Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Już jestem :) Co do wózków to każdy ma swój typ i kupuje taki na jaki go stać.To jest decyzja mojego męża :) A i przede wszystkim patrzyliśmy na funkcjonalność:) Co do plaży to dupa...wicher taki że zmarzliśmy i tyle.. :( Mi się te ruchy niestety tylko wydawały bo to nie było chyba to...ale jeszcze mamy na to czas :) Majoweczko to dobrze że już kończysz z tymi lekami!!!Dzidzia jest zdrowa a to najważniejsze!!! Agus inv ja też mam takie humory...ale takie spotkania z kolezankami to zastrzyk energii :D KasiaW nasz synek też nie spał w łóżeczku,stało puste :) Sabiness ja w pierwszej ciąży też miałam takie wyniki ale wszystko było ok więc nie martw się kochana :) Olusia30 najważniejsze że dzidzia zdrowa!!!A ja też miałam takie bóle ale to była nerka...:) Daga.p. ale będziesz miała fajnie na tej porodówce :D Oki laseczki idę robić kolacyjkę :)Buziolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga.p dokładnie to nie znam szczegółów mojego badania prenatalnego i nawet nie znam szczególnej przyczyny skierowania. Bo skierowanie dopiero dostanę 14.09 na wizycie u gina a badania prenatalne mam w ten sam dzień ale wieczorem! Mój gin mówił od poczatku ciązy że pójdę na prenatalne ( prawdopodobnie chodzi o to że u nas prawie stwierdzono niepłodnośc a jednak się dzieciątko poczeło) u mojej siostry jest problem z rakiem głowy :( no i my mamy jeszcze konflikt serologiczny. Ale daga jak będę miała skierowanie to Ci napisze dokładniej jaki cel i co mi będą robić. Wkażdym razie bardzo się cieszę że 300 zł zaoszczędzę :). pozdrawiam Monika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Agus ja dzis np 3 razy poczulam maluszka wiesz dzidzie sa jeszcze za male zeby tak mocno nas kopac napewno jest wszystko ok ...:D jesli o przepisy chodzi to moim faworytem sa klopsy w sosie pieczarkowym :robie kulki z miesa mielonego jak normalne klopsy podzmazam delikatnie z obu stron...Wrzucam do garnka zalewam wrzaca woda,potem podsmazam drobno posiekane pieczarki wrzucam do gotujacych sie na malym ogniu klopsikow,nastepnie dodaje pol kostki rosolowej troszke wegety lub warzywka ,ziol prowensalskich,a na koncu jak klopsiki sa juz ugotowane zaciagam calosc smietana i maka dodajac pietruszke lub koper do smaku :P to taki moj przepis...sprobujcie bo pyszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dola i becze jak bobr :-( Weszlam na topik 'mam chore dzieci, jak z tym zyc' i na topik grudniowek09, gdzie akurat jedna dziewuszka stracila blizniaki w 25tc. Masakra. Nie moge przestac o tym myslec i beczec :-( Koncze, bo mi lzy przeszkadzaja pisac. Sory, ale musialam sie komus wyzalic :-(:-(:-( Boje sie strasznie o moja fasolke :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde przesada
dziewczyna pisze, że się martwi, bo czuła ruchy a teraz nic nie czuje, a na to druga "pociesza" ją imiennie, że ona czuła aż 3 razy... super, spadam stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey właśnie wróciłam z urodzin od mojego dziadka ale mnie moja mama wkurzyła daje mojemu młodemu ktory ma 21 miesiecy coca-cole do picia myślałam ze mnie cos strzeli ja tez sie dzisiaj rozpływam nie lubie jak tak ciepło jest wyszyściłam dzisiaj swoje sofy które sa z zamszu zajeło mi to godz teraz załuje ze sa takie duze (lezanka plus 2 fotele plus naroznik plus duza pufa)przy moim małym wygładaja koszmarnie wiec kupiłam sobie vanish w sprey"u i heja musialam szoraowac mokra szmatka ale teraz sa czyste i tym razem dałam na niebiale pledy bo nie mam zamiaru co tydzien ich czyscic moj maly dzisiaj marudny ze szok nie spał po południu ale po 21 napewno kimnie ten przepis z tymi jajkami super tylko przeraza mnie smietana i mąka nigdy nie robiłam tego typu zasmazek jak sie je robi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kurde przeaada -napisalam to ze w sensie ze rzadko dzis czulam bardzo tylko 3 pukniecia a nie raz czuje pol dnia w tym sensie ..jak ci sie nie podoba to wypadaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Moncia ja też mam kanapy z zamszu i muszę je wyczyścić. Vanish w srayu nie odbarwi mi kolorowej tkaniny? Oj mały rozrabiaka... Kama123 zaraz dostaniesz w dupę!!! Po co wchodzisz na topiki o chorych dzieciach???? Nie wolno Ci teraz tego robić, masz myśleć pozytywnie. Czytaj topiki w których dziewczyny urodziły i dodają zdjęcia swoich maluszków słodkich, ale nie wybieraj takich smutnych tematów. Będzie dobrze. Teraz czas na relaks i dobrą komedię. Uśmiechnij się do swojej kochanej dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia:) do kubeczka wsyp troszke maki zalezy na jaki garnek tego sosu. zalej zimna woda i rozmieszaj najpier lyzka potem mikserem(nie bedzie grudek) dodaj smietany i jeszce raz rozmieszaj mikserem:) nie mzoe to byc za geste bo sie grudki zrobia. wlej do gotujacego sie sosu caly czas mieszajac. po kilku minutach powinien zgestniec jak bedzie nadal za zadki dla ciebie to dorob maki i smietany tak samo. do pomaranczowej bez przesady. majoweczka ma troche wyzsza ciaze ode mnie, jest szczupla i ma prawo bardziej czuc ruchy ode mnie, nie jestem zla na nia. A to co Ty piszesz to bez sens. martwie sie ale to nie oznacza ze nie ciesze sie z ruchow innych dziewczyn, kazda z nas sie martwi i tak bedzie do samego konca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobają mi się te przepisy kulinarne :) Może się podszkolę troszkę i coś nowego, pysznego zrobię :) Super temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze wcale ruchów dziecka nie czułam... Nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! poczulam konkretny ruch Malenstwa :D:D:D:D:D to juz nie byly jakies przesuwania i bulgoty ale konkretny ruch :) heh musialam sie pochwalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus napij sie kakao o poloz na pleckach w lozku i wsluchaj sie w cialo swoje ...rozszaleje sie mur beton ja zawsze tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem, macie racje - nie czytac takich rzeczy... :-( Chyba dzis z nudow tak szperalam po topikach, a jak juz zaczne, to mnie wciaga... Ale koniec. Moj M tez mnie ochrzanil, ze czytam, rycze i nie moge sie uspokoic :-( Juz o tym nie mysle. Koniec! Ja tez ruchow nie czuje, ale czekam cierpliwie. Pomaranczowa dogadywaczko - jak sie nie podoba, to nie czytaj. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszczę tych kopniaczków!!!!Fajosko!!! Majoweczko ja też jestem szczupła na ostatniej wizycie ważyłam 48,5 kg w ciuchach...a to i tak dużo u mnie bo ważyłam 46 tak więc czekam na te ,,prawdziwe,, kopniaczki może niedługo je poczuję bo już też zaczynam się martwić...A co do przepisów to te klopsiki to robie często mojemu juniorowi bo bardzo je lubi :) Kama nie czytaj,tak jak piszą dziewczyny dobra komedia Ci teraz potrzebna a nie takie topiki :) Kurde przesada masz racje spadaj stąd bo nie wiem czego tu szukasz i po cholerę czytasz nasz topik?! monicia198712 moja teściowa mojemu juniorowi dała mielonego z kukurydzą jak miał 5 miesięcy!!!!Oparliśmy się wtedy w szpitalu...Od coli kochana nie powinno mu nic być bo chyba dużo nie wypił co? najwyżej będzie mu się odbijać :)A co do sofy to nic nie mówcie ja mam w kolorze ecry czy jakoś tak się to pisze...Więc dobrze wiem jak się to czyści :) Sabiness ale czadowo masz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co moze byc dziecku po coli to moze miec problemy ze snem i byc rozbudzony pamietam moja mi kiedys dorwala i wziela 3 porzadne lyki miala moze 1,5 roku...ilez ja ja tego dnia musialam usypiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem moj maly juz spi od pol godz witania - ja mam sofy koloru piaskowego i jest ok daje sie ten spray na 5 min taka pianka sie robi i wszystko schodzi moj maly nawet mi dlugopisem zrobil i zeszlo ale tym razem nie dawalam bezposrednio na plame bo poniej jak wyschnie to takie szorstkie jest (ale po czasie znow normalne)tym razem psikałam na recznik ktory zmoczylam w cieplej wodzie i tak pare razy powtarzalam bo recznik szybko tracil wilgoc i powiem ci sama sie zaskoczylam ze wszystkie plamy zeszly a bylo ich duzo i rozniego pochodzenia agus musze normalnie spróbowac moze w sobote mam nadzieje ze mi wyjdzie ja tez jeszcze nie czuje ruchow maluszka ale ja dopiero w 15 tygodniu jestem pamietam z tamtej ciazy ze to fajne uczucie i serio nie da sie przegapic tego smyrania czasem mysle ze to juz ale jednak nie na poczatku fajne uczucie ale pod koniec ciazy daje w kosc jak noge wsadzi w pecherz albo w zerba panietam ze moj maly mi przez pare dni na ktorys krag uciskal i nie moglam chodzi lekarz mi wtedy przepisał naproxen bardzo dobre i silne tabletki na bole kregoslupa ale mozna je bylo brac do 6 miesiaca ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wiem ze nadpobudliwosc jest skutkiem ubocznym zrobil łyk bo wziełam mu szklanke ale jakos nie uwazam zeby to byl dobry napoj dla malych dzieci karola_tomm no to nie zazdrosze tesciowej ;-) ale moj tesc dawał mojemu malemu jak czasem tam został skóre z boczku albo tesciowa dwa monnte nie wiem jak sie to pisze czy zupe zabielana smietana chodz mial skaze białkowa teraz mu na szczescie nic nie wyskakuje ale daje mu danonek raz na 2 lub 3 dni wiec ma malo mleka w sobie co do sof to ja sie juz nie wypowiadam a mielismy ze skory a ja sie uparłam ze sa zimne i trzeba je zminic wiec masz babo placek ;-) kurde moj dalej w pracy jak wyszedl o 6 tak go jeszcze nie ma przewalone miec firme transportowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem again:) majoweczko ja dzis rano pilam kakao i nic nie czuje, tez nie mialam czasu sie polozyc i wsluchac. Dzis faktycznie troche zajetaa jestem. Tlumacze sobie to tym ze dzidzia bardzo dlugo spi i jak sie obudzi to ja moze na tyle zajeta ze nie czuje tego smyrania...albo moze dzodzi wygodnie i bardzo sie nie wierci:) Czekam na bardziej odczuwalne ruchy wtedy wystarczy troszke brzuszek poruszac zeby dzidzia sie poruszala. Tak sprawdzalam czy wszytsko ok. jedna kolezanka stracila dzieckow 6 miesiacu.(moze dla tego sie tak martwie) bo ona powiedziala ze czula ruchy a dziecko 2 tygodnie niezywe nosila. nie wiem jak moze sie tsac cos takiego?? ja teraz mam same czarne wizje(wlasnie dla tego ze sa takie przypaki i mam wrazenie ze wszytsko mnie dotyczy itd) za 2 tyg lece do polski na usg i nie chcialabym sie dowiedziec ze jest cos nie tak...czy to normalne ze mam takie mysli?28 sierpnia ide do poloznej i mam nadzieje ze usysze serduszko. Wtedy sie uspokoje:) ja mam to do sluchania serduszka ale tam jest napisae ze wyczuwa dopiero miedzy 21 a 28 tyg ciazy. Ostatnio przykladalam i M powiedzial ze slyszy echo. moze faktycznie ale ja nie slyszalam. Przepraszam za te negatywy:( jesli chodzi o cole to ja synkowi nie dawalam(ma rok i miesiac) i nie chce mu dawac jak najdluze, tak samo slodycze,mac donald. tu w szkocji jest tak ze dziecko od 6 miesiaca dostaje czekolade(mozna kupic w sloiczku) i mojego synka ojciec chrzestny chial mu dac batona jak mial 4 miesiace. nie pozwolilam, kiedys udalo mu sie zachaczyc o buzke malego i jak ja nie pozwolilam wiecej synek zaczal plakac:( w kazdym razie ciesze sie ze moge uchronic go od tego badziewia. Daje mu od czasu do czasu czekolade gozka(baaardzo mu smakuje, ja ise krzywie a ona wola amama, po co dawac slodkie jak sie przyzwyczaja do czegos co jest dla niego tak samo smaczne i zdrowsze. dalam mu 2 razy kakao i zagescilam kaszka ryzowa, jadl ale chyba za slodkie bylo bo wolal kanapke z serem. Ja uwazam ze do slodyczy, chipsow, coli itd sie jeszce przyzwyczai bo niestety jest to smaczne, ale nie koniecznie zdrowe. wlasnie zjadlam kolacje:) chlebek z salata szyneczka, pomidorkiem i szczypiorkeim, dalam duzo pieprzu i teraz mnie usta na okolo szczypia:P teraz ide robic popcorn)znaczy wsadzic do microfali na 3 minuty:P)bedzie popcorn maslany:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus u mnie wczoraj nie bylo slychac serduszka na detektorze i sie nie przejelam bo dzidzia sie przelewala w ta i z powrotem ...naprawde badzmy dobrej mysli ja wypilam kubek mleczka z miodkiem:) i troszki czuje dzidzie sa bardziej aktywne chyba na wieczor..:D nie ma sie co martwic jeszcze dadza nam popalic nie raz:) dpbrej nocki zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. I ja jestem przerażona i smutna. Wczoraj dowiedziałam się że moja dobra koleżanka, która urodziła Mateuszka pod koniec maja tego roku - straciła go :(. Mateuszek miał 2 m-ce. Wiadomo było o tym ze miał wadę serduszka już w okolicach 22 tygodnia ciąży bo była na badaniach prenatalnych. Jakie poczynania były w kierunku leczenia nie wiem ale jednak starcic 2 m-czne dziecko to katarstofa !!! Ona ma użądzony cały pokoik dla niego .... i jej przyjaciółka też ma 3 m-cznego synka. Jak ona ma się nie załamać.. A ja się strasznie boję......przepraszam że taki klimat wprowadziłam poprostu chcialam się wygadać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale ten czas leci już niedługo koniec sierpnia :) Nim się obejrzymy, będzie luty :) Dziś po pracy spróbuję wyczyścić moje kanapy. Dzięki za rady. A ja wczoraj miałam załamanie, że jestem coraz grubsza, jakieś lęki mnie dopadły, że sobie nie poradzę i strach przed porodem... Popłakałam, a dzisiaj śmiać mi się chcę z tego i cieszę się dzidzią :) Cały czas hormony buzują.... Monique10, Agus można stracić dziecko na każdym etapie ciąży, przy porodzie jak i po ciąży w każdym miesiącu, roku życia. Są okrutne choroby, wypadki. Straszne historie :( Każda z nas się boi, czasem panikuje, ale generalnie musimy się trzymać. Nie da się zamknąć oczu na świat i nie widzieć złych wydarzeń, ale trzeba się starać myśleć pozytywnie. Chyba nie chcemy, żeby nasze dzieciaczki były później smutne, płaczliwe i strachliwe... Bo tak to się można zamartwiać do końca życia: bo brat taty miał wylew i boję się o tatę, bo mamę boli serce i boję się o mamę, bo kolega męża miał wypadek i boję się o męża itd, itd,itd... Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że u mojej znajomej w rodzinie urodziły się trojaczki :D Dwóch chłopców i dziewczynka :D Zdrowe i śliczne. Para kilka lat leczyła się na niepłodność i zaowocowało trójką dzieci na raz :) :) :) Rodzice przeszczęśliwi. Ale wyobrażacie sobie urodzić trójkę naraz??? Rąk brakuje :) i cyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×