Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Dzien doberek mamusie i dzidziusie ;) Ale mamy dzis piekny sloneczny, ale okropnie mrozny dzien.. Dzidzia od rana fika koziolki w brzuszku :D Jakie to piekne uczucie :) Zaraz na sniadanko trzeba leciec... bo gloodna jakas jestem :) Dziasla poki co nie bola, ale lepiej chyba nie zachwalac narazie ;) A teraz male ogarnianie forum :) : Fasola ja to chyba dzisiaj przewertuje wsyztskie mozliwe strony zeby znalezc cos nowego ;)bo jednak moja Wiktoria i Kacper to tez popularne imiona.. a wolalabym wolac pod szkola jedno dziecko a nie 30 ;) Agus, ja tez tak uwazam, ze pewnie jeszcze nie jedna dziewczynka siedzi w brzuzkach ;)) Mam nadzieje ze dzis humorek lepszy ? Grysia da rade, da ;) I zamiast mdlec bedzie Cie wtedy najbardziej wspieral ;) Za duzo adrenaliny bedzie mial wtedy we krwi zeby "odleciec" hehe ;)) A na koncu bedzie chodzil jak najdumniejszy facet na swiecie ze nic mu nie jest straszne hehe ;)) Styczniowa Malwo no wlasnie.. NFZ... kiedys ogladalam "dzien dobry TVN" i mowi wlasnei o porodach, taki ful wypas (jaki dziewczyny maja za granica) u Nas od 14 tys zl mozna sobie zalatwic... ale tez to musi byc prywatna klinika itd... straszne normalnie... :( Na wszystkim zarabiaja.. a to zeby placic za to ze ktos bliski jest z nami to juz w ogole straszna rzecz... :( Na szczescie u mnie to jest bezplatne, a chce zeby byl i czuwal nad wszystkim No wlasnie tak jak mowisz, jak mozna brata nie zaprosic.. A swoja droga Twoj brat tez bdb postapil.. Tylko powiem Ci szczerze, ze to ze Was nie zaprosila i to ze jej maz nie wiedzial o tym to dla mnei juz sciema jest... zwykle zaprasza sie we dwojke na jakies sluby i razem sie ma nad tym wszystkim kontrole, no chyba ze u nich zadania byly podzielone... Santicia super to wszystko napisalas, az mi sie lezka w oku kreci ! Bardzoo, bardzooo gratuluje Ci tak idealnej coreczki :)) Teraz juz do konca bedzie tak super na pewno ;) Jaaa.. tez nie moge sie juz doczekac zeby mojego Babelka zobaczyc :D Ale to jeszcze kilkanascie dni ;)) Bede-mama no wlasnie.. szczoteczka ! :) Dzisiaj z Miskiem na zakupy jedziemy, to musze pamietac zeby sobie miekka kupic :) Nie martw sie pewnie Malenstwo jeszcze sie rozkreci, moze dzisiaj ma malutkiego lenia ;) A ten bol to moze spowodowany byl tym ze dzidzia gdzies tam cos uciskala, albo rozciaga sie cos ;) Wszystko na pewno gra kochana ! Wiec sie nie stresuj bo i dzidzi smutno :* Moncia haha mi tez sie kojarzy z ulepionym takim dzieckiem :D Ale to jest strasznie slodkieee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marwo- jak siedze to ejst ok ale jak wstane to kluje w lewym bolu- dzidzius nadal bez znaku :( kurde, no martwie sie ! :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chcialam pytac- wczoraj przyszla paczka z pieluszkami ktore zamowilam na necie i te tetrowe sa strasznie ostre i twarde w dotyku- czy one po praniu zmiekkna??? czy moze lepiej je odeslac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama moze zadzwon do swojego lekarza, powiedz co sie dzieje.. Albo wez jeden dzien wolnego i idz do niego najlepiej.. Na pewno jest wszystko dobrze, ale lepiej jak Ci to dr powie i przestaniesz sie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SanticaPerelka- pieknie opisalas, co robi dzidzius w brzuchu mamy :) I rzeczywiscie malutka jest sliczna, nosek ma taki malutki, delikatny . Gratuluje udanej wizyty u lekarza Bedemama- nie martw sie na zapas, moze zle spalas i dlatego cos Cie boli. Ja przez jeden dzien chodzilam w spodniach, w ktorych ledwo juz zapinam zamek i od tamtej pory czuje przy dotyku bol po prawej stronie. Jesli nie bedzie Ci to dawalo spokoju, to pojdz do lekarza tak na wszelki wypadek:) Miesiac temu pofarbowalam sobie wlosy, zamiast brazowego wyszedl kruuuuuuuuczo-czarny.I do tego wypadlo mi pol wlosow. Dlatego moje postanowienie- nie farbuje sie do przyszlego roku :) Marwo - moje typy imion to Jakub, Tomek albo Rafal dla chlopca ( jestem staroswiecka ;). A dla dziewuszki - Ola, zawsze mi sie podobalo. Nie wiedzialam, ze Wiktorie sa teraz takie popularne Musze sie wam pozalic, ze jem jak slon ostatnio - nie jestem glodna a jem na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Wczoraj napisałam się jak głupia i jak zaczęłam wysyłać wiadomość to net wysiadł...😠 Majóweczka - pokochasz jak własne jak się urodzi. ;) Agus- USG w tym czasie wyjdzie juz slicznie bo dzidziuś będzie wyglądał jak maleńki dzidziuś. :D MalaMadzik - podobno No spa bezpieczna w ciąży. Brysia - zobaczyłam kwasne żelki to zaśliniłam się jak pies na widok kości...hehehehe...U mnie jak narazie to dziewuszka bardziej ruchliwa jest. Dziewczynki ja na serio nie mogłam wstać. Była 10 rano i miałam być sama w domu do 15.30. Witania - gratuluje córuchny! Kama- niestety z facetami to tak jest - jak nie powiesz wprost o co biega to nie mają pojecia, że coś trzeba zrobić. Styczniowa Malwa- u mnie było tak za pierwszym razem - ja stawiałam na córcię, a mąż na syna Ciekawska - przyjmij termin miedzy 17.01, a 14. 02 bo w takim terminie dziecko się pewnie urodzi. nie przywiązuj się do daty bo jak okaże się, że urodzisz później to będziesz wyzywała (znam to z autopsji;) ) Dobra dziewczynki. wysyłam wypowiedź w częściach bo znowu cios siądzie i szlag mnie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ktoras z Was miala problemy z wypadaniem wlosow, to polecam dziewczyny z czystym sercem szampon do wlosow Garnier Neril. Zapach ma odstraszajacy, ale bardzo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo,ten szwagier,to jest brat tej starszej siostry,też pomyślałam,że może to ściema,ale sama widziałam,że siostry mojego męża nie mówią o wszystkim swoim facetom,okłamują ich,jakieś sekrety,intrygi.One bardziej żyją ze sobą niż z mężami,nawet rodzić chodza razem,a nie z mężami,chcha. Najlepsza była sytuacja jak ta starsza szwagierka zaprosiła mnie do domu i zaczęła prosić,że ona musi dziecko ochrzcić,ż musi zrobić kawe i ciasto dla gośći i żebym jej pożyczyła kasę.Bez słowa pożyczyłam.BYłam pewna na 200% że mnie zaprosi na ten chrzest.Otóż nic mi nie powiedziała,że mam przyjść.Chrzciny się nie odbyły,kasa poszła na co innego.Potem była druga akcja,jak ich ciotka mi powiedziała,że chrzciny będą,że jej córka będzie chrzestną.POczułam się jakbym w pysk dostała,bo zapytała czy nas zaprosiła. Do dziś nie wiem,czy te chrzciny w końcu się odbyły czy nie,ale żadnych konfliktów miedzy nami nie było i jszcze cały czas pożyczałam jej pieniądze.Czuję się przez to jak farjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania,a nie farbowałaś przypadkiem palette,albo szamponem z loreala?bo wychodzą ciemne strasznie kolory,to samo londa.Ja Ci polecam szampon koloryzujący Joanna ,takie niebieskie wąskie pudełko(czerwone to farba),kosztuje ponad 5 zł,kolor wychodzi taki jak na opakowaniu,trzyma dłużej niż szampon loreala casting no i jest o niebo tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - moj Mis ma Rafal ;) Strasznie mi sie zawsze podobalo to imie, ale skoro tata ma takie.. to wrazie jakby synek mialbyc.. to raczej bysmy nie dali ;) Chociaz sasiadka ma Meza Aleksandra i syn tez Aleksander ;] Moze lepiej takie ladne polskie imiona :) Bo dzidzius pewnie potrzebuje jedzenia i dlatego mamie sie taki instynkt wlacza ze niby jesc nie chce a jednak zje ;) Styczniowa Malwo no to sama widzisz, taka rodzinka nie jest nic warta.. i nawet nie zasluguje na miano rodziny, czasami obcy ludzie bardziej sa nam bliscy niz "rodzina".. takze teraz juz w 100% przekonaliscie sie jak to wszystko sie ma.. Nie przejmuj sie nimi, bo szkoda zeby Synus sie martwil ze rodzice sa smutni, teraz najwazniejszy jest dla Was On :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu zjadło mi posta :( Takiego długiego :( Trzeba mieć cierpliwość... Dziewczyny, przypominam, że dziś jest dzień chłopaka ;) Jadę kupić jakiś drobiazg mężowi :) Santicia śliczna dzidzia i wogóle super wieści :) Gratuluję kochana, niech nasze dzieciaczki dalej rosną zdrowo :) Moja niunia też się tuliła do łożyska :) Moja dzidzia na początku usg troszkę się wstydziła i oczka zasłaniała rączkami i tarła ;) A później zaczęła bawić się pępowiną. Muszę lecieć... Buziaki dla wszystkich mamuś i dzidziulków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo,ja chciałam dać Rafał synkowi,uwielbiam to imię,mój braciszek miał tak na imię,ale córcia chciała żeby Dawid był.Śmieszne to,jak wychodzi do szkoły to mówi do mnie cześć i dorzuca : " pa Dawidek "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,ja też pójdę chociaż po czekoladę dla mojego męża.On tak strasznie lubi słodycze,córcia dziś idzie z klasą na pizzę z okazji Dnia Chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StyczniowaMalwo- farbowalam nowoscia L'oreala , farba w 10 minut.Dziewczyny koszmarny produkt, za taka cene.Kobieta ma 10 minut na nalozenie farby ( liczymy czas od nalozenia secyfiku na pierwsze pasmo). Ja ledwo zdazylam nalozyc farbe, juz trzeba bylo ja splukac a kolor wyszedl okropnie czarny...Karnacje mam blada, wiec mozecie sobie mnie wyobrazic;) A co do Twojej rodziny - znasz przyspowie, gdzie najlepiej wychodzi sie z rodzina? Marwo - a wiesz, ze Rafalek to moj pierwszy typ:) Tomek i Kubus to taka alternatywa dla mojego meza glownie, bo on jeszcze nie jest przekonany.A jesli chodzi o imiona, to wlasnie wszyscy nam mowia ze chcemy dac staromodne i nie na czasie. A mnie sie nie podobaja Oskary i Wiktory, co zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Malwo, czy po farbie z Joanny nie wypadaja wlosy> Boje sie zaryzykowac, mam takie slabe klaczki a jeszcze mi leca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam szampon garniera i byl ok, teraz moalam ten najzwyklejszy z Rosmanna (nie pamietam nazwy) ale nawet ladniejszy kolor wyszedl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny mi sie tak dobrze to imie Rafal kojarzy :) Znam kilku doroslych juz Rafałów i kazdy jest super ;) Wiadomo - Misiu naj hehe ;) Ale z takich cech wspolnych - bardzo zabawni, pozytywnie nastawieni zwykle do wsyztskiego, delikatni strasznie ;P Mili, uczynni, i lubieja pomagac, tylko z tego co zauwazylam - sa malo domyslni ;) I kurcze, wsyzstkie te cechy pasuja do kazdego z osobna :)) Malwo - Dawid tez jest bardzo ladnym imieniem :) ja np nie zdecydowalabym sie na Krzysia, Maćka czy Michala.. za to Rafal, Dawid i Daniel strasznie mi sie podoba :) I moze wlasnie tak na Daniela sie zdecyduje ;) Skoro jest Rafalek i Dawidek w razie czego ;) Tylko gorzej z imieniem dla dziewczynki.. ;) nie mam pomyslu na prawde... a mi tez juz sie odwidzialy te Oliwie, Wiktorie i Julie (mimo ze bardzo mi sie Julka i Wiktoria podoba, ale za duzo wkolo tych imionek niestety jest :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo - mezczyni z natury sa niedomyslni :):) Ciesze sie , ze i Wam podoba sie rafal , bo do tej pory slyszalam tylko negatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja sie szykuje do szpitala na dwu godzinny wywiad z badaniamram :)ihehe w karcie ciazy przeczytalam ze moja corcia wazy 570 g :) Ale Santica twoja to duza,moze dlatego ze starsza a na tym etapie dzieci rosna jak szalone..Dagus juz oswoilam sie z ta mysla..Falbanna ja ci zycze w dwojce zebys jak najlepiej trafila w tym szpitalu nie podoba mi sie tez ze w kazdego laduja mnostwo lekow,ale coz...moze bedziesz miala dobrze...Jesli chpdzi o farbowanie wlosow to juz kiedys pisalam z jestem fryzjerka w sumie to moj 3zawod,jesli bedziecie farbowac je pod okiem specjalisty i farbkami bez amoniaku to nic sie nie stanie,zawsz siadajac na fotel mowcie o swoim stanie...dobry fryzjer powinien od razu dobrac srodek,nie fabujcie tanimi farbami ze sklepu typu palette!!!!!! Zawieraja one tlenki metali...Dobra wstaje bo Nicol kopie z glodu :) MILEGO PORANKA MAMUSIE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po samym farbowaniu wyjdzie ci troche włosów,ale jeszcze się nie spotkałam żeby po jakiejś farbie nie wyszło trochę włosów.Co kolejne mycie będzie coraz lepiej.Szampon nakładaj na wilgotne włosy,łatwo się rozprowadza,włosy po farbowaniu są ładne,po castingu loreala włosy są sztywne i strasznie wysuszone i kolor szybko się wypłukuje. Wiecie,co? ja wam coś napiszę,co jest dla mnie dziwne.Ja wyszłam za mąż po raz drugi i siostra mojego byłego męża do mnie przychodzi,potrafi ciasto mi przynieść,bierze moją córcię na weekendy,jest dla mnie bardzo miła,a nigdy o nic nie prosi.Czy to nie jest miłe?Ja cały czas mówię o niej:"szwagierka"mimo że po rozwodzie.W ogóle to ona ma biedę i ciężkie życie,a taka pogodna jest i sama sobie radzi jakoś,to jeszcze się podzieli.Ja jej powiedziałam,że mój dom jest dla niej zawsze otwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie:) Pogoda rzeczywiście fajna, słoneczko pięknie świecie - szkoda że muszę siedzieć w pracy bo tak ubrałabym coś cieplejszegoi poszla na spacerek;) Malwo współczuje szwagierek naprawde, są mega dziwne;) Santicia twój opis mnie rozbroił;) fajnie że o wszystkim tak dokładnie informują, mam nadzieję że ja też na taką sensowną osobę trafie, ale to jeszcze przede mną bo na razie czeka mnie wizyta na zwykłym w poniedziałek. Gratuluję jeszcze raz pięknej i zdrowiutkiej kobietki:) bede-mama mogę się pewnie dowiedzieć teraz w poniedziałek tylko, że nam nie szczególnie na tym zależy, ale chyba spytam bo to jest ostatnio dość częste pytanie;) Mam na dzieję, że ten bol zaraz minie, a jak nie to moze rzeczywiście umów się do lekarza? aniu dla chlopaka koniecznie Tomek;) ja nie mogę bo mój mąż ma tak na imię, ale Tomaszki są fajne;) Jesz bo dzidzi czegoś brakuje, nie przejmuj sie. Grysia co do apetytów to ja mam ale na słodkości niestety:( chociaż ostatnio miałam na salatkę -zjadlam calą prawie sama;) pomidorek, sałata i sos - pycha daga skąd my znamy to zawieszanie się, mnie to później szlag trafia i już nie chce mi się pisać. a kwaśne zelki to ja uwielbiałam nawet przed ciąża - pamiętam jak mój miś na święta kupił mi cały kosz zelków;) witaniu dziękuję za przypomnienie, niestety mojego nie ma, ale chyba kupię mu coś fajnego i dostanie jutro - chciałabym cos co bedzie związane już z nasza fasolką:) majóweczko daj znać jak tam po wywiadzie;) a tak wogule to wydaje mi się że Moniq miała się coś o swojej fasolce dowiedzieć, trzymamy kciuki i wierzymy że już wszytko będzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedziemy dalej z koksem...;) Ja liczę miesiące w ten sposób- skoro mam rodzić 12.02 to miesiąc nowy mi się rozpoczyna 12, więc 6 zacznę 12.10. Santicia- super się czyta o córuni. Gratuluje! Fasola - ja własnie tych kwasnych nie lubiłam. a teraz cos mnie wzięło i cały czas zozole tęczowe kwaśne wcinam. bede-mama - ja używałam takie do osuszania młodego po kąpieli - woda w pieluszkę wsiąkała, a później ręczniczek kładłam. no i oczywiscie do podkładania na ramie po posiłku. Jednak z doświadczenia wiem, że jesli chodzi o rzeczy bawełniane dla dziecka to lepiej je pomacać bo czasem bawełna jest mieciutka, a czasem taka sztywna, ze naet pranie nie pomaga. Dziewczynki włosy farbowałam z Jankiem w ciąży i farbuje teraz też. Majóweczko - miłych badań. ;) Marwo - nie znam miłego Rafała niestety więc mi się źle kojarzy. ania25- powiedz rodzinie, że teraz imiona stare zaczynają byc modne. witania - cieszę się, że z dziubasem ok. U mnie już po dniu chłopaka - młody wczoraj książki dostał, a staremu trzebabyło kurke kupić bo zgubił (jak można zgubić kurtke w wieku 32lat????) wysłam bo znowu mi urwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Daga :) dzieki za podopwiedz co do tych pieluszek- jeszcze mamy spytam na wszelki wypadek- jednak tez doswiadczona kobieta jak 4dzieci wychowala :) znaczy nei zupelnie bo tyhc dwoje (12,10) sie ejszcze chowa :D a i nam starszym tez czasmi mosi cos powiedzeic, doradzic hehe, i sie pewnie zacznie ze za szybko kupilam, ze niepotrzebnie i wogule no to masz zdolnego meza :) jak kurte potrafi zgubic :) moj to zawsze klucze i portfel gubi ale zazwyczaj w mieszkaniu albo w aucie zostawi :) cale szczesice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,chyba tylko u mnie jest tak zimno,byłam na zakupach,to normalnie mrozem po twarzy.Ja już mam zamiar kupić kurtkę zimową,teraz chodzę w takiej jesiennej,ale bym musiała sweter założyć grubszy pod nią,bo w bluzce było mi chłodno. Mój mąż wczoraj taki zdołowany przyszedł z pracy,wszystko go bolało,plecy,zaraz się spać położył,powiedział że chce wziąć wolne,ja mu doradziłam żeby lepiej do lekarza poszedł z tymi plecami,może coś sobie przestawił,dużo dźwiga w pracy,za chorobowe by mu zapłacili,a jak weźmie wolne,to pracodawca mu za te dni nie zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwa- no przy takiej pogodzie to duzo ne trzeba aby przewialo ja dzis siedze w poncho :D bo mi zimno na koszulce nooo nareszcie moj dziubasek sie obudzil- ale sie strachu najadlam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzien chlopaka bedziemy swietowac jak to moj amz dzisiaj rano powiedzial "robimy poprawiny?? taki fajny slub wczoraj byl" hehe zaskoczyl mnie ze szok normalnie- jakby to nie on byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama te pieluszki po praniu powinny zmieknac i oczywiscie po prasowaniu ja mojego malego od poczatku nauczylam z pieluszka i do dzis zasypia z nia przytula sie do niej mam ich chyba ze 30 bo wciaz bylo malo pare mam kolorowych bo sa takie slodkie dzis zrobilam przeglad ciuszkow mojego malego fajnie se tak powspominac z praniem ich jeszcze sie wstrzymam bo po co tak wczesnie tym bardziej ze trzeba je prasowac a tak tego nie lubie u mnie tez sprawdzily sie piluchy flanelowe mialam tylko 2 ale sa super zeby okryc malucha czy pod glówke podłozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×