Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ahhHH

Wstydzę się zrobić mu laskę

Polecane posty

Gość ahhHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH
Za szybko nacisnęłam enter , wybaczcie :P Od jakiegoś czasu spotykam się z facetem . Jest niesamowicie pociągający , podoba mi się strasznie , jest bardzo zadbany , czyściutki , pachnący i ... cholernie mnie onieśmiela ! Wiem , że lubi gdy kobieta pieści go w ten sposób , rozmawialiśmy na takie tematy i szczerze mówiłam mu, że nie mam oporów przed takim rodzajem pieszczot . Było kilka sytuacji , kiedy widziałam że wyraźnie tego oczekiwał , nawet mówił mi wprost abym to zrobiła , a ja się nie mogłam przemóc :/ Paraliżuje mnie jakiś strach , że zrobię coś nie tak , a nie chciałabym wypaść blado na tle jego poprzednich partnerek , a wiem że jest doświadczony . Boję się , że zadam mu ból , a najbardziej przeraża mnie mysl , że zwyczajnie nie sprawiłabym mu przyjemności i podczas tych pieszczot penis by "opadł" ... Jak się przemóc ? Jak zrobić to tak , by był zadowolony ? Jak pokonać ten strach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertqww
to zrob mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znane specjaliste
Otwórz szeroko usta, uklęknij i pozwól, zeby złapał cię za tył głowy - dalej sam da sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH
Niestety , technikki głębokiego gardła nie opanowałam jeszcze , więc obawiam się ,że oddanie się w jego ręce skończyłoby się odruchem wymiotnym . Mam dwadzieścia kilka lat , a zachowuję się jak niedoświadczona gówniara ! Normalnie wstydzę się faceta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH
Dodam , że temat seksu jest dla nas obydwoje w związku bardzo ważny i boję się , że przez moje bądź co bądź gówniarskie zachowanie poprsotu go stracę ! Zawsze miałam olbrzymi temperament a w łóżku faceci zasypywali mnie komplementami dotyczącymi moich umiejętności , a przy nim ? Czuję się jak jakaś cnota ! Nie mogę się przemóc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znane specjaliste
bo jestes niedoświadczoną gówniarą 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dwadziescia kilka lat, a zachowujesz się jak niedoświadczona gówniara, normalnie wstydzisz się faceta :/ :D I po co "szczerze mówiłaś mu, że nie masz oporów przed takim rodzajem pieszczot"? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chodzi ci tylko
o laskę? myslę,że to nie to Cię blokuje tylko np miejsce,sytuacja w której miałabyś to zrobić. Inaczej odbiera sie takie pieszczoty w fajnej atmosf. w łóżku a inaczej jak robi się laskę dla samej laski-rozumiesz na szybko i byle gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, nie, ona ma hamulec przed tym okreslonym facetem. Zdarza się. Wyluzować, alleluja i cała wstecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH
@222 Nie uważam się za niedoświadczoną gówniarę , dlatego też nie potrafię zrozumieć tego przypadku , dlaczego on własnie mnie blokuje mimo całej palety jego zalet . A mówiłam mu szczerze , bo normalnie gdy jestem z facetem to nie mam oporów , a z nim jest inaczej :/ Tak ,chodzi mi tylko o laskę .Bardzo możliwe , że blokuje mnie właśnie miejsce , bo zazwyczaj propozycja wychodziła w jakimś dziwnym miejscu , a nie tak to sobie wyobrażałam . Aczkolwiek z moimi ex rzecz działa się w różnych miejscach i jakoś nie było takich oporów jak tutaj . Zarzucił mi nawet ,że dużo mówię a mało robię , poczułam się okropnie tym bardziej , że miał rację :/ Za cholerę nie mogę się przemóc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chodzi ci tylko
byłaś już z nim w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze nie uważasz, tylko zacytowałem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH
Zdaję sobie sprawę ,że każdy facet jest inny i nie ma żadnych 10 przykazań dobrego robienia laski , jednak każda kobieta robi to na swój sposób, ja też . Pierwszy facet którego uraczyłam taką przyjemnością był z tego mega zadowolony , mówił niejednokrotnie że uwielbia kiedy tak go pieszczę . Drugi również ,ale po jakimś czasie doszło do tego , co wspominałam ,czyli że poprostu penis "opadł" , a on był na tyle nierozgarnięty , że nie potrafił mi choćby delikatnie zasugerować jak powinnam to robić , co sprawia mu przyjemność . Czułam się beznadziejnie , że nie umiałam mu dogodzić ,a ja próbowałam na różne sposoby i poprostu nie wychodziło . Mam wrażenie , że po tym może został mi jakiś uraz (?) . Przed moim obecnym chciałabym wypaść dobrze , może trema mnie zjada? hehe sama juz nie wiem co myśleć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH
Nie jeszcze nie spaliśmy ze soba ,dochodziło póki co do trochę poważniejszych pieszczot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chodzi ci tylko
jakiś "złoty środek" musisz znaleźć :) i się przemóc ;) tylko wiesz ja bym chyba nie czekała aż on mi zasugeruje, raczej sama bym stworzyła atmosfere i wzięła sprawy w swoje ręce i wrzuciła na looooz :) bo jeśli on będzie "nalegał" to ty się będziesz bardziej spinać a tak skok na głęboką wodę później tylko uczyć się wspólnie pływać ;) jakby nie było życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH
Chyba masz rację, z pewnością popatrzy na mnie inaczej , jeśli sama wyjdę z inicjatywą .Bo przez to wszystko mam wrażenie , że nie bierze moich słów na poważnie . Dokładnie tak jak mówisz , im bardziej on nalega ,tym ja większego stresa łapię , tysiąc mysli w głowie i nie ma mowy o tym ,by w takiej chwili się przemóc . Nie dziękuję za "powodzenia" co by nie zapeszyć hehe , dziękuję za poradę ;) Jeśli jest na forum jakaś kobietka która miała podobną sytuację , to chętnie poczytam o środkach na "ośmielenie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waria
środek na ośmielenie oczywiście alkohol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH
@hanz nigdzie nie napisałam , że mam niesamowite umiejętności , ale tez nie uważam się za nieudacznika . Tym samym nie zamierzam pisać o tym co potrafię robić w łóżku , bo nie temu miał służyć ten temat . A co do alkoholu na ośmielenie.. niby racja, działa jak nic innego , jednak u mnie w większości sytucji odpada bo prowadzę samochód . Już tak nawet myślałam , żeby zaaranżować jakiś wspólny wieczór (noc), w tym czasie napić się jakiegoś dobrego trunku i może wtedy w końcu bym się ośmieliła , ale niestety póki co , ze względu na okoliczności nie jest to mozliwe .. Poza tym to trochę dziwne , żebym musiała się przyćmić alkoholem , aby odważyć się zrobić takie coś . Jest to dla mnie całkowicie normalna , całkiem przyjemna z resztą rzecz , a to jest pierwszy facet, przy którym tak okropnie się wstydzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z wakacji
a ja mysle ze koles cie traktuje jak głupia laske chcce zebys mu laske zrobiła nawet nie spaliscie razzem.proponuje to w dziwnych miejscach......i wali do ciebie z tekstem ze jestes mocna w gebie.... a ile jestescie ze soba.ile sie spotykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aee
Moze tamtemu opadl,bo mial jakas chorobe albo byl przemeczony orgazmami? ;p Mojemu chlopakowi w przerwach od 'ciagniecia' lekko flaczal, bo w nocy 2 razy sie seksilismy. A jak rano byl lodzik,to troche sie musialam nameczyc,zeby stal prosto :P W kazdym razie - i tak odczuwal przyjemnosc, trzeba po prostu wykorzystac patent na wzmocneinie bodzcow,czyli ssiesz/trzepiesz - przerwa (wylizujesz kutasa i jajka) - znow ssiesz i trzepiesz - lizesz.. itd :p Za kazdym razem chlopak jest coraz bardziej niespokojny ;> Tutaj na dole opisalam,jak ja to robie :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4090392

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH
Hmm ogólnie to jest trochę zawiła sytuacja i tłumaczenie tego tutaj zajęłoby mi wieki . Spotykamy się mniej więcej od połowy kwietnia , a czystego seksu nie było , bo nie chciałam . Niebawem planujemy wspólny wyjazd i pewnie wtedy poszalejemy;) A z tym tekstem , że jestem mocna w gębie to masz rację , może i nie było to zbyt miłe , jednak często podczas gdy obydwoje siedzimy w pracy , wymieniamy smski o różnej treści , niekiedy dotyczą one troszkę bardziej pikantnych tematów i właśnie wtedy przeczytałam , że dużo mówię a mało robię . Naprawdę , nie wiem co on w sobie ma ,że tak na mnie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aee
Zazwyczaj, kiedy nie ejst wymeczony,to momentalnie mu staje (2 razy wloze calego do buzi i juz). Wazne,zeby szybko go rozbudzic,a potem sie z nim draznic (jesli to lubisz,ofc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH
niech strace dam mu jutro za 2 złote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH
@aee Pisząc o tym facecie , któremu podczas pieszczot "opadał" , nadmieniłam, że naprawdę bardzo się starałam i próbowałam pieścić go na przeróżne sposoby , aby w końcu go podjarać . Wykorzystałam chyba wszystkie znane mi techniki i nic, czułam się potem koszmarnie :/ Dzięki za link , poczytam po kąpieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH
to o dwóch złotych to nie moje , podszywaczom dziękujemy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH
ja bym dala za 3 a nie za 2 tanią dziiwką niejestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada87.
Ja też nie wiem, co Ty w nim widzisz. Może i jest przystojny i seksowny (nie widziałam go), ale z tego co zrozumiałam, to on sprowadza Wasz "związek" wyłącznie do spraw seksu. Spotykacie się jednak krótko, nie spaliście jeszcze ze sobą, a on Ci mówi żebyś zrobiła mu "laskę" :O Facet ma na Ciebie ochote i tyle. A Tobie o co chodzi? Interesuje Cię tylko seks z nim, czy liczysz na poważny związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniłam się, te posty o złotówkach nie należą do mnie. Na co liczę ? Szczerze mówiąc nie zastanawiam się , zostawiam sprawy własnemu biegowi i zdaję się na los . Poza seksem mamy masę przeróżnych tematów i wspólnych zajęć , ale seks jest dla niego ważny , dla mnie też , z resztą temat ten był w naszych rozmowach praktycznie od początku znajomości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhHH RH +
bardzo liczę na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×