Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to z wami jest

pytanie do mężczyzn

Polecane posty

Gość jak to z wami jest
ja mam 22 lata, ja rozumiem ze on bylby po prostu ze mna tak jak Ty byles z nia... ale on ostatnio zaczal mowic jaka jestem sliczna itp... o to chodzi... czuje ze jest cos wiecej od niego... ale niewiem o co chodzi? chodzi mu zeby zlapac okazje i wykorzystac mnie jak bede miala ta slaba chwile czy jest mi przyjazny... ze moze cos kiedys... albo i nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z wami jest
spoko kolezka, pomysllismy otym smym :P heh... ja wiem ze sa normalni faceci, mam przyjaciolki z mezami (nie koniecznie w moim wieku) i sa szczesliwe... ale u mnie to jest tak ze zawsze na poczatku jest taki cacy, a potem wychodzi szydloz worka :( a teu to niewiem o co moze chodzic, bo nagle z tym wszytkim wyskoczyl... i niewiem czy to tyko przykrywka jaki on fajny, czy co? chyba nie ma reguly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z wami jest
zreszta sama nie chce teraz nikogo, pierw trzeba zakonczyc jedna sprawe a potem "odpoczac"... nie ma na co liczyc, wie o tym, choc moze w to nie wierzy i liczy na to ze jednak jestem taka pierwsza lepsza? tylko udaje taka wiesz... choc moze jest inaczej... ale czuje ze zaczyna mnie podrywac... i nie rozumiem co ma na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dlatego nie myślę o związkach poważnie, mam studia pracę kolegów imprezy wódkę działki wyjazdy alkohol juwenalia:P seks nowopoznane dziewczyny i nie chcę być tym "szydłem z worka", nie chcę żałować kilkanaście lat, że nie bawiłem się w młodości tylko zmarnowałem czas na coś, co i tak nie wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu chce wykorzystać to, że potrzebujesz teraz wsparcia i ciepła, często tak jest. A może to tez być facet, z którym będziecie razem chodzić pod rękę w 2050r, mało prawdopodobne, ale nie wiadomo nic nigdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z wami jest
spoko kolezka, heh... no wlasnie, ciekawa jestem jak mowi innym... moze sie z niecierpliwil i zaczyna mnie podrywc liczac na cos wiecej? bo czuje ze mnie podrywa... heh... a mowia ze obiety sa ciezkie :) i ciesze sie ze ze swoja kolezanka utrzymales kontakt przeciw wszystkim ktorzy mowili ze chcesz ja tylko przeleciec, oby wiecej takich facetow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z wami jest
hehe, nie chce okazac sie szydlem z worka :D :D a moze jednak warto sprobowac? mozna przezyc piekne chwile we dwoje... czyli tak naprawde nie wiadomo o co mu chodzi? :( kurcze... no ja nie lubie tak, on wie ze nic nie bedzie, musze pierw to zakonczyc, a potem musze pobyc sama a krazy coraz intenstwniej... heh... a bardz dobre mi sie z nim rozmawia... nie chce tracic tej znajomosci, zresta od zawsze lepiej mi sie gadalo z facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się okazałem wcześniej szydłem z worka, po prostu jestem sam i jest mi z tym dobrze, mam dwie siostry młodsze, w domu często ktoś jest, mam dużo ziomków, koleżanek, przyjaciółek i nie odczuwam samotności. Zacznę ją pewnie odczuwać za parę lat, gdy przyjdą te "samotne wieczory", ale do tego czasu się już ogarnę, tak jak rówieśnicy. spokojnie widzę w niektórych przyjaciółkach swoje żony przyszłe i jest ich dokładnie 4. Ale ja mam narąbane we łbie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z wami jest
dziekuje za odpowiedzi, spoko kolezka i innym 🌼 pozdrawiam Was serdecznie i zycze ze juz nie dlugo stanie przy Was osoba z ktora spedzicie, szczesliwie cale zycie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z wami jest
hehe, spoko kolezka, mysle ze poki co w tym wieku, jak ja i Ty nie ma co sie chajtac itp... jestesmy mlodzi, mamy czas na to... musimy sie pobawic, ale fajnie jest miec ta druga osobe, gdy poczujesz sie samotny... zawsze mozna sie przytulic... fajnie jest pobawic sie razem, jakos prez to zycie isc :) a dzieci, malzenstwo... wszystko w swoim czasie :) ale uwierz o wiele lepiej jest miec kogo pocalowac i przytulic w ten cholerny zimny wieczor... przyjaciel jednak Ci tego nie zastapi.... korzystaj z zycia, razem badz osobno, korzystajmy zebysmy pozniej nie musieli zalowac ze czegos nie przezylismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z wami jest
mam nadzieje ze wytrzymales te pare minut i przeczytales :P pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z wami jest
a jaki? dasz limk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest na tym forum na górze, chciałem zobaczyć czy są osoby myślące podobnie do mnie i co o tym mysli przeciętny uzytkownik internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z wami jest
czyli w swierzych tematach? a podpisales sie swoim nickiem? jaktak to chyba zasypalo juz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z wami jest
jak mozesz to wklej linka, ja ide spac chyba, jutro poczytan, pozdrawiamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z wami jest
podaj chociaz tytul ja tu jutro (dzsiaj) wpadne :) pozdrawiiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z wami jest
o dziekowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×