Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdziara

jaka jest najlepsza farba do włosów?

Polecane posty

chodzi mi o te dostępne w sklepach.kupiłam palette bo zawsze taką farbowałam ale ostanio sporo sie naczytałam na jej temat, ze jest najbardziej szkodliwa.więc pytanie jaka??jeszcze nie ufarbowałam a musze koniecznie zrobic to w tym tyg.z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ostatnio znowu pokusiłam na paletę i znowu wielka porażka włosy okropne sianowate brrr,po tygodniu ufarbowałam feria loreal zawsze jej uzywam i już nigdy nie pokusze sie na ta cholerna palettę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie sianowate włosy....a ja myslałam ze to efekt prostowania, chociaż juz dawno nie prostowałam. a to moze byc po farbie??hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dotykałam włosy to tak jakby kazdy miał takie rowki okropność nawet odżywki,jedwabie nie pomagały,były okropne,dodam,że swoje włosy prostuje prawie po każdym myciu i na prawdę ładne sa po tej Ferii i miłe w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to uper, w takim razie pewnie dzisiaj sobie kupię loreal feria.u mnie tez jedwab i odżywki sie nie sprawdziły a włosy mam bardzo grube i gęste. dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matpalneta
no aja uzyłam ostatnio palety tej nowej 10 min. I mam sliczne włosy, ładniejsze niz np po loreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory używałam tej XXl, nie wiem moze za długo...pare lat ją stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×