Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość octan metylu

Czy Wasi faceci...

Polecane posty

Gość octan metylu

gdy są w pracy piszą do Was i dzwonią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis ...24
Mój dzwoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość octan metylu
Nawet jak ma dużo pracy? Bo ja rano do swojego napisałam a on "mam dużo pracy, pozniej sieo dezwe" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
nie. zadzwoni z reguły raz na koniec pracy zapytać czy przyjsc po mnie do mojej pracy albo czy czegoś nie kupić. w pracy sie pracuje a nie obcyndala i klepie w telefon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaa dziewczynaa
Mój nie pisze, bo najzwyczajniej w świecie nie ma na to czasu. Ja zawsze dzwonię do niego, kiedy ma przerwę na śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaaaaem
jak ma mega duzo pracy to skrobnie szybko smsa jak ma mniej to smsuje, czasem zadzwoni, ale raczej smsujemy bo wiemy,ze po pracy sie spotkamy w domku ja sama z zycia wiem,ze bedac w pracy wkurza mnie jak musze pisac duzo smsow albo gdzies dzwonic, wole w spokoju pracowac wiec nie odbieraj braku sms czy dzwonienia w czasie pracy faceta jako cos zlego moze on lubi pracowac w spokoju? ja tak mam i jak dostaje od faceta 5tego smsa to nie odpisuje bo nie mam na to czasu o wlasnie dostalam smsa mimo,ze on jest w pracy hehe no nic, nie odbieraj tego zle, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla chcącego nic trudnego
mój ma dużo pracy, telefon służbowy ma non stop przy uchu ale i tak znajdzie minutkę aby cos do mnie napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość octan metylu
widzę różne są zdania na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smsy pisze jak ma przerwe
ja tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda 22latka
pisze smska z rana , albo puszcza sygnalka, ja tez pisze smska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki
o matko, wy jakies dziwne jestescie. normalnie kobiety-bluszcz. mieszkacie ze swoimi facetami i jeszcze w czasie pracy co chwile ze soba piszecie albo dzwonicie? ja bym oszalala chyba. wystarczy mi w zupelnosci, ze widzimy sie w domu i wspolnie spedzamy tez czesc wolnego czasu. w pracy sie pracuje a nie pisze smsy, maile i dzwoni, no chyba, ze trzeba uzgodnic jakies wazne sprawy. ale wazna sprawa nie jest pytanie "jak ci mija dzien misiaczku"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czasu do czasu
napisze "kocham" :) czasem dzwoni, jeśli jest jakaś sprawa albo jeśli jest jakiś ciężki moment w naszym życiu i On wie, że Go potrzebuję bardziej, albo On potrzebuje mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×