Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość Santicia
Dziekuje Witanio, ze ci się moje lekturki podobaja I tobie monciu, ze dalam ci przepustke na lepszy dzien bo w koncu czego jak czego ale najbardziej to nam smiechu trzeba  Wrocilam z zakupow, SA buty i sukienka i torebka i sliniaczek:P No nie mogłam się oprzec, i te skarpeteczki, przesłodkie!!! Aha, a tak przy okazji odkrylam pare sklepow dla dzieci przez te moje poszukiwanka na wesele  No i moja gazetka przyszla MjakMama, i czytam tu wiec jak cos znajde to napisze, min. Pisza tu ze dobrze jest wymiotowac w ciazy, tj.miec mdłości, powod? ’’maja one związek z gonadotropina kosmowkowa i tyroksyna (…) ma to znaczenie dla dobrego stanu lozyska (…)chronia także rozwijajacy się mozg maluszka  Ah polecaja przewijak na WWW.prima-baby.pl firmy OKT z miarka i wyprofilowanymi bokami :P Baajery jak się patrzy :D Majoweczka, a ile ty kruszynko masz wzrostu? Bo ja teraz waze tyle ile ty z tymi 20kg+  A gruba chyba nie jestem :P Daga.p ty wes nie prowokoj z ta jajeczniczka ze szczypiorkiem :P Olusia, no masz szczescie,bo zaczynałyśmy się martwic  Już starczy!!! Aha,ja mialam się hajtac za rok we wrzesniu, ale mam wszystkie weekendy pracujące i Hugo  Coz wiec za dwa lata – wiecej schudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde my juz po poludniowej jakos sie teraz fatanie czuje chyba za dlugo spałam nie umie dojsc do siebie buu :-( jutro rano ide do fryzjera nareszcie juz mam tak duzo wlosow ze nie chce mi sie prostowac moj mały znow dorwał ołówek i pisze po krzesełkach i oczywiscie na mini mini patrzy ja juz te bajki znam na pamiec czy któras z was myślała o znieczuleniu w czasie porodu ??u nas jest taki mały problem w szpitalu ze anastezjolog jest tylko 3 razy w tygodniu w szpitalu wiec nie wiem czy uda mi sie na niego załapać a i u nas za darmo jest to znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus tylko 7 kilo masz nadzieje przytyc kurde ja cos czuje ze przekrosze 80 bedzie masakra fajnie maja te ktore zaraz po ciazy sa chude zazdroszcze takim kobieta ja mam przewalone geny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Hehe, newsem jest to ze w 22 tyg zycia plodowego, mamy wcinac czekolade bo dzidzia ja uwielbia a zwlaszcza jej mozg :* O!Pierwsze krwawionko z nosa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia ja tez zazdrosze takim:)ale juz takie sa nasze organizmy:P:P mam zamiar przytyc tyle ale czy to mi sie uda??nie koniecznie to ode mnie zalezy ale tez od hormonow:P ni chce glodzic dziecka, a zaczynaja sie u mnie napady glosu. W senise ze teraz musze cos zjesc bo jk nie to umre...ostatnio mimo to ze czekalam az pizza sie upiecze to w tym czasie musialam bulke zjesc...tragedia. Staram sie nie jesc slodyczy a przynajmniej zadko. Tez nie mam na nie tak wielkiej ochoty, ale z synkiem batonika w ciagu dnia musialam zjesc:P:P teraz to tak niekoniecznie. Wraca mi ochota na mieso ale nie kazde:P np. boczek zjem ale dzis rodzinka jadla kurczaka z rozna fuj ale smrud jak dla mnie musialam isc do sypialni czekac az zjedza i az sie wywietrzy:P ogolnie kocham kurczaki:P tak jak neiktore dziewczyny pisza ze przytyly w ciagu ostatnich 3 miesiecy 20 kg, to az si eboje bo ja bym musiala skonczy 88kg tragedia nei przezylabym tego:(:( A macie juz cos takiego ze szybko sie najadacie(tzn ja mam tak ze naloze sobie normalna nie duza porcje np. obiadu zjem niecala polowe i jestem wrecz nazarta:Ptragedia, odejde na 5 minut wroce i znowu troche podjem i tak na 3 raty. Z syniek mialam tak ze bardzo szybko sie najadlam ale nie zdazylam odejsc od stolu tak zebym pekala, nigdy w pierwszej ciazy nei czulam sie jakos strasnie nazarta a teraz tak. Wtedy sie najadlam 5 minut i mowie ale ja glodna jestem a jadlam np. 3 kromki chleba i jajecznica chyba z 6 jaj tragedia mowie wam. ostatnioo coraz czesciej czuje glod i jakos mnie to nie zadowala, nie chce jesc wiecej niz dzidzia i ja potzrebujemy, po co zbedne 15 kg po porodzie??ohhhw pierwszej ciazy sie tym nie przejmowalam a teraz mam skutek nadwaga i rozstepy:(wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mialam dzis fatalny dzien (krwotoki z nosa nie ustepuja ) to nawiasem mowiac poszlam zrobic pazury i kumpela sie wkurzala ze wybralam sobie taki trudny wzorek( siedzialam 3 h:( potem mialam klientke na wlosy i tu sie zaczelo nakladalysmy pasemka 2 razy..z przodu wyszla jej krowka na kilku pasmach i za chiny nie chcialy zrobic sie biale:/ mocno nie bylo widac ale musze jej za tydzien poprawic..:( aach jak pech to pech sa dni ze nie powinno sie z domu wychodzic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem co do głodu to ja nawet nie chce wspominac przez pierwsze 2 miesiace mialam tak ze robiac sobie sniadanie myslalam co zjem na obiad i kolacje caly czas bylam glodna to bylo niesamowite uczucie teraz mi juz przechodzi na szczescie ale powiem wam ze mimo iz tyle jadlam nie przytyłam wiec nie ma zle co do słodyczy to mnie nie kreca nie jem nic słodkiego nie mam na nic ochoty na nic zamasta batonika wole kapuste kiszona ;-) czasem odczuwam brak cukru bo mi słabo i mnie mdli wiec jem owoce wiecie co moj facet wymyslił jak przyjechał z pracy ?? dzien mycia samochodów dodam ze wspólny wiec sie toche namachałam bo mamy pikapa i combi wiec duze sa te auta ale mi zostawił mycie szyb i w środku auta wiec nie było źle jutro ide do fryzjera nareszcie (podciąć sie) co sadzicie o farbowaniu włosów w ciazy?? ja musze zafarbowac bo moja siostra ma za 2 tyg ślub a ja bede świadkowa i musze miec jakis blask na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem fryzjerka i jesli juz chcesz zafarbowac to tylko u profesjnalisty na dobrych naturalnych srodkach najlepiej bez amoniaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja dzis tylko na chwile bo zaraz jade do mamy dzis na szczescie nie musze obiadku robic bo u niejzjem jak bede miała chwile to u niej na neta wejde powiedzcie mi czy macie jakis dobry sposób za zaparacie??ja sie juz 3 dni mecze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niestety tylko po lebkach przelecialam ostatnie strony, niejestem w szatnie wszytskiego doczytac, za duzo wybaczcie ale widze ze duzo sie dzieje smutnych rzeczy ale nie martwcie sie, nie czytajcie za duzo bo tylko dolki sie przez to lapie chcialam sie pochwailc ze dzis moj pierwszy dzien w ciazowych spodniach :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Moncia i Majoweczka - co do farbowania wlosow podczas ciazy, znow najgorsze saq pierwsze 3 miesiace, chociaz ani specjalisci ani lekarze nie wykazali aby mialo to jakikolwiek zwiazek z problemami podczas ciazy, a przeciez chcemy wygladac ladnie. Mowie,ze wszak przebywanie w tow. trujacych subst, ich brzydkiego zapachu (amoniak) jest szkodliwe jesli siedziny tam Bog wie ile, a w samym farbowaniu to tez jest kontakt tych subst. ze skora ale mozemy fryzjerowi napomknac o ciazy, wtedy wybierze lzejszy preparat :) Moncia, a jesli chodzi o zaparcia, uwaga cytuje :D wcinaj otreby,pszenice,pieczywo razowe,muesli,fasole,groch,suszone owoce i swieze tesh,krotko gotowane warzywa a nie jedz bialego pieczywa,klusek,pierogow ( a ja tam uwielbiam :P )czekolady,cukru... co rano ,na czczo wypij szklaneczke mineralnej o pokojowej temp., przed sniadaniem wciagnij kiwi lub inny cytrus, albo codziennie dlugie spacerki - to wszystko wspomaga prace jelit... Ufff sie napisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja wypijam z ranka Activie pitna i zaparc nie mam :) dobre sa tez suszone sliwki wogole to zaparcia sa normalne w cizy ja nie mam zaparc ale mam krwotoki z nosa grrryyy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysi mi wczoraj pas ciazowy i naprawde polecam super sprawa nie ma szans ze brzuszek wyjdzie na wierzch zima :P wow ide zjesc bo slabo mi sie zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia-- ja polecam sliwki + woda gazowana :D wierz mi to jest rewelacyjne. Dobra tez jest woda z ogorkow kiszonych :P bede-mama -- gratuluje :D od razu lepiej, nie? :) ja chodze juz tylko w ciazowych. no chyba ze jestem w domu to smigam w dresikach i luznych koszulkach od faceta :P ja mam tak na zmiane, raz zaparcia a raz biegunki, mnie ostatnio mecza biegunki ehhh. wcinam codziednnie sloik jagod i domowy kisiel na soku z jagod. mmmm pyszne i pomaga ;) buziaki z ranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja biore kocyk i smigam zaraz na godzink na polanke zabrazowic cialo troche a ze karnacja szybko opalajaca :P efekt bedzie od razu :D :) potm napisze dziolchy papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczko jaka ty jestes
pusta...tylko o sobie- a ja to , a ja tamto, BLEEEEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po maranczowa majoweczko jaka Ty jestes. jak bys nie zauwazyla to kazda z nas pisze o sobie i kazda ma takie prawo, o to jest forum. o kim ma pisac o siostrze brata psa kuzynce?zastanow sie...kazda z nas pisze o sobie i kazda dajje jakies rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziwi mnie to ze pomaranczowe pisza, one maja czas zagladac i czytac tylko po to zeby sie czego s przyczepic?? ja nie mam czasu prawie wcale zeby przy kompie siedziec wiec staram sie czytac na biezaco bonie moge godziny poswiecic na siedzenie przy kompie. No chyba ze maly spi, ale wlasnei go uspilam i klade sie do niego bo od dwoch dni budzi sie w srodku nocy i juz nei chce spac siada i zaczyna gadac, dzis stwerdzil ze sie wyspal o 2 w nocy i dpioer przed 5 zasnal. tragedia. Nie wiem czemu tak sie stalo, nie zmienil mu sie tryb dnia, tylko ze czasami spi 2 razy dziennie a czasami raz i wczoraj i przed wczoraj spal raz. Ale tak juz od jakis 2-3 tyg spi raz dziennie czasami 2 zalezy o ktorej rano wstanie i nic takiego sie nie dzialo. Moze to po szcepionce?? nie wiem...mamm nadzieje ze sie zmieni i ze zacznie w kocnu przesypiac cale noce. Mi sie wydaje ze ja nie tyje jak w pierwszej ciazy bo stres mnie zjada. Wtedy wszystko co myslalam mowilam teraz tez ale czesto gryze sie w jezyk zeby wszystkim nie udzielac mojego ciazowego humoru. Czasami az sie we mnie gotuje, chyba mnie to zjada...po za tym w pierwszej ciazy wypoczywalam ile sie dalo teraz za to malo spie(w porownaniu do tamtej ciazy) a snieta jak mucha jestem... wtedy potrafulam sie budzic nawet o 13-14 a chodzilam spac o 22 teraz wstaje kolo 7-8 a chodze spac ok 22-23 roznie...ale wieczorem jestem tak padnieta zze nie mam sily isc spac, wszytsko mnie boli:( ja juz chce luty... wogle to moj M mnie ostatnio dobil bo mowi ze babcia wszytsko robi a aj przy kompie siedze, a ja siedze wtedy kiedy moge jak maly spi itd.po za tym tesciowa co chwila pyta co pomoc, albo zanim ja jeszce sie wyszykuje to ona juz malego na spacer bierze. W koncu przyjechali mi pomoc...mam wyzuty sumienia i juz powiedzialam M zeby zamowic dziadkom bilety do domu a ja sobie poradze bo po co mam sie denerwowac i sluchac ze nic nie robie...tesciowa najpierw robi a potem narzeka ze zmeczona jest, ja jej o nic nie prosze ona mowi ze z nudow a potem narzeka..wrrr milego dnia wszytskim brzuchatkom:):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Kochane nie dajcie się sprowokować pomarańczowym wpisom wiem z doświadczenia,że to nie prowadzi do niczego dobrego,a jedynie do waśni i kłótni na topiku. Pozdrawiam wszystkie Maminkowe Brzuszki 👄 STOP Buziaki i do następnego łączenia STOP Zapraszam na leczo STOP Tymczasem borem lasem STOP 👄👄👄 STOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. rde załamujecie mnie!!! W pierwszej ciąży idąc do porodu miałam 92,5 kg (170cm). Pól roku po porodzie już tylko 70 było, a jak smończyłam karmić to 64,5kg. niestety ostatnie śiwecta były pełne dobrych rzeczy, a jeszcze sklepik w szkole otworzyli - ach te Areo! - i już było 66,5kg. A teraz? Masakrejszyn!!!! 73,5 kg żywej wagi!!! Przez ostatni tydzień miałam takie napady głodu, że ledwo coś zjadłam a już myślałam o następnym posiłku. niestety jak mam pusty żołądek to zaraz "spotkanie z wielkim uchem" jest więc jadłam jak wściekła. Na szczęście teraz zaczynam najadać się połową porcji więc jest nadzieja, że jednak 90 niepadnie tym razem. Dziewczynki ja w niedzielę farbowałam włosy na blond i jest ok. Z Janem też przeczekałam tylko pierwszy trymestr i później farbowałam. Normalnie mam ciemne więc niewyobrażam sobie chodzic całą ciąże z masakrycznie wielkimi odrostami. moncia- też polecam Activię i dużo owoców i mineralnej. Spokojnie do porodu możesz ją pić. Później niestety już nie -znajoma wypiła i młoda wylądowała w szpitalu z silną biegunką. bede-mama-gratuluję. :D Agus_inv- a ja ostatnio kiełbaskę wcinam. A porzez pierwsze miesiące małżon miał zakaz kupowania bo mi smierdziała...hehehehe Santicia- wczoraj na Teletubisiach robili pastę jajeczną i chłopu (wiadomo w ciąży jest ;) ) też się zachciało więc dziś buły z nią wcinam. do tego kiszeniaki...Pycha! Olusia- to super wieści. Sabiness- mam to samo. Szczególnie wieczorami jak sie położe spokojnie to rybka tam plumka że hej. Ta jakaś taka ruchjliwa jest bo z młodym to zero było. Mam nadzieję, że po porodzie się uspokoi bo jak nie.... KasiaW, Agus - dziecko tak po roczku to sie takie fajniutkie robi że coś niesamowitego. Codziennie mnie zdumiewa jaki mały jest już mądry i ile umie. Dziewczynki szkoda odpowiadac na takie zaczepki. Są ludzie którzy tylko po to na Kafe wchodzą. Agus- mój chłop to posunął się nawet do stwierdzenia, że ja w pracy spię(bo ostatnio spiączki mam i nie wyspana chodzę)...Moje teściowa taka sama - jak młodego nie przyprowadzę to przylatuje bo go cały dzień niewidziała. A jak mnie widzi to narzeka, że to ją boli czy tamto i nie ma na nic siły...Qrde też nie wiem czegop w końcu chce i jak jej dogodzić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus- inv- mamy drugi trymest, powinnas sie dobrze czuc , ale napweno twoje malenstwo duzo Ci energii zabiera, tym bardziej ze teraz tak zle spi w nocy :( wspolczuje tesciowe tak chyba maja :) niewiem czy moge sie uwazac za szczesciare ale tesciowa mam super, tylko moja mama wlansie taki typ jak wasze tesciowe i jak tu takim dogodzic??? Kasia- buziaki dla Ciebie daga- ja mam 178cm wzrostu i a teraz mam calkiem podobna wage do Ciebie, kg mniej i sama jestem az ciekawa do ilu dobije ...az strach sie bac... a jem normalnie, jak dotychczas, nie mam zachcianek wyobrazcie sobie ze posuzlysmy dzis z kolezanka z pracy do marketu i lazilam po sklepie ponad 10min i... nic nie kupilam bo niewiedzialam co bym zjadla.... i tak to wlasnie ze mna jest chcialabym zrobic jakies zapasy na weekend ale nie mam pojecia co kupic, bo niczego mi sie jakos specjalnie niechce :( ja nie uzywam farb, kiedys mialam pasemka, pozniej mi sie znudzily, polozylam farbe i na odrosty juz tylko szampon- odad ejstem w ciazy nawet szamponu nie nakladam= niechce mi sie ;) spodenki wygodne :) che mi sie juz do domu.....ale co ja tam bede robic jak mezus dopiero po 22 wraca :( milego dnia zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jasne ze bede pisac o sobie ciaza to czas kiedy wkoncu trzeba myslec o dziecku i sobie ...cale zycie myslalam o innych teraz mam okazje popisac o sobie i mam was gdzies pomaranczowe komentatorki heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Ja przycichlam, bo jakos tak mi wciaz nie za wesolo, a nie chce Wam psuc humoru. Nie wiem, co mi jest - chyba nic, poprostu hormony?... Rano nakrzyczalam na mojego M - o nic. Do tego w pracy sie szykuja zwolnienia i mnie to tylko dobilo. Ech, ciezkie zycie ciezarowki ;-) Ale niewazne, zycze Wam milego i spokojnego weekendu. Jak bede miala dostep, to cos nastukam, a jak nie, to do pon. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja też przycichłam ostatnio, bo jakoś tak nic nowego się nie dzieje. Czuję się ok, apetyt mi dopisuje Czytam jednak wszystko i właśnie doszłam do wniosku, że nasza pomarańczowa gwiazdeczka za bardzo nie ma nic ciekawego na swój temat do powiedzenia (czemu mnie to nie dziwi??) więc się na innych wywrednia. Majóweczka słusznie się nie przejmuje a my nie czytamy głupich pomarańczowych troli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko -- napisalas o tym kocyku i polance ze az mi sie tez zachcialo :) wysmarowalam sie oliwka i poszlam na lezaczek :) ale opalalam sie z takich krotkich szortach i bluzce na ramiaczkach ktora zsunelam troche zeby paskow nie bylo, no i brzucho oczywiscie zakryty. Ojj ale po godzince musialam zejsc bo mi slabo i niedobrze sie zrobilo, pikawa mi walila w piersi ze szok :D daga -- ja tez tak mam z jedzeniem, jem czesciej ale mniej. Wczesniej potrafilam zjesc dwie porcje obiadu, a teraz jem polowe, ale zato za 2 godziny jestem glodna ze szok :) daga, Agus -- najlepiej to zalatwic ograniczajac kontakt z tesciowymi :) ja sie widze z mamusia Mojego jedynie w razie pilnej koniecznosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabines ja kochana wiecej jak godzine pietnascie minut nie wytrzymam na sloncu :/logiczne zreszta ciezko jakos na plecach lezec i w sumie opalam sie na boku....jak jutro bedzie ladna pogoda tez godzinka jakas maniaczka slonca nie jestem ale niebawem przyjezda moj i idziemy na wesele a nie chce straszyc..babcia wziela mi core na plac zabaw i robie obiadek z 2 dan ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki normalnie przez 15 minut nie czulam rak ,lezalam przysypiajac i tak mi zdretwialy :( :( miliony mrowek normalnie szok uczucie ...:-/ co porabiacie ze taka cisza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×