Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcaca wiedziec jak jest

gdzie pracujecie i ile zarabiacie?

Polecane posty

Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
nie umiem normalnie życ w polsce. odrzuca mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka De.
qqqqqqqqqqqqqqqq a bylas juz zagranica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_Bianka
Anna De a czy latwo znalezc prace w Danii? Bylam pare lat na emigracji w UK, praca glownie w administracji, nie wiem czy cos slyszalas o anglii, ciekawa jestem jak jest w Danii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka De.
To wszystko zalezy od danej osoby. Jesli jestes pracowita i znasz angielski to nie powinno byc problemu. Ale beda to na poczatek - jesli nie znasz dunskiego - prace fizyczne. Dla mnie Dania jest idealna - krotki tydzien pracy, wysokie zarobki, szanowanie pracownika, i swietna pogoda - latem nie tak goraco jak w PL (ale slonecznie) - i morze dookola a zima lagodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_Bianka
Rozumiem licze sie z tym ze zaczynajac bede wykonywala prace fizyczne, w zasadzie tak jest wszedzie, a czy ty znalazlas prace w polsce przez polska agencje czy na miejscu? bo szcze mowiac nie ufam ogloszeniom internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_Bianka
np znalazlam ogloszenie tego typu: pilnie poszukujemy pan do pracy w szklarni w Danii, (jest podana nazwa miejsca) szczegoly na telefon, No tak i juz mi cos podpada bo wpisuje w necie szklarnia i nazwe miejscowosci i wyskakuje ze nie ma zadnej szkarlni, wiec kurcze ryzyko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka De.
Tylko nie agencje posredniczace!!! Najlepiej operowac bedac na miejscu ... ale pewnie ciezko tak dla osoby, ktora nikogo tutaj nie ma. Druga mozliwosc to agencja, zeby poznac realia. Nastepnie wynajmujesz mieszkanie - kawalerka to koszt ok. 2500 koron i szukasz pracy na wlasna reke. Chyba najtrudniej zrobic ten 1-y krok. http://poloniainfo.dk/forum - sporo informacji o Danii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvfgvfgvfgvfgvfgvh
fabryka miesa - pakowanie po 3 latach 1200 z nadgodzinami - 280 tygodniowo. wczesniej Hotel 350 na tydzien od 16 do 6 rana ;)) pomywaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
byłam w londynie, ale nie robiłam nic boskiego: byłam kelnerką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszkara12334
yhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasse
Anka De: Jaka jest różnica miedzy Danią a Szwecją ? tzn jak przekonałabyś kogos żeby podjął życie w danii zamiast w szwecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiokrkrk
dobre pytanie; albo jaka jest róznica miedzy danią a austrią? stałas sie naszym mentorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saltimbanco
no dobra zaintrygowaliscie mnie ta Dania : do Anka De: juz kiedys stawialam podobne pytanie ale niestety zero konkretnej odpowiedzi: znam angielski i niemiecki (oba naprawde dobrze) no i troche francuski...mam sznse na prace w Danii?( turystyka, hotelarstwo) czy jednak bez dunskiego tylko fizyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka De.
Nie wiem dokladnie jak jest w Szwecji. Wiem tylko, ze samochody tam sa tansze :) W Danii kosztuja srednio 2 x tyle co w PL, SWE, bo maja tutaj dziwne opodatkowanie :( Miedzy Austria - pewnie zarobkowa ;) saltimbanco ... nie wiem. Jednak w branzy uslugowej dunski na pewno by sie przydal, ale jakbys sie przylozyla, to pewnie w pol roku bys go opanowala w stopniu dobrym. Jest to naprawde latwy jezyk - jesli sie zna niemiecki i angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiokrkrk
sprawdzałam specjalnie sredni produkt narodowy brutto na mieszkanca i w danii to 26 803 euro a w austrii 25 831 euro, więc różnica nie jest az taka duża. a tak dla ciekawości: polska: 8 783 euro :/ :/ :( O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka De.
PKB na mieszkanca to niezbyt dobry wskaznik - wystarczy przeanalizowac jego nazwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwewsa
więc co mamy analizowac jak innych danych nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwewsa
a ja uwazam z resztą ze PKB jest dobrym wskaznikiem bo obejmuje wszystkich mieszkanców a nie np; tylko bogatych albo tylko biednych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka De.
To tak jak ze srednia, jedna osoba nie pracuje, druga zarabia 5000zl ... zatem srednio zarabiaja po 2500zl ;) Jesli ktos planuje pracowac w jakims kraju ... to dla niego najwazniejszym wyznacznikiem jest chyba wysokosc zarobkow i koszty zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
niemcy, studentka, praca 4 dni w tygodniu, 20 godzin, wybieram sobie czas pracy ostatnio kolo 1300euro na reke(rozne zarobki ze wzgledu na prowizje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaharka mara
dużo jak na studentke ;D masz fart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasaaww
a PKB nie uwzględnia chyba bezrobotnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje spostrzezeniaaa
kurde nie wiadomo gdzie zyc w tych czasach by bylo dobrze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaMalec
A JA JESTEM BEZROBOTNA KAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska ma
Witam mieszkam w Austrii...Teraz ucze sie intensywnie niem. kursy sa finansowane przez urzad pracy i dodatkowo jeszcze platne bo sa traktowane jako praca. jestem po studiach tarktuja mnie tu jako pozadany nabytek...wiem ze jak moj niem bedzie idealny znajde szybo super platmna prace zgodna z moimi kwalifikacjami...natomiast jesli chodzi o innych ludzi bez szkol i znajomosci to tak jak w pl. ruletka..tez sie trzeba nagimnastykowac zeby fajna pracke znalesc za ok pieniedze..zostaje zawsze praca na czarno..ale tez trzeba miec znajomych zeby polecili itp..itd...zarobki ok...polecam..ludzie w wiedniu otwarci i baaardzo przyjemni...ale wiem ze inne landy nie sa tak przyjacielsko nastawione na aobcokrajowcow!!! mi bylo prosto rozpoczac zycie w austrioi cala rodzina meza mieszka tu od 30 lat...ale gdybym miala sama zaczynac wszystko od nowa na obcej ziemi bez pomocy przemyslalabym to 1000razy.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuilo
stomatologia 2300 pf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczanic
ja sekretarka 1000 euro 6h dzien maz praca na produkcji 1400 8h na dzin wolne sob i nd wszelkie dlugie weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puppinka
pracuje w administracji i ksiegowosci we wloszech (impiegata amministrativa). Na reke dostaje 1250 euro miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23445666
;( zarabiałam 1200 zeta ale rzuciłam tą robote.. tak sie mordowac za takie grosze ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×