wiem, że takie bóle są normalne, ale wcześniej mnie nie bolało, więc swoim zwyczajem zaczęłam panikować! :P głupiam oj głupiam :P majóweczka, nocki? bidulo!!! przecież będziesz zasypiać na stojąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem laseczki Filipinka – mi też się zdaje że może bliźniaki? ;) Anias jeden dzień po terminie @ to bardzo szybko na test nawet jeśli w ulotce piszą, że już można robić i wykaże ciążę, Majóweczka ty to jakiś ewenement jestes że ci tak szybko wykazało:D ja zrobiłam pierwszy test dwa dni po terminie spodziewanej @ i był negatywny, potem 4 dni po terminie też negatywny, potem 6 dni po terminie @ i 2 krechy. może tak być, jeśli np. do zapłodnienia doszło parę dni po owulce i jeśli np. jajo dłużej wędruje. Anias po południu masz zawsze mniejsze stężenie hcg i test mógł go jeszcze nie wyłapać, poczekaj jeszcze ze dwa dni i zrób test z pierwszego porannego moczu. Daj znać jak wynik:) Majoweczka Ania nie napisała że miała @...;) to by był dopiero McGywer hehe;) Kajuśka zazdroszczę ci że masz już wizytę…:D:D:D mam nadzieję, że już będzie sreduszko słychać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betkuś, chyba nie, jest za wcześnie, to dopiero początek 6tego tygodnia. Lekarz mi w każdym razie powiedział, że mam się nie nastawiać, bo bardzo prawdopodobne, że będzie wizja bez fonii :) zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie majóweczko moze bliźniaki hmmm no bo dziwne że przez 5 dni przeskoczyłam 3 tygodnie .....ale z drugiej strony czy mozliwe żeby lekarz nie zauwazył ciazy blixniaczej, może jest za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do testu, to oczywiście że możliwe. Zależy to od tego jak szybko zarodek się zagnieździ. U jednych raz dwa, u drugich nawet kilkanaście dni to może trwać, dlatego właśnie często testy robione w terminie @ nie są wiarygodne. Także anna, może beta jeśli nie chcesz czekać, będzie już wiarygodna. Filipinka, a mnie się wydaje, że to nie jest tak dużo. Zasada jest taka, że beta powinna wzrastać o minimum 33% w ciągu 25 godzin. Ja pierwszego dnia miałam 18. Drugiego 45. Czyli wzrost o ponad 50%. Policz sobie procentowo jak to wygląda u Ciebie, ale wydaje mi się, że się mieścisz w widełkach :) Mnie lekarz powiedział, że taki przyrost jest normalny, im młodsza ciąża, tym szybciej rośnie.... później to nieco zwalnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka-ja zrobilam bardzo czuly test 2 dni prze3d @ czyli pewnie gdzies 2 tygodnie po zaplodnieniu i wyszla juz slaba ta druga kreska moze zalezy to od testu ja robilam tu w Angli potem zrobilam jak @ ni przyszla elektroniczny test i wskazal 1-2 tydzien ciazy...kazdy test i tak nalezy powtorzyc co do seca to u mnie na skanie nie dopochwowym juz bylo ekstra widac wiec mysle ze jst szansa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi test pozytywny wyszedł 5 dni przed @ ale była bardzo bladusia ta kreska a może wyszedł u mnie tak wczesnie ze względu ze mogą byc bliżnięta, no ciakawa jestem jak ja sobie dam rade z 2 letnim dzieckiem i dwójka noworodków, ehhh może to jednak nie bliźnięta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuska dopisze sie jak potwierdze moja ciaze u lekarza bo narazie mam tylko 2 wyniki testu, brak @ i ogromna nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×