Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jjkjjkjjjkkj

przetłuszczające się, wypadające włosy i łupież - polecam

Polecane posty

Gość jjkjjkjjjkkj

W końcu odkryłam coś skutecznego i niedrogiego - Seboradin Niger Lotion. Stosowałam przez 3 miesiące i włosy całkowicie przestały wypadać, dużo mniej się przetłuszczały i zniknął łupież. Niestety strasznie śmierdzi, ale naprawdę warto go stosować. Koszt ok,15zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co robić gdy
włosy wypadają a są bardzo suche ? nie mogę stosować szamponów z rzepą bo wszystkie neimiłosiernei wysuszaja włosy a toniki alkoholowe też są kosmarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cscxcx
odkryłam coś jeszcze - polecany na wielu forach - szampon joanny seria z apteczki babuni z drożdży piwnych i chmielu. Mniej się przetłuszczają od pierwszego użycia.Koszt 6zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra golarka i można ogolić się na łyso . Oszczędność na szamponach brak łupieżu a przede wszystkim wygoda . W kinie podobno lasery o łysinę się świetnie odbijają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktos moze stosowal ampulki Placenta...? widzialam dobre opinie, nie sa stosunkow drogie, ale o kazdym produkcie dobrze pisza a najczesciej efekty sa mizerne...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejxc
na łupież jednym z najlepszych jest zwykły Nizoral. Jak masz cały zestaw (przetłuszczanie, wypadanie i do tego łupież) to dobrze sprawdziły się u mnie szampony Nisim. Nie są tanie, ale bardzo wydajne ( http://nisim.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na łupież najlepszy jest nizax lepszy od nizoralu, czy pirolamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam emulsje squamax przez dwie godziny lub wiecej na glowie trzymac (przeczytac ulotke) i myc wlosy wg instrukcji szamponem dermena plus (zielony) mi pomoglo bardzo na łojotokowe zapalenie skory wzcesniej myslam wlosy i po dwoch godzinach czułam ze smierdza. to co napisalam nie pomoga jednak na przetłuszczanie sie ale leczy łupiez tłusty wiec sprobujcie bo warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na łupież pomógł kiedyś Nizoral, a na mniejszy - Head'n'shoulders. Na wypadające włosy warto stosować olejki, ja teraz używam arganowego. Nakładam go na końcówki, widzę że wzmacnia ogólnie włosy i je nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim podczas używania Head&Shoulders potrzeba cierpliwości i systematyczności. Przecież łupież to choroba skóry, więc jak każda choroba potrzebuje trochę czasu. U mnie na półce króluje wersja mentolowa. Początkowo wydawało mi się, że taki leczniczy szampon będzie miał problem z pienieniem się, bo mam farbowane włosy. Nic bardziej błędnego! Szampon świetnie się pieni, bosko pachnie, i przede wszystkim jest skuteczny. U mnie obecność łupieżu po dwóch tygodniach stosowania? Zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_mag
Już poprzednio w innym wątku pisałam, ze odkryłam stronę trycho.pl wiele jest tam fajnych rzeczy na temat włosów (tak bardziej z punktu trychologii i chorób skóry głowy i włosów) polecam a także ich sklep i przede wszytkim kosmetyki MonRin, używam szamponu i lotionu odżywczego.... super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napawdę skuteczny w ciężkim łupieżu i łuszczycy jest Stieprox, dostępny w aptekach, ma 2 wady-cena i jest na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka rewin
Wypadają mi włosy lonowe mam mendy i łupież.Odkryłam na włosy lonowe smar do czołgów włosy nie wypadają na mendy kwas mrówkowy a na łupież olej przepalony .Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie w eaptece, mają dużo preparatów na przetłuszczające się włosy https://eapteka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomógł szampon za 2.99zł :D ISANA MED UREA z Rossmanna x wszelkie przeciwłupieżowe szampony typu Nizoral, Pirolam, dziegciowe itp. tylko pogarszały sprawę 10x, wysuszały mi głowę na wiór, a przetłuszczała się jeszcze bardziej x a ten szampon za 2.99zł ma mocznik w składzie więc nawilża. po miesiącu używania go mogę umyć włosy na po 2 dniach, wcześniej to było niemożliwe - nawet po 1 dniu wieczorem już były totalnie tłuste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosck
polecam biotebal 5mg na wypadanie włosów. Poprawę widac min po 1mc stosowania. Włosy były gęste,dłuższe i lśniące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na przetłuszczające się włosy pomógł Zoxiderm emulsja 150, natomiast żeby je wzmocnić i aby nie wypadały dermatolog zalecił mi tabletki Belid SR- podobno dużo lepsze od biotebalu. Zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×