Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość beztalencie

nie mam żadnego talentu, pasji i perspektyw na życie

Polecane posty

Gość beztalencie

chyba zaczynam popadać w depresje... nie jestem w żaden sposób uzdolniona, nic mnie bardziej nie interesuje:( teraz ide na studia i nie mam kompletnie pojecia kim chce być w życiu... kiedyś moją pasją był teatr jednak szybko zdałam sobie sprawe ze jestem gorsza od innych- nieodpowiednia emisja głosu, barwa i to 'coś' co chamowało to co miałam w środku sprawiało że byłam raczej przecietna. zrezygnowałam po paru latach, wybiłam sobie z głowy zdawanie do szkoły teatralnej. teraz zajmuje sie zdjeciami w charakterze fotomodelki. mam powodzenie, mysle ze jestem dosc urodziwa chociaz będac 'głebiej' w tym temacie wiem ze dziewczyn takich jak ja jest setki a sa i nawet ładniejsze... nie moge sie tym zajac na powaznie gdyz mam za duzo cm w talii i w biodrach (doprawdy nie wiem jak modelki z moim wzrostem utrzymuja figure bez grama tłuszczu) i nie chcą mnie przyjac do zadnej agencji... nie umiem śpiewać, nie gram na żadnym instrumencie, nie rysuje ładnie.... pisze to w tym dziale gdyz zauwazylam to dopiero bedac w zwiazku... moj partner jest wszechstronnie uzdolniony, jego praca to jego wielka pasja. odnosi sukces i mysle ze czuje sie bardzo spelniony... a ja? brak planów, ambicji pomóżcie cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×