Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcaca wiedziec jak jest

gdzie pracujecie i ile zarabiacie?

Polecane posty

Gość jedza
asystentka stomatologiczna -śląskie - 700 zł :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownique_Norge
Dzizas ... jedza ... lacze sie w bolu. Kurde, jakie to niesprawiedliwe :(Jeden w dwa dni zarabia tyle, co ktos inny w miesiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjusz26
praca w administracji w Londynie 1350 funtow praca od poniedzialku do piatku 8,5 godziny dziennie :-) dodatkowo firma sponsoruje szkolenia i kursy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaammmmmmmmmma
dental hygienist 3200 szkocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vestlandet/norge
przedszkolanka tzn. pedagogisk leiar 100% stillinga (7,5h/dzień) 22800 NOK netto m-c partner- przemysł petrochemiczny 500000 NOK brutto rocznie koszty utrzymania:kosmiczne:) a na poważnie dość wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczka_32
No widze, że zarobki macie niezłe. Ja jestem po dwóch kierunkach studiów i pracuje w Polsce w sklepie i wyciagam około 1500zł. - jak Wam się to podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To niesprawiedliwe
Wygląda na to, że najlepiej wyjechac za granicę :-) Ja jestem sekretarką - po 19 latach pracy 2300 netto + 13-tka i czasem premia, bony na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To niesprawiedliwe
A co to : za gramanica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1800 na rękę w Polsce
Specjalista ds. Decyzji Kredytowych w międzynarodowym banku... Kiepsko, ale jestem szczęśliwa, że mieszkam w Polsce, tu są moje korzenie, rodzina, przyjaciele, kultura i tradycja. Nie wyjechałabym nawet za 10-krotnie większą kasę za granicę. Byłam rok temu na tydzień w Irlandii, jako turystka, Irlandczycy zdziwieni, że jestem z Polski a przyjechałam zwiedzać :) Nie oznacza to, że moja obecna pensja mi wystarcza, ale dążę do tego, żeby była coraz większa. Pozdrawiam pracujących w Polsce za mniejszą kasę i za granicą za większą - najważniejsze, żeby mieć z tej pracy satysfakcję, kasa jej czasami nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralinka
Ja pracuje za granicą i ta praca daje mi satysfakcje.Cieszę się że wyjechałam z Polski,mam dobrze płatną pracę i dużo satysfakcji z niej.Zarabiam 23400 NoK brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralinka
Na Polskie to jest około 7tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralinka
Na ręke po odliczeniu podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna katastrofa
Jako tzw paralegal w duzym banku inwestycyjnym w londynie - po podatku zostaje dokladnie £2699.94 na miesiac (przed ok £3700) plus roczna premia. Bardzo ciesze sie ze rodacy na obczyznie siegaja po coraz ciekawsze prace i lepsze zarobki (oczywiscie jedno z drugim nie zawsze idzie w parze ale przeciez nie tylko o kase w zyciu chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w grecji i w tej chwili mam magazyn w ktorym produkuje obuwie dla duzych firm oraz pracuje w klinice in vitro okolo 5 tys euro w lato a w zimie 9-10 tys euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafik Poznan
1700 na reke :( jade do Wawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuttuuuuuuuuuuuuuuuu
1500 zł -polska :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w prwatnym przedszkolu -------- 700zl na rękę :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocław
Biuro/asystentka/PR w małej firmie. 2500 na łapkę :) Ale chce wyjechać ze względu na rodzaj pracy - ta mnie strasznie nudzi :O choć na zarobki nie mogę narzekać. A... 5 dni w tygodniu po ok. 7h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania UK
1500f na mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345
opiekuje sie starszym malzenstwem 24 g na dobe- 4000 funtow na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrekk
Specjalista w banku, Irlandia - przed podwyżką podatków 2000 euro na rękę, teraz 1900 z groszami. Koszty utrzymania 700-800 euro bez oszczędzania na niczym. Ale banki w Irlandii to w dzisiejszych czasach bardzo niepewna przyszłość, jeden niedawno znacjonalizowali, inne też ledwo zipią. Wszędzie etaty zamrożone, żadnych przyjęć. Generalnie w Irlandii teraz jeśli ktoś ma pewną pracę to ok, ale mało którą można teraz nazwać pewną, tyle zwolnień, a znaleźć nową i przyzwoitą to graniczy z cudem niemalże. Irlandia się skończyła, przynajmniej na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
islandia,biuro informacyjne,28 godzin tygodniowo,1200 euro miesiecznie to jest 75 proc etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qMkuju
zarabiam 7 zł za godzine ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahoo Samuelczyk
Polacy prosze nie piszcie ile w PL zarabiacie, bo to jest naprawde dolujace. Ja mam obecnie 45zl "na reke" na godzine ... i jak mam sie nie dolowac, jesli ktos napisze, ze zarabia 7zl - pewnie, ze mu wspolczuje :( Mam nadzieje, ze to "na reke".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staly bywalec kaffe
Londyn. mam 29 lat - od ponad 3 lat w UK. Pracuje w restauracji ( pomagan barmanom, kelnerom ) w klubie czlonkowskim 7 funtow na godz. Na miesiac powinno wyjsc okolo 1200 na reke plus service charge i male napiwki. Kasa nie najgorsza, ale praca typu podaj przynies itp...... po ponad 3 latach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona888
1000 funtow na reke, biuro, pon-pt 35 godz,.choc faktycznie pracuje 32;-)Nie Londyn,co tez jest plusem,bo utrzymanie jest porownywalne z Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielegniarka
w niemieckim szpitalu, okolo 1600€ netto. Brutto oczywiscie duzo wiecej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×