Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Menadżerka z Finansów

poszukuję ludzi do pracy w branży finansowej

Polecane posty

Gość Menadżerka z Finansów

Pracuję dla dynamicznie rozwijającej się firmy w sektorze finansowym, która wyodrębnia w swojej strukturze nową linię biznesową, której zostałam Team Manager. Nasze obecne i przyszłe sukcesy wiążemy przede wszystkim z wysoko wykwalifikowaną kadrą profesjonalistów, dlatego: Jeżeli poszukujesz organizacji, która zapewni Ci dużo pracy i jednocześnie zadba o stały kontakt z nowymi klientami to poszukuję właśnie Ciebie. - wiek powyżej 25r.ż. - posiadasz minimum wykształcenie średnie, preferowane wyższe zawodowe (licencjat) - masz doświadczenie typu: bank, telemarketing, przedstawiciel, sprzedaż - posiadasz umiejętności aktywnego poszukiwania klienta przy jednoczesnym wsparciu ze strony Managera - jesteś zainteresowany jasną ścieżką kariery i zwielokrotnieniem swoich zarobków - zainteresowanie rynkami kapitałowymi oraz jesteś zdecydowany na dalszą karierę zawodową w sprzedaży produktów inwestycyjnych - posiadasz nienaganną prezencję i wysoką kulturę osobistą - niekaralność Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę agencyjną i mocno konkurencyjny na rynku system prowizyjny, - wsparcie bazą klientów - Program szkoleń gwarantujących osiąganie sukcesu zawodowego, - Rozwój zawodowy - Pracę w organizacji wyjątkowo dbającej o kulturę i partnerskie relacje - egzamin państwowy z wpisem do Komisji Nadzoru Finansowego Tak naprawdę to poszukuję osób, które mają dość siedzenia na posadzie za 1500zł pomimo ukończonych studiów. Ula Forma kontaktu: finanse_praca@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvcdfgj
najpierw sobie załóż profesjonalne konto e-mailowe to pogadamy. a rekrutacja na forum świadczy o miałkości waszej oferty. pewnie sprzedaż ubezpieczeń i własna dział. gospodarcza , pewnie zero podstawy , sama prowizja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek bardzo atrakcyjny
Ja jestem chodzący czad. mam urok i wdzienk. Atrakcyjny jestem. Kipi ze mje seks. Moge sie przyjonć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menadżerka z Finansów
Wręcz przeciwnie: nie ubezpieczenia, nie działalność gospodarcza. Pomagam Koledze w rekrutacji do banku... niestety tam przychodzą CV tylko bez doświadczenia... stąd jestem na forum. Z tego co widzę na forum można rekrutować ludzi - po to powstał ten odłam. p.s. oferta nieaktualna - nie wszyscy widzą w zwykłym meilu podstęp ... i tylko tacy wygrywają na dzisiejszym rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbcnbn
podstęp ? nieprofesjonalizm i tyle.jaka to reklama dla firmy skoro w ogłoszeniu e-mail jest prywtny? od razu kojarzy się z jakąś mało atrakcyjną biedną firmą. pomagam koledze... nie rozsmieszaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdffdfd
a co ci szkodzi wziac kogos bez dosw. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avar
" Pomagam Koledze w rekrutacji do banku" chyba zdobywac dane osobowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbcnbn
" i tylko tacy wygrywają na dzisiejszym rynku pracy." a to dobre bo rzeczywiście super oferta - akwizycja zwykła czyli wciskanie kart kredytowych lub pożyczek. faktycznie co za strata. na szczescie mam porzadna prace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbcnbn
gdybyś dziewczyno pomyslała to zrozumiałabyś nieufnośc przekazywania swoich danych komuś powołującemu sie na firme ale bez firmowego meila. ty jestes taka nieostrozna że wysyłasz komu popadnie swoje dane? podaj nazwe firmy zatem chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbcnbn
" Menadżerka z Finansów Pracuję dla dynamicznie rozwijającej się firmy w sektorze finansowym " ty tam pracujesz czy kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menadżerka z Finansów
to że osoba bez doświadczenie wymaga kilkumiesięcznego wdrożenia w temat... skończyły się czasy kiedy w banku siedziały panienki piłujące pazurki i nic nie robiły tylko plotkowały... rynek się zmienia i tak jak napisałam wcześniej - nie szukam obiboka, bo na hipotekach można zarobić dużą kasę: około 3 % od kredytu więc sobie policzcie ile to moze być skoro w Warszawie średni wniosek to 450 tyś... tak jak wyzej napisałam - ogłoszenie już nieaktualne, a danych osobowych nie zbieram... wiem co to GIODO prawdopodobnie lepiej niż mój "mądry" przedmówca - niech nie mierzy innych swoją miarą - dobra życiowa rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menadżerka z Finansów
vcbcnbn skoro masz porządną pracę co tu robisz ??? az taka jest porządna, że siedzisz na kafeterii i zbijasz bąki ??? nie rozśmieszaj forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbcnbn
jak widac umiesz tylko przemilczec niewygodne fakty dla siebie . o wieeelka specjalistko .... taka rekrutacje to sobie możesz.... Podejdź profesjonalnie do sprawy i nie rób sobie obciachu. Nie wstydź się swego pracodawcy podaj nazwe . Ciekawe czy ty też tak wysyłasz swoje dane na podstawie ładnego tekstu na forum do kogoś kto nawet meila firmowego nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbcnbn
" skoro masz porządną pracę co tu robisz ??? " moja droga a ty co robisz na forum skoro jesteś taka profesjonalna menedżerką ? masz na to czas? dlaczego nie siedzisz w papierkach teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbcnbn
wierz mi chciałabyś miec taka prace gdzie sama sobie wyznaczasz jej tempo. własnie taka mam i pracuje wtedy kiedy uzanm to za stosowne . pozdrawiam Panią menedżerke z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbcnbn
oooo jak miło Woktorek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale
czy wasz bank nie stac na rekrutacje poprzez wyspecjalizowane agencje HR? oni na pewno znaleźliby kogoś z doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok menadżerka pośmieliśmy się z ciebie i twojej \"rekrutacji\" a teraz wypierdalaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola ta od robola
słyszałam że to już nieaktualne sama pisałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola ta od robola
" tak jak wyzej napisałam - ogłoszenie już nieaktualne " meil masz prywatny, sama sobie zaprzeczasz... tak zaufam tobie i prześle moje dane osobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×