Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

melnstwo--- trzymaj się! na pewno będzie dobrze!!! koniecznie leż - wstawaj tylko do toalety! aneks ----- widzę, że ostatni okres miałyśmy w tym samym czasie. myslisz, ze nie za wczesnie jeszcze na leakrza? ja zapisalam sie i wizyte mam dzis, ale strasznie sie stresuje, ze moze to za wczesnie??? Kajuśka - trzymam kciuki :) bol brzucha u mnie dzisiaj mniejszy. za to coraz bardziej glodna jestem, jem coraz wiecej!!!! niedlugo bede jak balonik! ;) witam wszystkie nowe ciężaróweczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikklik
ice blue----ja tez pohlaniam wszystko co napotkam na drodze..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ice blue ja nie widze sie dzis na nocce caly dzien leze ucinam sobie drzemki i wstaje na jedzenie -masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wielkie dzieki za odpowiedz, mam nadzije ze jednak test sie pomylil i bede w ciąży, podczytuje Was troszke i chętnie bym sie do Was przyłączyla ;) idziecie jak burza z tymi stronkami ;) super. Powtorze tescik za kilka dni i mam nadzieje ze zobacze dwie kreseczki ;) pozdraawiam Was i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Maleństwo duzo zdroówka zycze i trzymam kciuki zeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczko! kikklik! jemy jemy bo dzidzie potrzebują! i spimy z tego samego powodu. ja usmialam sie dzisiaj, bo caly dzien ziewam i zupelnie tego nie kontroluje - czasem buzi nawet nie zdaze zatkac :) moj maz mowi, ze mi jakas mucha wpadnie. a ja zartuje, ze to dopbrze, bo glodna jestem ;))) dziewczyny, wy juz o wozkach, pieluchach. dla mnie to jakas abstrakcja totalna jeszcze! ja tak bardzo sie skupiam na tym, ze by ciaza sie utrzymala! tak chce tego dziecka i jednoczesne tak sie boje.... jestem aniolkowa mamusia po stracie. pierwszy raz zaszlam w ciaze w zeszlym roku i poronilam ja tuz na poczatku 6 tygodnia. to bylo straszne przezycie dziewczyny... w kazdym razie lekarz stwierdzil, ze to zdarza sie bardzo czesto i czasem kobiety nawet nie wiedza, ze byly w ciazy.. badania niczego nie wykazaly, ale jakos psychicznie nie bylam gotowa, zeby starac sie ponownie. zdecydowalismy sie niedawno i tak w tym roku - w 2 cyklu staran zaszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .erica
majoweczka - oczywiscie ze sie dopisalam do listy!!!!! jestem gdzies posrodeczku staralam sie wpisac tak jakos chronologicznie co do :ostatniej: i spodziewanej dzidzi. Odnosnie mojego samopoczucia to jest super.....tylko tak jakos nie mam ochoty na jedzenie, zadnych nudnosci , kompletnie nic wrecz przeciwnie poprostu nie chce mi sie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Dzięki dziewczyny za te wszystkie słowa. Wzięłam no spę i troche mnie brzuch przestaół boleć. Już na serio myślałam, że umre z tego bólu. Ciekawe kiedy mi się skończy ten "okres". Teraz już jestem dobrej myśli. Lekarka wyznaczyła mi termin porodu na 04.02. Chce żeby już było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Ojej, dziopki, ale macie tempo pisania!!! Ale coz, przynajmniej topik zyje i duzo ciezaroweczekk sie udziela :-) Ja dzis powiedzialam szefowi - w tajemnicy. On jest ok, wiec wiem, ze nie wypapla. Powiedzialam, ze wszystkim powiem po 12. tyg., ale lepiej zeby on wiedzial wczesniej, bo np. jutro sie zwalniam do GP. W tym kraju to naprawde przyjemnie byc w ciazy z pracowniczego punktu widzenia - na dwie inne babeczki w ciazy chuchali i dmuchali, chociaz na wolne ich nie wysylali ;-) No ale cos za cos - przynajmniej w pracy Ci wszyscy gratuluja i wspieraja, i wyreczaja. Mile to. A jakby ktos cos sprobowal skrytykowac, to od razu mozna sie poskarzyc na bycie dyskryminowana ;-) Poza tym nic nowego. Wciaz sie czuje do bani. Troche mnie przestraszylyscie ta cola, wiec nie bede pila duzo - tylko troszke w chwilach totalnych mdlosci ;-) Trzymam kciuki za wszystkie dziewuszki i niech moc bedzie z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Co za głupi okres grrrr ! Tyle nerwów przez niego :/. Teraz już staram się myśleć pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice blue ja chciałam iść ze względu na upławy. Ale myślę, że USG spokojnie wykaże bąbelka ;) anna.s.1 ja też jak zrobiłam pierwszy test to okazało się, że za wcześnie ;) Drugi zrobiłam po kilku dniach i już były dwie kreski :D A więc poczekaj cierpliwie i powtórz teścik. Trzymam kciuki! Malenstwo nie zamartwiaj się tylko głowa do góry i powtarzaj za mną: \"wszystko będzie dobrze!wszystko będzie dobrze!wszystko będzie dobrze!.....\" ;) hehe...pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kazdy ma jakies zmartwienia...mnie za pare dni przyjdzie sie zagnac z ukochanym bo wracam do Polski narazie..tez mam stresa..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Szkoda, że nie może być dobrze i koniec ! Ehhh.. :(. Mam nadzieje, że nie będzie po nim śludu, bo jak narazie to krew sie ze mnie leje. Brzuch znów mnie boli ;/.. Mam nadzieje, że nie bede miala go 6 dni tak jak zawsze, bo chyba zwariuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja cały czas jestem glodna normalnie jakaś nienażarta :) masakra, jem ,jem i jem no niewiem czy nie pękne ale cały czas jestem głodna to nie jest normalne hehe... no my to już o wózkach , ale to jest taki przyjemny temat wózki, ubranka, łóżeczkach i wogóle wyprawki... nie mysli sie wtedy o tych wszystkich przykrych sprawach i stresach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z jedzonkiem jest jazda..:P jak i czym tu sie nasycic? ja spakowalam do pracy na noc caly plecak przekasek od razu widac ze na kantynie kobita w ciazy siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz spadam do pracy..:( normalnie ledwo zyje jak co najwyzej jutro sie rozchoruje :P mamy tydzien na zadanie wiec zobaczymy ale ostatnie nocki byly dla mnie potworne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczko, dasz radę! :) szybko zleci Ci nocka. Dziewczyny i ja uciekam - muszę szykować się do ginekologa! Trzymajcie za nas kciuki!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozie drogi :D ale nastukalyscie! ledwo co udalo mi sie doczytac :) malenstwo - oszczedzaj sie :) tez bym ciagle cos jadla..potem jestem pelna i mi niedobrze..a 10 minut pozniej znowu jestem glodna ;) ja sie zastanawiam kiedy pojsc do gina na pierwsza wizyte moglabym w sumie w niedziele...to bylby poczatek 8 tygodnia ale nie wiem moze poczekam do 12 tygodnia? dobrze sie czuje, nie mam zadnych plamien, boli, skurczy ani zadnych strasznych wymiotow, zadnych dziwnych uplawow nic co by mnie kwalifikowalo do badania ginekologicznego :) nie wiem czy potrzebna mi ingerencja wewnetrzna w 12 tyg bede juz miala skan przez brzuszek no musze pomyslec nad tym dostalam list ze szpitala, 17 lipca bede miala wizyte z polozna, zrobiony wywiad rodzinny i pobrane 4 fiolki krwi :O na wszystkie mozliwe badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli nie wiem czy wiesz ale przepisy dotyczące becikowego zmieniły sie i kobieta która do 10 tyg nie zgłosi sie do lekarza nie otrzyma tych pieniedzy, wiadomo ze nie dla pieniedzy sie ma dzieci, ale warto od państwa chociaz tyle dostac skoro tak mało dbaja o rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie, ojjj ja wiem coś o tym apetycie ;) masakra jakaś :) teraz piekę drożdżówkę z truskawkami, bo mnie taka ochota naszła :) w ogóle jestem głodna przeważnie popołudniu i wieczorem, a to wróży duuuużo tłuszczyku:) ice, trzymam kciuki za wizytę i daj znać jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :* Betka, no panikowałam, ale panikuję nadal... A może to wszystko za wolno się rozwija. Kajuśka, mnie wg usg wygląda na 5-6 tydzień, czyli tak jak sobie wyliczyłam. A lekarz dupek jeden raz mi gratulował, a za chwilę kazał się nie cieszyć, bo nie bije jeszcze serduszko i być może ciąża źle się rozwija, potem znowu gadał, że jest ok bo mam dłuższe cykle, za chwilę, że jak nie będzie się rozwijać to trzeba będzie łyżeczkować.... Jakiś wariat... Kazał zrobić badanie za tydzień, zrobię, ale u innego lekarza, bo ten mi humor popsuł na cały dzień i zmartwił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze takich lekarzy ja mam lekarke w Pl - babka nie jest zartobliwa, nie usmiecha sie za czeto, nie rzuca na kolana usmiechem ale konkretna babka, nigdy nie postawi diagnozy jak nie jest pewna w 100%, nigdy nie straszy przeciez lekarz mogl powiedziec - nic nie widac, prawdopodobnie za wczesnie, prosze przysc za tydzien bo tak jest w wiekszosci przypadkow, za wczesnie hmmm... dlaczego od razu trzeba kobiete straszyc i w ogole mentalnosc polskich ginekologow...najelepiej to zeby przychodzic co tydzien 'bo cos moze (nie jest - a moze) byc nie tak, i zostawiac od 50 do 100zlotych za kazdym razem bo przeciez kobieta ktora tak pragnie dziecka zrobi wszystko co lekarz powie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania, i takich lekarzy powinni karać !! po co kobiecie w ciązy jeszcze dodatkowe stresy?? kuuurde, ale się wkurzyłam, konował jeden, to on nie wie że serduszko niekiedy słychać bardzo późno? Po co gada o łyżeczkowaniu?? wrrrrrrrrrrrr Nie martw się, wszystko się na pewno dobrze poukłada i dzidziuś będzie piękny i zdrowy. 🌼 aha, i zmień lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×