Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

andziulka- a ja jestem poprostu pewna ze jesli facetowi naprawde zalezy to potrafi sie zmienic- naprawde potrafi ale sam mosi chciec!!!! a uwierz ze mowie tu z doswiadczenia wspolczuje wam dziewczyny takiej sytuacji zyciowej - ale tak naprawde to my jestesmy silniejsze niz nam sie wydaje, duzo potrafimy zniesc, wytrzymac, przetrwac ale co do facetow zachowania to sa oczywiscie pewne granice ktoryhc ne powinni przekraczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziukla- zaczernij sobie nicka zeby nie bylo podszywow pod twoim nickiem !!! wejdz u gory w preferencje i zaloz sobie konto mozesz tez skopiowac sobie stopke i dostosowac dane do Ciebie :) bo przeciez zamierzasz byc z nami czesciej prawda?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulka21
Z wlasnego doswiadczenia wiem,ze jesli masz dziedziczna sklonność do rozstepow,to nawet jak bedziesz sie smarowala najdrozszym gadzetem rozstepow nie umikniesz,chodzi o to aby po prostu skóra byla dobrze nawilzona,wtedy lepiej sie rozciąga i nie pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulka21
bede mama- pewnie,w kobietach tkwi sila!!!heh,czasem jest naprawde zle i ciezko ale to nie koniec swiata,mam cudowne,sliczne,zdrowe i madre dzieci,a trudne doswiadczenia tylko wzmACNIAJA ludzi.Trzeba się cieszyc tym co mamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska-- kurcze musi Ci byc ciezko... mimo ze go kochasz, to zrozum ze nie warto psuc sobie zycia. Mozesz zepsuc swoje zycie, ale nie Twojego Dzidziusia. Obys znalazla kogos lepszego :) Grysia-- ja sie tam nie przejmuje az tak, mam ochote to wcinam :) najwyzej po ciazy bede wyć do ksiezyca i robic brzuszki :D jestem zdania ze jesli masz na cos ochote-to Twoj organizm wlasnie tego teraz potrzebuje. (niezle usprawiedliwienie :D) tak wiec jak mam ochote na kitkaty to je pochlaniam z przyjemnoscia, bo widocznie Dzidzia potrzebuje magnezu, a mi sa potzrebne kalorie ktore zamienie w energie, i juz :D mmm czekolada z orzechami...mmmmm :D Agus-- ja ten pasek mam i jest widoczny nie tylko od pepka w dol, ale od pepka w gore tez :D hehe moze mutant jestem :D Agatokleks-- ja przed ciaza wygladalam jak szczypiorek i mialam okropne kompleksy, teraz przytylam juz 10 kg !!!! i czuje sie piekniejsza niz przed ciaza :) moj maz mnie duzo dowartosciowuje ze teraz aby ma za co zlapac, bo przytylam znacznie na udach, biodrach, pupie, dostalam ogromnych piersi w porownaniu do wczesniejszego rozmiaru, heh nawet mam ramiona szersze :P ale jakos sie tym nie przejmuje, bo widze ze teraz mezczyzni bardziej na mnie zwracaja uwage, nawet jak nie mialam brzuszka to to zauwazylam ;) bede mama-- nie wyprowadzam sie :P poprostu mieszkam na slasku i w moim domu jest baaardzo ostra gwara sląska i niemiecka :) poprostu mowimy tak na codzien :) Santicia-- buhaha Ty to walisz prosto miedzy oczy z okresleniami :D zapach wyciekajacych resztek po spermie :D no ale to ciekawe jest... co do mleka, to wiem ze piwko Karmi bardzo dobrze wplywa na karmienie :) Jak kolezanka karmila synka to codziennie jedno Karmi wypijala i karmila bardzo dlugo. sluchajcie, jak to wkoncu jest u Was z tym sekszeniem sie...? kurcze powoli sie zaczynam martwic, bo wczoraj bylo calkiem calkiem wporzadku az nagle mnie chwycil taki straszny bol w lewej stronie brzucha z dolu, no i trzeba bylo przerwac bo myslalam ze Tomka pogryze z bolu... dodam ze brzusio nie byl uciskany bo bylam u gory. Kurcze moze to od szybkich ruchow? albo to taki znak ze najwyzszy czas zaczac CELIBAT ???? :(:(:( martwilam sie strasznie cala noc bo Dzidzia spokojna byla, ale od rana juz wyrabia na calego, kopie i obraca sie, wiec troche sie uspokojilam, ale czy Wy tez tak macie? hmmmm coz za post mi wyszedl, dopiero teraz widze herhee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness- to w takim razie dlaczego dostalas ten Aussteuer skoro sie nie wyprowadzasz :) bo nie kumam za bardzo :) co do sekszenia sie to u nas troche sie poprawilo, znaczy miewam czesciej ochote niz dotychczas :) a mezus jest bardziej czuly ale mowi ze starsznie sie boi ze dzidzi sie to moze nie podobac i nie ma juz takiej swobody jak dotychczas niestety ale co tam a moze za ostro??? ze boli dostalas?? moj skarbek wlasnie sie uwziol na moj pecherz znow :) robaczek moj maluski kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama-- no bo u mnie to taka normalka, rodzice zbieraja rozne rzeczy dla swoich dzieci, jak te juz sie usamodzielnia, to otrzymuja "prezent" od rodziny. A ja tydzien temu wyszlam za maz i dlatego wlasnie teraz dostalam wyprawke :) pozatym mam dwupietrowy dom, na gorze mieszaja rodzice, a na dole moja starsza babcia i ja z mezem. Wiadomo ze starsi ludzie juz nie maja wszystkich rzeczy najnowszych i wspanialych, wiec teraz te rzeczy nam sie bardzo przydaja, przynajmniej nie musze biegac do gory np po zelazko, bo dostalam swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama zaraz wkleję Ci linka z którego sama korzystam. Ten makowiec jest sprawdzony i pyszny naprawdę. Zawsze robiłam swoja własną masę makowa ale dziś będę robić z gotowej masy bo mam w puszce a po co ma się zepsuć. oto link: http://mojewypieki.blox.pl/2007/12/Makowiec-zawijany.html Wyslalam 2 dziewczynom kasiazke Dr. Wójcika jak zaplanować płeć, wiem że jeszce jedna chciała. Nie pamiętam kto?? czy mogłabyś isę przypomnieć?? nie mam czasu czytac tylu stron od nowa. NApewno wyśle. Jak są jeszce jakieś chętne to dajcie znać. Bede musiała sobie na kartke spisać żeby sie nie zagubiło. aaa jestem za za zmianą np. forum na zastrzeżone. po co wszyscy mają czytać, kopiować, wtrącać się itd. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus bardzo dziekuje za przepis- wiem, na necie jest ich pelno ale nie ma to jak pozadny sprawdzony przepis- mniammm juz mi slinka leci :) i czuje doslownie zapach maku :D ja tez jestem za prywatnym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabines- a no to rozumie :) super taka tradycja ja wszytsko sama kupowalam, jesli dostalam cos od prdzicow to takie przejsciowe tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w 23 tygodniu 😘 :) ale ten czas zapierdziula..Ja wlasnie zjadlam miche twarogu ze szczypiorem :P mniam...nie wiem dziewczynki ale ja stale spie na plecach :/ stale sie na tym lapie.. Jak leze i dotykam brzuszka to ta "gorka "coraz ladniej juz wystaje :*..fajno ze dzis czwartek moj jutro krocej pracuje..A jak u was samopoczucie? Pozdrawiam wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee ta psychiczna laska z czerwcowek to jest ta sama ktorej wczoraj Wam wyslalam zdjecia w linku... masakra.... bede-mama-- tak tak, bardzo przydatna :) ale wiadomo, nie kazdy tak robi, bo jednak jest to pewien wydatek. z tego co wiem, to mi zbierali juz od dluzszego czasu, heh chcieli mnie wygryzc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten lodowaty, sloneczny dzionek :-) Ja jak zazwyczaj – odpisuje ogolnie, co pamietam; nie wiem komu na co, bo sie gubie… Nie nadazam za Wami ;-) Co do bawarki to potwierdzam – nie dziala. To chyba stary babciny przesad, ze niby pomaga w produkcji mleka. Jak przyjechalam pierwszy raz do UK, to poza wykladzinami dywanowymi (nawet w lazienkach) i brakiem firanek w oknach, wlasnie ta herbata z mlekiem mnie tu bardzo zaskoczyla. A oni jej nie pija z niczym innym! No szok. Ja czasem tez sie napije, ale w domku to tylko z cytryna :-) A swoja droga, od zawsze bylam fanka mleka i rano i wieczorem kubeczek wtrabie ;-) Jesli chodzi o porod w wodzie, to z tego co wiem, jest tutaj do wyboru, ale kolezanka mi odradza, bo ciaza musi byc wzorowa, bez komplikacji, bo np. nie da sie wtedy kontrolowac tentna dziecka. Poza tym w wodzie jesli sie pojawia bakterie, to moga przeniknac do ciala kobiety. Ale to wszystko wiem z opowiesci, jak bede pisac plan porodu, to wypytam polozna o wady i zalety takiej opcji. Ja bym chetnie zrobila wszystko aby usmiezyc bol, bo mam bardzo niska tolerancje :-( Epidural byl dla mnie pewnikiem, ale teraz sie boje… Moze morfina lepsza? Bo gaz to napewno sobie zazycze, ale wiem, ze on slabo dziala i tylko na poczatku. Nie mam tego ciemnego paska na brzuchu, ale za to pepek zaczyna mi wystawac. Niefajnie. Widzialam ostatnio w sklepie taka kochana niebieska czapeczke z bucikami… jejku, chcialabym kupic, ale mam wciaz schizy, ze nie wolno zapeszac :-( Jeszcze 4 m-ce do terminu porodu… troche dlugo. Ale tak mi utkwily w glowie, ze nie moge zapomniec i wyobrazam sobie, jakby dzieciatko slodko wygladalo. A, seriali nie ogladam… Takie moje kolejne dziwactwo ;-) Mialam Was juz kiedys zapytac – jaki laktator polecacie? Slyszalam ze sa reczne, na baterie albo elektryczne… jaka to roznica? Ktory lepiej dziala? I jeszcze jedno pytanie do dziopek z UK – mozecie polecic jakis tutejszy krem na rozstepy w ciazy? Widzialam kilka w sklepach, ale nie znam zadnych opinii. Moj polski niedlugo sie skonczy (serii AA, Ja i Mama) i trzeba bedzie zainwestowac w nastepny. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was:) moncia198712 tak dla sprostowania, mieszkam z rodzicami :) rodzice go znaja 2 lata z Nim bylam o ciazy tez wiedza i ciesza sie :P ale nie lubia go nie toleruja i dlatego nie wiedza tez o tym ze mam z nim teraz kontakt i ze sie widujemy dziekuje Wam wszystkim za rady wiem ze macie racje ale chyba tylko czas pokaze co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamusie :) No, wiec czas na ogarniecie Waszych postow ;)) Agus, fajnie ze humorek lepszy :) No wlasnie, w tamtym roku to sporo chlopcow sie urodzilo :0 u mnie w rodzince az 4 :D Takze.. pewnie 2010 beda dziewczynki przewyzszac ;) A ja mam ten pasek, coraz bardziej widoczny sie robi, Mis sie smieje ze sie rozdziele na dwie czesci ;P I jedna bedzie dzidzi a druga jego ;P A co do badania, to moze faktycznie lepiej poprosic, lepiej byc badanym pod kazdym wzgledem, tak mi sie wydaje. Co do skretnych kol to faktycznie wydaje mi sie lepsze, niz te na stale, zawsze to jakas wygoda jazdy ;) Maz pewnie dumny ze udalo mu sie poczuci Malenstwo ;D Gratulacje 22 tyg ;) Pozwolisz ze i ja skorzystam z przepisu na makowca bo tez ochte jakas dostalam ;) A co do zastrzezonego forum tez jestem jak najbardziej za.. ale czy tu na kafeterii sie da to zrobic ? Agatokles jak tam nocki przesypiasz juz ? Nie zaszkodzisz Dzidziusiowi na pewno kg, i nie martw sie wszystkie na pewno bedziemy mialy jakas czesc do zgubienia, takze glowa do gory, pozniej zaczniemy akcje "odchudzanie po porodzie" hehe ;)) I ciesz sie ze masz synusia :) Nam tez sie marzy.. ale jakos poki co nastawieni jestesmy na core ;) Ale co ma byc to bedzie a i tak bedzie tak samo kochane :D Grysia i Twoje podejscie do jedzenia jest super :) Co sie teraz mamy przejowac, bedzie jeszcze czas, a jak mamy ochote cos zjesc to to jedzmy - w koncu jest cos pewnie w tym czego Dziecku akurat potrzeba ;) Falbanaa tak tez myslalam ze z ta bawarka to sciema jest ;P Bo jakby to wsyzstko takie proste bylo to laski by sobie operacji na biust nie robily zeby miec duze tylko by pily bawarke hehe ;PP Bede-mama no i widzisz jak sie Malnstwo rozbrykalo ;) Nie bylo powodow do obaw :) Santicia panterki widzialam ze teraz bardzo modne ;) W sumie.. lepiej zeby byl lekki wozeczek, bo nie mam windy a mieszkam na 2.. i tak sie z tym wozkiem nosic to na prawde... ;) Dzieki za podpowiedz :) Golabeczki dzisiaj u mnie rowniez ;) I tez na ostro bede starala sie zrobic bo moj lubi pikantne potrawy ;) A bawarka to wlasnie mleko z herbata jakos sobie nie wyobrazam zeby to wypic hehe ;D Kawa z mlekiem zaden problem, a nawet wieeelka przyjemnosc ale herbata mnie odstrasza ;) A u Nas w GW za sale jednoosobowa sie podobno nie placi tak wyczytalam ;) Monique Na pewno sie cofnie kochana ! Wazne ze juz jest duzo znaczna poprawa :) tylko lepiej juz moze byc :) Ciekawska mamo i Andziulka zgodze sie z Toba, ze rodzice maja zawsze racje..mimo ze nam czasami sie wydaje ze nie maja... u mnie bylo zawsze tak.. i zawsze im mowilam "zobaczycie ze tym razem ja mam racje" a sie okazywalo ze jednak oni.. dlatego teraz po tych 20 latcha duzo bardziej licze sie z ich cennymi radami. Faceci ze zlych w dobrych sie nie zmieniaja.. faktycznie... no chyba ze bardzo bardzo rzadko.. Najwazniejsze jest dziecko, ile jest kobiet ktorym nie wyszlo za pierwszym razem a spotkaly innego czlowieka ktory sie nimi bardzo zaopiekowal.. dlatego moze jesli nie jest wart.. to lepiej dac sobie spokoj.. Mala Madzik z rozstepami jest roznie, ja uzywam bo chce miec pewnosc ze robilam cos w strone tego by uniknac ;) A czy pomoze czy nie to bez znaczenia ;) uzywam ziajki mama mija, dax perfecta mama na biust i oliwke na noc..narazie jest okej, i miloby bylo jakby tak zostalo ;) Sabiness ciekawe jak to z tym karmi jest ;) A co do sexu to poki co u mnie jest lepiej niz przed ciaza ;) Czasami to az mi wstyd takie mi mysli przychodza.. ;O Ma ktoras z was moze tak ? Czy jestem jakims zboczencem :P Na razie nic nie boli.. moze corcia uciskac zaczela na cos i stad ten bol, ale jak widzisz nic jej nie dolega wiec na pewno nie ma sie czym martwic ;) Majoweczko u mnie samopoczucie dzis jakeis gorsze, trudno bylo mi sie z lozka podniesc, w nocy napady dusznosci.. troche mnie to przerazac zaczelo.. ale poki co sie uspokoilo.. szkoda ze tak zimno i deszczowo u Nas jest bo nawet nie ma jak na spacer isc.. Jak sie rano budze tez mam taka fajna gorke, kiedys pisalam bo bylam zdziwiona ze jakos szybko bylo widac, a teraz coraz wieksza gorka hehe ;D Mis co ranek rozmawia z nia smiesznie to wyglada, ale bardzo mile ;) A da sie na kafeterii zrobic taki zamkniety topik ? chyba nie bardzo... ale jesli wszystkie beda za.. to trzeba bedzie o tym pomyslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARAKUJA 29
czy ja moge sie dolaczyc do was :) termin mam na 27.01.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stracilam poosta ble wiec po krutce ja na rozstepy w pierwszej ciazy uzuwalam kremu fissan czy fisann na zmiane z oliwka po pordzie maslo na rozstepy i nic mi nie pomoglo mialam ich sporo teraz sa jasne wiec nawetich nie widac ja po mamie je mam genetyka kama ja mialam laktator reczny i spoko troche sily trzeba uzyc ale bylam zadowolona i mam go dalej wiec nie musze kupowac juz posprzatałam obiad zrobilam zaraz ide pranie wieszac i okna musze umyc ale jeszcze nie dzis a i musze na necie poszukac wanny z masazem bo moj obiecał mi kupic ten prysznic mnie juz dobija buzka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marakuja jesli chcesz byc z nami to : -po pierwsze sie zaczernij, -po drugie wklej stopke tak jak my mamy -po 3 ZAPRASZAMY 😘 hehehe ;P Ja mam humorek od rana..Jesli chodzi o kereske na brzuchu to nie mam prawie wcale,w 1 ciazy tez nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten przepis na makowca super- juz teraz bym zjadla i nasuwa mi sie pomysl skoczenia do piekarni po pasek makowca :) hehe ale zescie mi ochoty narobily :D majoweczka- nadal uwazam ze u ciebei to jaos szybciej ta ciaza przebiega haha :D sabines- ale ja wlasnie sobie juz od mojej 18stki pomalu kopletowalam "wyprawke" :) i duzo lzej bylo po slubie kama- moj pepus tak do polowy wylazl :) moj brzusio to sie dopiero etraz za rosniecie wziol i to w takim tepie ze szok :) jutro moze nowa fotke po USG wkleje ja seriali nie ogladam- szkoda czasu ktorego i tak ejst juz baaardzo malo a ten laktator to chyba dopiero po porodzie mozna kupic czy juz za wczasu?? a potem okaze sie ze np nie ma mleka albo dzidzia ladnie pije z piersi jak to ejst?? marwo- hehe a ty tez kusisz ze jak mamy ochote to tylko jesc i na wage nei wchodzic, hihi :) ja Ci to pozniej wypomne jak urodzimy nasze pociechy :D trzeba inna stronke poszukac na prywatne forum Marwo- mozesz podac maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozystajcie z przepisu :) fajnie ze sa ludzie ktorzy lubia makowca(to jest najzdrowsze ciasto) no i bardzo smaczne, moj je uwielbia, ale np. tesciowa nie przepada...hehe ide robic, bo zaraz z malym ze spaceru wroca i bede szla go uspic, moze z nim sie poloze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede mama mnie sie wydaje ze szybko ale wg karty ciazy nowy tydzien zaczynam zawsze w czwartek..:P a wg niektorych kalendarz y w necie w piatek no to licze tak jak lekarz.a i tak pewno urodze inaczej heh mnie tez czas gna jak szalony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama marw0_o2.pl a wypominaj, wypominaj ;P Byle teraz Tobie i Dzidziusiowi na zdrowie wyszlo ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARAKUJA 29
dzieki kobietki za przyjecie :) spruboje sie zaczernic jak tylko wroce od lekarza.. moze mi sie uda :) bo juz kiedys prubowalam ale mi nie wyszlo :( wiec do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama-- tez nie mam pojecia o laktatorach... A tak wogole to konieczne jest posiadanie laktatora? marakuja-- 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z makowca dzis nici... zapomnialam maki kupic...boze skleroza... zrobie jutro na sobote akurat, goscie beda to tez skozystaja:D mam nadzieje ze moj sie nie obrazi:P:P ja tez jak spie na plecach i rano sie obudze to mam ta gorke, jak kade rece to maluszek kopie. Juz fajnie czuc pod reka, narazie delikatnie no ale cuzc. Tak od 3 dni:) Do dziewczyn ktore lataly wizzarem. Czy orientujecie sie moze czy moge zamowic bagaz rejestrowany tylko w jedna strone lotu?? chodzi mi o to, ze ja bede leciala do pl ale nic nie bede zawozic. Wystarczy mi bagaz podreczny, ale na powrot chce miec wiecj, bo pewnie jakies miesko kupie:) Moze zeby tak zamowic musze do nich zadzwonic??Wiem ze moge zmienic lot na kilka godzin przed wylotem. Ostatnio kilka dnie przed wylotem domowilam sobie bagaz, zaplacilam, ale twdy bralam w 2 strony. Moze jak juz bede w pl to wtedy zmienie sobie ze bede miec tez bagaz normalny?? Z gory dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wozka to wlasnie gondola jest duza, nie za plytka, fajnie sie prowadzi nie jest taki masywny, tez myslalam o tym ze skretnymi kolkami ale te z takimi kolkami znowu nie maja innych rzeczy ktore bym chciala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×