Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basia25364646

Nienawidzę go i kocham jednocześnie!!!

Polecane posty

Gość basia25364646

Zerwaliśmy tydz. temu. Kłótnia o drobnostkę, o całokształt i zerwanie. Na początku byłam na niego wkurzona, a teraz zaczynam za nim tęsknić..... My w ogóle dużo się kłócimy, myślę, że rozsądniej byłoby ze sobą zerwać, bo ja nie ustąpię, a on jeszcze bardziej uoarty jest. Ostatecznie zawsze to ja musze ustępować. Nienawidzę go, a jednocześnie zaczyna mi go brakować, fantazjuję, że np. kochamy się pod prysznicem i próbujemy czegos nowego.... tęsnię za nim, eech jaka ja jestem głupia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia25364646
A najgorsze jest to, że on nie jest aż taką świnią, tzn nie daje mi powodów do zazdrości, nie nadużywa niczego, nawet nie pali, stopniowo realizuje swoje plany..... gdyby nie ten jego upór, byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas8k
chyba tym razem też musisz ustąpić i zadzwonić do niego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia25364646
dodam, że jesteśmy 5 lat razem. Ja bym ustąpiła, ale do czego to prowadzi? Przecież małżeństwo to sztuka kompromisu. A ja się obawiam, że my byśmy się pozabijali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia25364646
Czy to jest tzw. toksyczny związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie umiecie ze sobą rozmawiać a poza tym chyba jesteście nie dopasowani skoro nie dochodzicie do kompromisu. Widocznie macie inne poglądy które nawet się nie zazębiają. Nienawidzisz go bo nie pasuje Ci jego charakter ale przyciąga Cie bo jest chemia i fajnie jest w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×