Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zet i dwa zera

Komiksy

Polecane posty

Gość Zet i dwa zera
Ronin: www.przeklej.pl/plik/ronin-cbr-00075d89e7ap Bouncer: www.przeklej.pl/plik/bouncer-cbr-0001th0fv03p wydaje mi się, że już wcześniej te linki tu zamieściłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zet i dwa zera
aha - na przeklej miało być podzielone... zobaczę - w wolnej chwili dodam na mediafire - może jeszcze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zet i dwa zera --> wielkie wielkie dzięki! czekałem i się doczekałem mi linki na sendspace starczyły jeszcze raz wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zet i dwa zera
"Uprzejmie informujemy, że od 13 grudnia 2010 roku zmienia się treść Regulaminu korzystania z serwisu Przeklej.pl zgodnie z którym ogólna pojemność plików prywatnych na koncie nie może przekraczać 100MB. Prosimy o dostosowanie się do nowych zasad lub skopiowanie / zabezpieczenie ważnych dla siebie plików. Wszystkie pliki prywatne po przekroczeniu limitu 100MB po dniu 13 grudnia 2010 zostaną automatycznie usunięte." czyli wszystko do piachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość plików zostanie, więc nie jest tak źle. Dzisiaj premiera dwóch nowych Thorgali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zet i dwa zera
ja to rozumiem tak jak napisali: "ogólna pojemność plików prywatnych na koncie nie może przekraczać 100MB" - czyli dotychczas nieograniczone konto, zostaje zmniejszone, reszta na abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie wszystko do piachu pozostaje jedynie na szybko uzupełnić swoje kolekcje mimo wszystko dzięki kolego za czas poświęcony na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie wszystko do piachu pozostaje jedynie na szybko uzupełnić swoje kolekcje mimo wszystko dzięki kolego za czas poświęcony na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfgh
Strona z komiksami.Śmieszne komiksy na stronie www.koomiksy.pl Komiksy online. Twarze komixy. Komixy i demotywatory www.KOOMIXY.PL tylko komixy ,demotywatory.Dużo komiksów , komiksy online,śmieszne demotywatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiks fan
Kaczor Donald Barksa i Rosy zapraszam przypomnij sobie bohaterów którzy towarzyszyli ci w dzieciństwie.W folderze również Conan wydawnictwa Marvel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zet i dwa zera
Całe szczęście wszystko zostało. Okazało się, że zmniejszyli do 100 MB tzw abonament pojemnościowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemny0
a masz/mógłbyś wrzucić coś Willa Eisnera? Najbardziej zależy mi na Nowym Yorku po polsku. masz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumisia345
Ja bardzo lubię aplikację pt komiks Dilmah, mogę dzięki niej tworzyć własne historie, ludzi, tło a wszystko to za darmo i do znalezienia na facebooku ;) w końcu dla fanów komiksów nie liczy się tylko czytanie ale też tworzenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Jeśli interesują was najnowsze komiksy, to możecie zajrzeć sobie do https://www.atomcomics.pl/ . Uważam, że sklep godny polecenia, oferujący przedpremierowe komiksy z ameryki, a także i klasyki z świata komiksów. Zobaczcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×