Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Dobry wieczor :) widze ze nie tylko ja dzis jestem taka nażarta:P caly dzien tylko jem i jem i jem i juz mi tak ciezko Sluchajcie ja pani doktor spytalam czy moge isc na basen ona bardzo mi polecala bo powiedziala ze to jest mozliwosc cwiczenia a nie zmeczenia sie tak ale moja zaborcza mama uwaza ze moge zlapac jakas infekcje na basenie i bedzie zle i po prostu wpada w szal jak slyszy ze poszlabym na basen jest strasznie zaborcza mysle normalnie zeby isc ktoregos dnia po kryjomu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak u was dziewczyny ze spaniem w nocy? bo ja od kilku tygodni albo budze sie co godzinke albo zasypiam nad ranem..ale bardziej to drugie jeszcze od wczoraj mam biegunke i mam rewelacje zaladka :( widze ze wy juz robicie na calego zakupy :) ja mam troszke ciuszkow juz gotowych ale za bardzo nie chce przesadzac bo to chyba jeszcze za wczesnie,na starosc chyba robie sie przesadna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marakuja no ja sie tez budze kilka razy czasem bo mnie cos boli,czasem bo siku...sluchajcie ja mam dzis dwa apetyty pierwszy na jedzenie nagminny a drugi na sex ;P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczo to bardzo dobrze że masz takie apetyty;) ja ze spaniem raczej nie mam problemów, ale jak juz się przebudzę to pędzę do toalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w lincolnshire a dokladniej w lincoln :) na jaki porod sie decydujecie? czy chcecie jakies znieczulenia? ja juz od samego poczatku jak tylko sie dowiedzialam o ciazy ..przypominam sobie porody bbbrrryyyy chcialabym miec to juz za sobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama, co do kapieli to chyba bez przesady, nie musi byc temp ciala, wystarczy jak nie jest za goraca woda, temp ciala wody daja ew do porodu w wodzie z tego co wiem, a mezem masz fajnie, moj nawet nie chce slyszec, ze mialby mi pomagac z pedicurem Mam nadzieje, ze brzuch juz nie boli? No i mowisz, ze szalalo male, moze to jakis bussinessman bedzie ;-) Santicia, naciecia krocza zgadzam sie czasem sa konieczne, ale w Pl robi sie je ZAWSZE, co uwazam za kompletna glupote, bo przeciez nie kazka kobieta rodzi duze dziecko, slyszalam, ze juz w niektorych szpitalach sie od tego odchodzi i dobrze, bo to jest procedura, ktora sie powinno stosowac w razie potrzeby, a nie zawsze Ja mam miec 2 zastrzyki na konflikt, jeden w 28mym tygodniu i kolejny po porodzie, tu najwyrazniej jeszcze wg starej szkoly robia. Bawarke zrobilam sobie wczoraj i wylalam do zlewu, fuu co za paskudztwo. Ja chce rodzic w szpitalu oddalonym o 200 km i dostac sie tam mozna tylko gorska, kreta droga, ktora mam nadzieje w styczniu snieg nie zasypie, jestem dobre mysli. Santicia mam nadzieje, troche cie to pociesza. Ja swoje pudelko zelek juz zjadlam, musze kupic znowu, dobre byly. Co do wod plodowych to jest ich niewiele, porownuje sie to raczej do wycieku, czasem kobiety maja wrazenie ze sie zsikaly, co do zapachu to nie wiem, konsystencja wody. Ja juz widzialam swoj szpital, polecam takie doswiadczenie, u mnie babeczki kochane sa, mam nadzieje, ze im tak zostanie do stycznia/lutego, wypytalam juz o wszystko, pozycje, wanne i nawet krzyki, wszystko dozwolone, robisz na co masz ochote, mozesz miec swoja polozna przy porodzie jak chcesz. Co do wyprawki dostalam liste czego bede potrzebowac, choc duzo sami daja. Pokoje jednoosobowe z lazienkami i lezankami dla mezow, osobne lozeczko na kolkach dla dzidzi. Monique, fajnie ze juz urzadzasz pokoik, my nie mamy niestety osobnego, ja mysle jak nasza sypialnie przemeblowac. No ja wlasnie tak myslalam, ze pieluszki tetrowe to juz tylko po to sa, zeby dziecku podlozyc, jakby sie mialo ulac albo pod glowke, mam nadzieje, ze nikogo nie obraze, ale nie wiem jak jeszcze mozna bawic sie w to cale pranie i prasowanie, podziwiam laski, ktore jeszcze tak robia. Ja mam 9 lat mlodsza siostre i pamietam, jak rodzice sie licytowali, ktore robi pieluchy tego dnia, to byl koszmar. Agus jasne, ze chce przepis na makowca, oki juz mam twoj link :-) haha, ja tez czuje kopniaczki coraz mocniej, a M mi mowi, ze ledwo ledwo cos tam poczul, ahh i jak tu wytlumaczyc gratuluje 2woch 2jek, ja juz w poniedzialek zaczynam 23ci tydzien, czyli juz 6ty miesiac, uuuhuu Ja nie mam ciemnej linii tez, troche wiecej ciemnych wloskow, tak samo jak bede-mama hej Majoweczka, no tak czwartek, stuknal ci kolejny tydzien, i kolejny miesiac :-) Kama, porod w wodzie nie odbywa sie w wannie w domu, tylko w specjalnie przystosowanym basenie i w specjalnie przygotowanych warunkach, nie wierze, ze jakies bakterie moglyby sie tam znalezc Malamadzik, w sklepach jest duzo kremow dla ciazowek, przejrzyj oferte, wiem ze laski polecaly tu Ziaje i Mamamia, czy jakos tak, ja nie mieszkam w Pl, mam swoje kremiki, zapewne w Pl niedostepne, ale ja tak wlasnie zrobilam zobaczylam co jest w sklepie i wybralam co mi najbardziej odpowiadalo :-) Andziulka masz racje, ze jak ma sie tendencje do rozstepow to i tak zapewne bedzie sie je miec, ja jednak uwazam, ze warto zapobiegac niz potem walczyc z nimi cale zycie, jak maja byc to trudno, moze przynajmniej beda mniejsze Sabiness nie pomagasz mi slonko, tak latwo znalezc usprawiedliwienie dla swoich slabosci, szczegolnie tych czekoladowych ;-) moj maz sie smieje, ze ja zawsze sobie odmawialam i bylam na diecie, to teraz mam dzidzie na wyrownanie rachunkow i nadrabiam zaleglosci sprzed lat Co do seksu to ja ci kochana nie powiem niestety, juz zapomnialam co to :-( Agus, co do Wizzair'a jasne, ze mozesz, tylko musisz to wyraznie zaznaczyc przy bukowaniu biletu, jak juz masz bilety to mozesz dokonac zmian w rezerwacji juz na lotnisku, jak chcesz na spokojnie to zalatwic, mozesz zadzwonic wczesniej Marwo, wozek mi sie podoba, szkoda ze nie jest 3kolowy ;) o laktatorach tez nie mam pojecia, wiem, ze moja mama miala i nigdy go nie uzywala dla siorki, moze poczekam, az bedzie potrzebny, nie wiem zreszta jak wy, ale ja sie jakos tak dziewnie czuje z mysla, ze mam sobie mleko sciagac, ja krowka (sorry za porownanie, jako ze to pierwsza ciaza ciagle cos mnie szokuje i zaskakuje) W Kanadzie spanie z dzieckiem jest zalecane, mowia ze nie ma mozliwosci skrzywdzenia dziecka przez rodzicow, a nawiazuje sie blizszy kontakt z rodzicami, podobno dziecko jest spokojniejsze i czuje sie bezpiecznie, no i karmic mozna w kazdej chwili jak trzeba i bez wstawania, mojemu M sie to nie podoba, boi sie ze przygniecie malucha i bedziemy miec mniej miejsca w lozku, a ja.... nie wiem, chce zobaczyc jak wyjdzie Bede-mama taki wozek tez mi sie podoba, choc jak znam zycie zupelnie inny kupimy Zuza ja czekam z zakupami do przyjazdu tesciow, wtedy sie z naszej wyspy wyrwiemy (czy ja wam mowilam ze mieszkam na wyspie? ;-) serio), duzy swiat zakupowy czeka, wiecej mozliwosci, no i ukochane sklepy w USA, mam nadzieje, na promocje i przeceny, my tez skupiamy sie na duzych rzeczach najpierw lozeczko i wozek,moze przewijak, nie mam szafki na ubranka, to sie przyda od razu jako szafka A ubranka i inne pierdolki to jeszcze zdaze, no i zobacze co mi tam tesciowka przywiezie. Marwo, ja e-mail chetnie podam, tylko odswiez mi pamiec, po co? oki juz widze, cos masz ciekawego, oki moj e-mail przy nicku Ciekawska... mi sie te spiace misie bezowe podobaja, fajny pomysl :-) Zuza, ja mam szkole rodzenia zaplanowana juz na koniec pazdz, 4 tygodnie Marakuja - witaj, u mnie to sie nazywa "Niagara w majtach" (mam taka ksiazke o ciazy na wesolo) i zgadza sie bialawe uplawy, ale nic sie nie martw dopoki nic cie nie swedzi czy nie sa smierdzace, no kolejna z tych dziwnych, zupelnie normalnych rzeczy U mnie tez dzis zupa, jarzynowa z uszkami, taka jakas mam ochote Agus, a widzisz, mowilam ci ze lepszy jeszcze wozek znajdziesz, tanszy jest napewno :-) Fasola, mowi mi jeszcze, ja juz 2 h siedze i nadrabiam dziewczyny, wene maja ostatnio ze hoho ;-) Daga zacierki to takie kluski z samej maki i jaja, wrzuca sie to poprostu na wrzatek, moja babcia takie kiedys robila (od strony ojca), ale mama nie byla na zacierkach wychowana i u nas w domu tez tego nie bylo Moj M tez mleka na przyswaja, ale on ma atopowe zapalenie skory, wiec to w sumie oczywiste, ze nie moze nabialu w ogole Agus, ja tez sie szybko mecze, ostatnio bylam tylko godzinke w ogrodku a potem lezalam przed tv kolejne kilak godzin, maz sie smieje, ze kiedys bylo 8h pracy i 1h odpoczynku, teraz jest 1h pracy i 8 odpoczywania, no coz... oki chyba nadrobilam, ide sie nagrodzic jakims jabluszkiem (wolalabym snikersika, ale postanowilam, ze wytrzymam, a noz pod wieczor znow gorzej mnie glod zlapie) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgbhn
i co w tym dziwnego ??? jedne kobiety czują już w 15 tyg a inne dopiero w 24 :) nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska... piersze ruchy to juz daaaawno czulam, chyba z miesiac temu, teraz doszly kopniaczki i wreszcie widac jak brzuch podskakuje, wiec i moj maz moze nacieszyc oko, w wolnej chwili poczytaj co wczesniej pisalysmy to nadrobisz troszke :-) Pierwsze ruchy nie sa regula, moga sie pojawic kiedykolwiek miedzy 18-22 tygodniem, kazda babeczka ma inaczej :-) Fajnie ze juz czujesz swoje malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dziewczyny nie dam rady Was dzis nadrobic... Mialam tak ciezki dzien.. :( Wrocilam do domu normalnie z placzem... tesciowa brata mnie dzis wykonczyla psychicznie normalnie.. takie pranie mozgu mi zrobila.. :( Ale o tym napisze kiedy indziej.. chcialam Wam napisac ze przeczytalam wsyzstko to co pisalyscie co do ruchow to poczulam je pierwszy raz poczulam je w koncowce 17 a poczatku 18.. troche sie martwie.. bo dzidzia codziennie wieczorem dawala o sobie znac.. a dzisiaj cisza.. :( Chyba to moja wina bo przeze mnie troche byla zestresowana :( Dobranoc dziewczyny, spokojnej nocy zycze kazdej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, tak mi sie przypomnialo.. Fasola dzis 19 tydz juz zaczynasz ? ;> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poczulam ruchy gdzies 16 tydz u mnie czasami przez2 dni czuje sporadyczne ruchy a od 2 dni mam ich jakos wiecej...dzis to prawie caly czas sie rusza :) slyszalam ze najlepeij jest pobudzic malenstwo jak sie zje cos slodkiego ,polozyc sie i trzymac reke na brzuchu ..u mnie to dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja ruchy poczulam dopiero kolo 20 tygodnia, oczywiscie martwilam sie, ze za pozno, ale teraz juz czuje regularnie i mysle, ze wszystko jest ok:) czasem jak dostane kopa w pecherz to musze leciec w te pedy do lazienki:) Czy was tez tak okropnie boli w krzyzu? Ja mam problem czasem nawet z tym zeby wstac, samo lezenie nawet jest bolesne:( Myslicie ze to cos niepokojacego?:( Wozki bardzo fajne znalazlyscie, ja musze sie tez rozejrzec, jak wroce do Kanady to zamierzam cos kupic, chetnie podpatruje te wasze wozeczki, mam nadzieje ze cos podobnego tam dostane A ja dzisiaj w ramach tego zeby sie znowu nie opchac jedzeniem okropnie zrobilam sobie warzywka takie uduszone, z cebulka, cukinia, papryka i pomidorkami i czosnkiem, strasznie mi to posmakowalo. W ogole jem niesamowite ilosci warzyw, cieszy mnie to bardzo, bo owocow nie cierpie, wiec tak chociaz dostaraczam dzidzi czegos wartosciowego... A co do nacinania- to ja sie boje tego glownie, ze mnie zle zszyja wlasnie, albo, ze mnie natna prawie do polowy plecow, bo bywa ze sie w ogole z tym nie licza. Jednak pocieszam sie, ze w Kanadzie nie tacy chetni sa znowu do tego, wiec mam nadzieje ze mnie ominie A jakie ciuszki kupujecie na poczatek dla dzidziusia? Bo ja to wlasciwie nie wiem co jest potzrebne i w jakich ilosciach. Doswiadczone mamy, pomozcie, co jest potrzebne od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie teraz zawstydzilyscie, bo ja nie pamietam, ktory to byl tydzien jak pierwszy raz poczulam malenstwo, moze 16ty moze 17ty, na poczatku nie wiedzialam nawet ze to moze byc to, myslalam ze mi w brzuchu burczy z glodu, w koncu nie pierwszy raz ;-) dzisiaj poszlam na sposob i zamiast czekolady kupilam sobie Nutelle, wiem, ze nie zjem jej za duzo, ale w razie czego bedzie jak mnie znowu najdzie na czekoladowe przegryzki, zeby sie tylko nie skonczylo, ze zjem caly sloik jak wczoraj wciagnelam cala czekolade, 3majcie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wam sie pochwalic, u mnie w miescie jest takie Centrum Dziecka, gdzie organizowane sa rozne spotkania z pielegniarkami, dietetykami i innymi mamami, wiec mozna sie spotkac, wypytac jak sie ma jakies watpliwosci, dostaje sie tez witaminki dla ciezarnych i co tydzien darmowe Gift Cards (sorry nie wiem jak to jest po polsku, karty podarunkowe??!!) na zakupki w miejscowym sklepie, a dzisiaj dawali nam takie ladne torby na pierwsze rzeczy maluszka, w srodku byly rozne ulotki, dla mam sol do kapieli i pierwsza mala ksiazeczka, tak mi sie jakos zrobilo milo, ze nie moge doczekac sie teraz wieczora, bo chce dzidzi poczytac, w srodku byl tez kupon na darmowa plyte z piosenkami i muzyka dla maluchow, jak bede w miescie nastepnym razem to zobacze co tam maja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te noce sie dluzą....ja znow dzis pewnie nie pospie,znow mnie meczy biegunka i co sie poloze zeby usnąc musze leciec do kibelka no a pozniej poraz kolejny odpalam laptopa bo nie moge zasnac.. a taki spioch byl kiedys ze mnie..moglam spac caly dzien i cala noc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marakuja, my teraz wszystkie nie jestesmy takie jak przed ciaza, ktos mi powiedzial na poczatku ciazy, ze twoje cialo na ten czas nie nalezy do ciebie, i tak jest prawda, nie martw sie bo ten okres nie bedzie trwal wiecznie, a na koncu drogi wspaniala nagroda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus- mi sie tez podoba czerwony dla chlopcow a co do wozka to mi jakis rozow sie wydawal ale moze tak tylko na fotce wygladalo :) co do basenu dziewczyny to ja raz bylam i plywalam sobie spokojnie ale mi to jakos brzuch sie rozciagal- tak mnie rwalo pod zebrami i jakos nieswojo sie czulam- a przeciez nie bede caly czas na plecach plywac..... fasola- za to ty masz fajnie ze wiekszosc od siostry dostaniesz :) moj brat po corecce wiekszosc powydawal niestety no grafik masz niezly na uczelni - wrecz wspolczuje ciekawska- marakuja- ja sie czesto budze godzine lub pol przed budzikiem i wtedy juzkaplica normalnie, nie zasne :( dzis tak samo, chcialam wstac o 5:30 a o 5:00 pobodka i oczy jak piec zloty! :O co do ciuszkow to mam tylko kilka body i jeden pajacyk w bezu, taki neutralny- bo jeszzcze nie mam 100% potwierdzeinia od ginka ze to chlopiec :) ale moze dzis sie czegos dowiemy - w zaleznosci jak sie nasz "wiercipietek" dzis ulozy :D majoweczka- zaraz mnie swoim apetytem :D na to drugie :D hehe grysia- druga z hurtem leci :D :D ciesze sie bardzo ze mam tak wyrozumialego i pomocnego meza :) kochany jest- ale nei chce zapeszac, hihi ja mysle raczej ze to albo maly bokser albo juz za tatusiem (maz ma bzika na punkcie szybkich aut) tak biegami przelancza :D :D w mojej nowej gazetce jest artykul na temat nacinania- ja sie czyba tego bardziej boje niz porodu- yhhyyyy! ale wiadomo ze oni opieraja sie na niem. statystykach czy zaleceniach- a PL to juz jest inaczej ale jak bedzie cos ciekawego to wam napisze :D kochana a to jest jedyny szpital w Twoim pobizu czy wlassnie ten na ktory sie zdecydowalas??? ja jeszcze musze opytac w szpitalu w ktorym chcialabym rodzic co i jak- tak wogule to jeszzce z polozna musze sie skontaktowac- azwsze o tym zapominam :( wozek ogladalismy w sklepei- maz przetestowal i powiedzial "jak mialbym wybierac to wziolbym wlasnie ten :D i ten wybor pozostawie chyb awlasnie jemu bo........podchodzi do tego identychnie jak ja :D mosi byc wygodny, lekki, zwrotny no i funkcjonalny- ale kto wie moze przy kupnie nam sie inny bardziej spodoba ;) ciekawska- kazda kobieta inaczej czuej ruchy dziecka no i w innym czasie, duzo zalezy od budowy ciala mi np. ginek powiedzial ze okolo 20tyg powinnam poczuc a czulam juz, niech no ja policze........16+6 :) znaczy ze tez w 17tygodniu :) marwo- kochana co sie dzieje?? ehh to nie dobrze jak placzesz przez jakas babe :( jestes zdenerwowana to pewnie tez wplywa na maluszka i siedzi sobie ciuchutko - noo, glowa do gory- dzis juz jest nowy dzien! 🌻 agatokles- mamy silne dzidzie, jak dowala to my odrazu do kibelka gnamy , hehe Grysia- trzymam kciuki zeby nie poszla cala Nutella na raz ;) ;) ;) marakuja- gozka czekolade albo banana sobie zjedz na biegunke, powinno pomuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie ❤️ Ja wczoraj narzekalam na mala aktywnosc dzidzi i dzis tez nie jest skora do plasow :P Wiecie,martwie sie troszke, ze ona ciagle ma pepowine przy glowce :( Fakt ze sie nia bawi jest mily i slodkie bylo widziec jak wklada ja sobie do ust, przytula do policzka, ale martwie sie... jutro zaczne 24 tydzien, malenka rosnie, czy odsunie ja od swojej szyjki w koncu?? Jesli chodzi o wyprawke, na 224 opisalam troszke, jedna matka dla dzidzi kazala wziac 3 pajace,pieluszki,ubranko do wyjscia,fotelik samochodowy lub rozek,czapeczki (jedna ktora jest bawelniana i przylega do glowki i uszkow i druga mieciutka i cieplutka)skarpeteczki ... No i tam dla siebie rozne bajjery o ktorych pisalam wczesniej :) u mnie ruchy poczulam w 18 tygodniu - kopniaczki, wczesniej nie bylam wyczulona na ta "rybke" :) Teraz, plywa mi caly brzuszek jak mala kopie :) Przybiera wtedy fajne ksztalty,najlepsze wtedy gdy sie przeciagnnie - moj brzuch ma wtedy rogi :P A i chyba przystaniemy przy Gabrieli, zadne inne imie do mnie nie przemawia, nie wiem czemu a wczoraj kopala jak N do niej wolal "Gabi" :) Wiec chyba jej sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie :**** ja zabiegana ostatnio jestem, nie mam czasu pisać. Grysiu zazdroszczę takich zorganizowanych spotkań dla kobiet w ciąży :) I prezentów :) Bede mama czekamy na wieści o maluszku :) Santicia nie martw się tym... Dzidzia nie jest cały czas w jednym położeniu, więc pępowinę odsunie od szyjki. Nawet tak n ie myśl!!! Gabrysia? Ładnie :) Marakuja witaj :) Ja jeszcze nic nie kupiłam dla dzidzi, ani z ubranek, ani z potrzebnych przedmiotów. Mam jeszcze czas, pokupuję w grudniu wyprawkę, wanienkę itd. Ja się szykuję na cc. Majóweczko im więcej apetytów tym lepiej ;) Trzeba zaspokoić ;) Fasolcia ja tak samo mam w nocy śpię dobrze, choć zdarza mi się gorsza noc... Ciekawska mama uśmiałam się z tego pytania do Grysi o ruchy :D A no tak to możliwe ;) Marwo nie daj się kochana jakiejś kobiecie, nie martw się, że dzidzia czasem jest spokojniejsza. Agatokles mnie też czasem boli w krzyżu, wczoraj musiałam wcześniej wyjść z pracy tak ból mnie paraliżował i promieniował do prawej nogi :( Pozdrawiam wszystkie i miłego dzionka życzę Wam i bobaskom kochanym :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ran ja przesypiam cale noce po za pobudkami na siku ;-) srednio 2 lub 3 razy w ciagu nocy ja juz po sniadanku zaraz bede na obiad stawiac dzis rybka i musze powycierac bo wczoraj juz mi sie nie chcialo bo zadzwonila do mnie znajoma gadała 30 min i juz mi sie nic nie chcialo robic a wy co dzis porabiacie w niedziele jade z moim na taki targ wolny bo on chce se jakies ciuchy kupic to ja sobie przy okazji kupie jakies rajstopki i majtki stanik moze jakis wiekszy i moze jakas fajna tuniczke bede mama czekamy na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki - ja mam wyśmienity humor nie dość że piątek to jeszcze mój mąż wrócił;) Grysiu chyba przyjadę do Ciebie rodzić;) Jak napisałaś jakie masz warunki komfortowe to u nas jest to możliwe chyba tylko w prywatnych klinikach. ja jestem z okolic Poznania, więc mam mozliwość jechac do szpitala, w którym będę miała miła opiekę ale sale tak trzy cztero osobowe. Lub na Polną gdzie są bardzo chamskie kobietki, ale za to najlepszy sprzęt dla maluchów. Musze jeszcze popatrzeć nad innymi ale duzej róznicy nie będzie. O łazience dla męża to my mozemy pomarzyć,a łóżeczka dają dużo do życzenia. Co do laktatorów to trochę będziemy wyglądać jak krowy, ale ja niestety będę zmuszona do używania go:( ciekawska ja poczułam ruchy w 18 tygodniu ale tylko ja. Mój mąż nadal czeka - ale rzeczywiscie nie ma reguły... Marwo to nasze 28;) chyba tak mają bo ja wczoraj też miałam zabiegany dzień i wiecziorem fasolka nie chciała się ruszać. W końcu miała spokój więc stwierdziła pewnie że pośpi;) Grysiu czytałam własnie Twoją wypowiedz na temat Centrum dziecka - kurcze zeby u nas tak pomyśleli. Tzn organizuje coś takiego Pampers ale tylko raz do roku i pewnie w moim mieście już był. Chodzi w tym o to zeby poznać swiat dziecka - fajna sprawa;) bede-mama tym grafikiem jestem załamana - teraz dam jakoś rade ale w drugim semestrze:( nie chcę przerywać lub brac urlopu więc liczę na koleżanki. A najbardziej to nie wyobrażam sobie stać trzy godziny przy sztaludze z brzuchem więc chyba będe musiała pogadac z moją Panią profesor. Trzymam kciuki żeby maluszek ładnie się pokazał mamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×