Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurde faja

prze mam glupi problem D

Polecane posty

normalnie niczym jakas pietnastka . Az wstyd pisac :D po pierwsze mam pecha do NICH. bo jak mi sie COS trafi to zazwyczaj jest od 7 lat i wzwyz, starszy ... na dodatek uroda nie grzeszy, ale to akurat nie ma znaczenia . A jak sie juz cos trafi to znowu on ma jakies widzimisie . Ale to tez nie ma znaczenie . No i ten \'od 7 lat i wzwyz, starszy\' napisal wlasnie smsa czy sie wyspalam :D i co mam napisac ? \"tak\" ? przeciez to takie zjebane ... ej ! co mam napisac ? j e z u ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna tortura orencz
''wyspalam sie choc strasznie zimno mi bylo w tym ogromnym, zimnym, pustym lozku'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0-9o=-ol./ol
o jezuuuu napisz: wyspałam sie dziekuje za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwuihiq
a zależy Ci na nim? Napisz : "Wyspałam się, a Ty?:P" hahah proste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna tortura orencz
jak nie zalezy to: ''no wlasnie wcale sie nie wyspalam i ide odespac jeszcze kilka godzin, narty'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, napisalam ze sie wyspalam . chcialam zeby nie odpisalam, wiec bez zadnych pytajnikow i innego zbednego dzadostwa . To oczywiscie musial odpisac ... Inaczej by chyba nie bylo . jak ja tego nienawidze !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o le mniej kłopotów byś
miała gdyby nie było komórek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwuihiq
Ja mam fajny sposób na odrzucanie zalotów ehehe, zawsze mówię wprost: wiesz, nie mam chłopaka ale z kimś się spotykam, mam nadzieję że coś z tego będzie i nie chce być wobec niego nie fer:) i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to takie zaloty, to niby glupi sms z pytaniem czy sie wyspalam . Ale ja mam takiego pecha, ze jak juz jeden zapyta o cos glupiego,to potem dzwoni, zaprasza na wesela, spotkania, niby jakies ogniska, imprezy . A potem sie zakochal bla bla bla itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×