Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

Gość gość
Ktoś kiedyś tutaj napisał, że miał peeling, green peel, że mu się cała skóra łuszczyła płatami, no więc poszedłem za jego radą i co ? Nic mi się nie złuszczyło. Banda naciągaczy i złodziei. Lepiej samemu sobie wybrać odpowiedni dla siebie zabieg, niż słuchać bandy oszustów na forach. Jak widać, to że komuś coś nie pomogło, nie znaczy, że komuś nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebarwienia polecam dermamelan...hihi i nie jestem sprzedawca tego cudu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceandrive
U mnie po trzech zabiegach zrobionych laserem ResurFX w salonie Vici w Krakowie widać efekty. Blizny spłyciły się, cera stała się bardziej równa, wyrównał się też koloryt. Niestety same zabiegi są dość bolesne, ale czego się nie zrobi dla gładkiej buzi, tym bardziej po latach męczarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich serdecznie. Dziś jestem jakiś 5 godzin po zabiegu laserem fraksyjnym. Bardzo długo nie mogłam się na niego zdecydować. Mam bardzo cienką i delikatną skórę, i kilka dużych blizn po trądziku. Mieszkając jeszcze w Polsce robiłam różnego rodzaju zabiegi poprawiające kondycję mojej skóry np. złuszczanie kwasami jednak to były zabiegi mniej agresywne, a co jednak za tym idzie dające krótkotrwały efekt i nie taki rezultat jakiego bym oczekiwała przy moich bliznach. No ale teraz o dzisiejszym zabiegu. Dla mnie był nieprzyjemny, i bolał pomimo podania znieczulenia emlą i zastrzykami. Zaraz po zabiegu ból był też duży, bardzo mnie piekła twarz... Teraz jest już lepiej woda termalna mi bardzo pomaga i chłodzi twarz. Teraz pozostaje czekać na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos robil laser we Wroclawiu w CTL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość channila
Mój zabieg na twarz był w Klinice Miracki w Warszawie i byłam mile zaskoczona bo nie spodziewałam się tak dobrego efektu. Trzeba sobie pomagać nowymi technologiami jeśli jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Miałam robione 4 zabiegi a efekty praktycznie zerowe. Lepszym laserem jest Infini. Tu efekty większe, ale też niezadowalające. Dodam, że zabiegi wykonywałam na głębokie blizny potrądzikowe. Podsumowując: ponad 10 tys. zł (razem 7 zabiegów) wyrzucone w błoto. Za tą kasę miałabym z 30 peelingów i efekt byłby zdecydowanie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z fraxela, miałam blizny po tradziku ale bardzo płytkie, po 4 zabiegach moja skóra wygląda rewelacyjnie, jestem bardzo zadowolona, wczesniej robiłam peelingi ale takie efektu nie było, jak dla mnie ten laser to super sprawa, ja robiłam w Bytomiu w klinice Amaryllis, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z fraxela, miałam blizny po tradziku ale bardzo płytkie, po 4 zabiegach moja skóra wygląda rewelacyjnie, jestem bardzo zadowolona, wczesniej robiłam peelingi ale takie efektu nie było, jak dla mnie ten laser to super sprawa, ja robiłam w Bytomiu w klinice Amaryllis, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być skończonym KRETYNEM żeby wierzyć w te wpisy reklamowe laserów - PRAWDA jest taka że lasery nieodwracalnie NISZCZĄ skórę, są DROGIE, na efekt tzn. - oprócz nowych blizn, skóry podobnej teksturą do pomarańczy i ROZWALONEJ psychiki te PSEUDO-LEKARZE karzą czekać 1-2 lata no śmiechu warte.. TERAZ WIESZ JAK WYGLĄDA PRAWDA I JAK SIĘ ZDECYDUJESZ SAM SOBIE ZROBISZ NIEODWRACALNĄ KRZYWDĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agham
Hej, ja miałam zabieg Fraxel'em na początku 2012 roku. Ból niemiłosierny, a lekarz sprawiał wrażenie "osoby która lubi zadawać ból". Z bólu wstrzymywałam oddech, łzy ciekły mi ciurkiem i myslałam że tam zemdleję na leżąco. Efekt był widoczny na początku (blizny się uwypukliły) ale po kilku miesiącach znów się zapadły choć nie tak mocno jak pierwotnie. Moim postanowieniem noworocznym było to że w tym roku pozbędę się blizn z policzków. 3dni temu wybrałam się do tego samego lekarza (ponoć najlepszego na Pomorzu) i poprosiłam o znieczulenie. Lekarz stwierdził że mam bardzo głębokie blizny i na początek lepszy dla mnie będzie CO2 (poza tym że skuteczniejszy na głębokie blizny to niby mniej bolesny). "Palone" miałam całe policzki ponad powierzchnię która była znieczulana kremem i mała różnica w skali bólu. Tak ściskałam piłeczki antystresowe że przez kilka.mi po zabiegu nie mogłam wyprostować palców. Wedle zalecenia lekarza kupiłam sobie krem regenerujący Cicalfate. Na chwilę obecną wyglądam tragicznie - bordowe poliki z domieszką białych odchodzących skórek. Skóra jest chropowata w dotyky jak papier ścierny. Miejscami jakby moja skóra zabarwiła się od kremu. 3dni od zabiegu nie można stosować podkładu, pudru ani żadnych tego typu specyfików! Od wczoraj gdy smaruje twarz kremem strasznie swędzi ale jak to mówią "jak swędzi to znaczy że się goi" więc mam nadzieję że szybko stan się polepszy i "oparzenia" znikną. Za 5 tyg. jestem umówiona na kolejny zabieg - lekarz stwierdzi wtedy czy znowu CO2 czy Fraxel. W 2012 za fraxel płaciłam 750 zł, teraz za CO2 600zł na większej powierzchni (policzki,broda,spód tam gdzie kość żuchwy). Lekarz zdecydowanie milszy niż kilka lat temu. 3mam kciuki za was i za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko laser Feaxel repair działa na blizny. Jestem po zabiegu 3 tygodnie, skóra w dużo lepszym stanie. Byłam rok temu niby tez na fraxelu tylko raczej chińskim. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa11a
Witam, Ja właśnie jestem dzień po zabiegu laserem frakcyjnym repair. Moja twarz wygląda okropnie. Jestem bardzo ale to bardzo spuchnięta! Cała twarz jest w kolorze bordowo - fioletowym. Od przyjścia do domu przebywam twarz Borasolem i nakładam krem Alantan -masakra. Buzia strasznie mnie piecze, skóra jest tak napięta że boje się że moja twarz zaraz eksploduje. Nie wiem jakie będą efekty ale wiem jedno -juz nigdy tego nie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , jestem 4 dni po zabiegu Fraxelem. Robiłam zabieg w klinice Dermamed we Wrocławiu. Bardzo dziwią mnie wszystkie te wpisy negatywne i cieszę się że wcześniej ich nie czytałam bo bym się nie zdecydowała. To wszystko chyba zależy od rodzaju cery i rodzaju lasera oraz lekarza. Moja cera już po 4 dniach wygląda rewelacyjnie jeszcze jest lekko chropowata ale wygląda cudownie. Przez pierwsze dwa dni byłą skorupka ale na drugi dzień już zeszła opuchlizna i mogłam wyjść z domu . Miałam bardzo zniszczoną cerę przez trądzik, dużo blizn, rozszerzonych porów i przebarwień, teraz jest dużo lepiej a to dopiero pierwszy raz no i od zabiegu minęły 4 dni , myślę że będzie jeszcze lepiej bo skóra będzie się odbudowywać. POLECAM bardzo , ale ostrożnie z wyborem miejsca i specjalisty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIałam laser Fire-Xel ,dokładnie 15.02.2016.Także jestem na bieżąco:) Opowiem jak to wyglądało u mnie. Zabieg mało przyjemny ale znośny , przed tym byłam znieczulona kremem .Miałam robioną całą twarz także pod oczami. Ja się bałam bólu podczas zabiegu ale moje drogie panie które się tego obawiacie najbardziej :)Potem jest tylko gorzej. Po zabiegu twarz piecze niemiłosiernie u mnie to pieczenie trwało 2 doby , także pierwszej nocy nie spałam w ogóle ani minuty. Siedziałam na balkonie żeby chłód ukoił mój ból . 2 dzień to już była totalna masakra spuchnieta cała twarz do tego stopnia że prawie nic nie widziałam oczywiście cała czerwona zmasakrowana jakbym twarzą po asfalcie przejechała. Zadzwoniłam na konsultacje pani mi powiedziała że ok , że tak ma być . Ja jak siebie zobaczyłam w lustrze płakałam i błagałam Boga żeby to zeszło i oczywiście żałowałam że w ogóle sobie zrobiłam takie ała. Trzecia noc bezsenna , tym razem pieczenie oczy do tego stopnia że kiedy były zamknięte czułam taki dyskomfort jakbym miała piach pod powiekami.Kiedy udało mi się zasnąć na 2 godziny to rano jak wstałam byłam cała zlana potem .Gorączka .Opuchlizna utrzymywała się do piątku a zabieg miałam w poniedziałek .Aha zapomniałabym oczywiście wysyp na brodzie , pełno małych białych pryszczy paskudnych ( to też norma, skóra się oczyszcza ) ale ja byłam załamana .W ciągu tych kilku dni zużyłam 3 tubki kremu ponieważ skóra była tak napięta że nie dało się wyrobić .Także do kosztu zabiegu doliczcie sobie koszty kremów płynu micelarnego żelu do mycia twarzy bez wody ja jeszcze mam antybiotyk zyrtec na alergie i wapno .Także cały arsenał .Dzisiaj jest sobota i wyglądam bardzo dobrze :) szok bo myślałam że tak mi już zostanie .Twarz jest jeszcze troszkę chropowata ale kolor jest ładny i w miejscach w których się wygoiła jest delikatna gładka i ładna i blizny wypłyciły się w 90 %A zaznaczam że właśnie chodziło mi o zniwelowanie blizn. Ale z całą pewności nigdy więcej sobie tego nie zrobię pomimo tych efektów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj jakie jest ryzyko laserów Nie ma możliwości by blizna zniknęła - laser nie pomoże a bardzo często pogorszy sprawę to tylko marketing Wytniesz to będzie nowa większa blizna i proces gojenia od nowa, przeszczep skory=większa blizna, jak blizna wypukła to silikon jak wklęsła to nie bo pogłębi ja, dermapen i nakłuwanie nie skuteczne, maści mogą polepszyć sprawę najlepsze są z wit A i z aloesu zwykle tanie z apteki ew cos z allantoiną lub maść propolisowa te drogie reklamowane maści to nieskuteczne badziewie Ale NIC nie sprawi ze zniknie nauka nie zna na to sposobu - uwaga na zabiegi typu laser czy peeling wydasz dużo kasy a możesz naprawdę nieodwracalnie zniszczyć twarz najlepiej poczekać po 2 latach ostatecznie blizna dopiero dojrzeje i wtedy zazwyczaj o wiele lepiej wygląda CHRON PRZED SLONCEM MIN ROK ZAKLEJAJ JA PLASTREM WTEDY SIE TRWALE NIE ODBARWI I NIE DRAZNIJ ZADNYMI SRODKAMI NAJLEPSZE JEST SZARE MYDŁO jeśli jest wklęsła to wstrzykniecie kwasu hialuronowego jest dobre inne wypełniacze są niebezpieczne nawet własny tłuszcz! GDYBY CIE KUSIŁO NA ZABIEG LASEROWY KONIECZNIE PRZECZYTAJ DYSKUSJĘ OSÓB PO TYCH ZABIEGACH Z MARKETINGOWCAMI OD LASERÓW,w linkach do dyskusji dziesiątki przypadków z Polski i całego świata, zabiegi robione przez dyplomowanych i doświadczonych lekarzy w renomowanych gabinetach a nie z kuponu grupera u cioci zdzisi w garażu, wyniki badań medycznych, przypadki prawdziwe zwykłych osób (nie zdjęcia modelowane z galerii gabinetu/kliniki z laserami) z opisami i zdjęciami osób po laserach zdjęcia przed i po, opinie, też zdjęcia kilka lat po, były nawet przypadki samobójstw przez konsekwencje tych zabiegów: najlepiej czytaj od postu z daty: gość 2015.08.17 LINK DO DYSKUSJI PONIŻEJ PRZECZYTAJ!: http://f.kafeteria.pl/temat/f18/laser-frakcyj ny-dziala-p_4248119/21 wklej też gdzieś ten post jak natrafisz na inne forum o tej tematyce można uratować komuś nawet życie bo ludzie nie wiedzą o tym jak wielkie ryzyko jest tych zabiegów(poważnie nieodwracalnie zeszpecona twarz to duży problem, alienacja społeczna, wyobcowanie, ostracyzm społeczny, ograniczone kontakty międzyludzkie, depresja, a może i nawet samobójstwo - twarz to pierwsza i ostatnia rzecz w kontaktach międzyludzkich a skutki tych zabiegów są nieodwracalne - twarzy nie da się zakryć koszulką! PRZECZYTAJ JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ JAKIE JEST RYZYKO LASERÓW i pamiętaj lekarz nie ponosi absolutnie żadnej odpowiedzialności za to co Ci zrobi tymi zabiegami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj jakie jest ryzyko laserów Nie ma możliwości by blizna zniknęła - laser nie pomoże a bardzo często pogorszy sprawę to tylko marketing Wytniesz to będzie nowa większa blizna i proces gojenia od nowa, przeszczep skory=większa blizna, jak blizna wypukła to silikon jak wklęsła to nie bo pogłębi ja, dermapen i nakłuwanie nie skuteczne, maści mogą polepszyć sprawę najlepsze są z wit A i z aloesu zwykle tanie z apteki ew cos z allantoiną lub maść propolisowa te drogie reklamowane maści to nieskuteczne badziewie Ale NIC nie sprawi ze zniknie nauka nie zna na to sposobu - uwaga na zabiegi typu laser czy peeling wydasz dużo kasy a możesz naprawdę nieodwracalnie zniszczyć twarz najlepiej poczekać po 2 latach ostatecznie blizna dopiero dojrzeje i wtedy zazwyczaj o wiele lepiej wygląda CHRON PRZED SLONCEM MIN ROK ZAKLEJAJ JA PLASTREM WTEDY SIE TRWALE NIE ODBARWI I NIE DRAZNIJ ZADNYMI SRODKAMI NAJLEPSZE JEST SZARE MYDŁO jeśli jest wklęsła to wstrzykniecie kwasu hialuronowego jest dobre inne wypełniacze są niebezpieczne nawet własny tłuszcz! GDYBY CIE KUSIŁO NA ZABIEG LASEROWY KONIECZNIE PRZECZYTAJ DYSKUSJĘ OSÓB PO TYCH ZABIEGACH Z MARKETINGOWCAMI OD LASERÓW,w linkach do dyskusji dziesiątki przypadków z Polski i całego świata, zabiegi robione przez dyplomowanych i doświadczonych lekarzy w renomowanych gabinetach a nie z kuponu grupera u cioci zdzisi w garażu, wyniki badań medycznych, przypadki prawdziwe zwykłych osób (nie zdjęcia modelowane z galerii gabinetu/kliniki z laserami) z opisami i zdjęciami osób po laserach zdjęcia przed i po, opinie, też zdjęcia kilka lat po, były nawet przypadki samobójstw przez konsekwencje tych zabiegów: najlepiej czytaj od postu z daty: gość 2015.08.17 LINK DO DYSKUSJI PONIŻEJ PRZECZYTAJ!: http://f.kafeteria.pl/temat/f18/laser-frakcyj ny-dziala-p_4248119/21 wklej też gdzieś ten post jak natrafisz na inne forum o tej tematyce można uratować komuś nawet życie bo ludzie nie wiedzą o tym jak wielkie ryzyko jest tych zabiegów(poważnie nieodwracalnie zeszpecona twarz to duży problem, alienacja społeczna, wyobcowanie, ostracyzm społeczny, ograniczone kontakty międzyludzkie, depresja, a może i nawet samobójstwo - twarz to pierwsza i ostatnia rzecz w kontaktach międzyludzkich a skutki tych zabiegów są nieodwracalne - twarzy nie da się zakryć koszulką! PRZECZYTAJ JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ JAKIE JEST RYZYKO LASERÓW i pamiętaj lekarz nie ponosi absolutnie żadnej odpowiedzialności za to co Ci zrobi tymi zabiegami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na laserze frakcyjnym co2 we Wrocławiu u dr Nielepkowicz i stwierdzam, ze się opłacało. Nie mogłam już znieść tych moich blizn, teraz wyglądają dużo dużo lepiej. Fakt, że po zabiegu efekt było widać dopiero po około tygodniu, dwóch. Sam zabieg przeszłam bezproblemowo, bez bólu;] potem troche bolalo i czulam się dziwnie, ale po 2 dniach od zabiegu już wszystko wracalo do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser to g*wno. W tym wątku ponad 90% wpisów to wpisy reklamowe zachwalajace to gó*no. Widziałem na własne oczy dużo osób po tych zabiegach i dosłownie wszystkie miały zniszczona skórę niektóre z nich wręcz były oszpecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zrobilam zabieg laserem eCO2 na blizne na twarzy.Powierzchnia naswietlania to ok.2cmx2cm.Bol bardzo duzy i okropny smrod spalonej skory,mialam robione bez znieczulenia.Jestem ciekawa czy beda efekty po pierwszym razie bo mam zalecone kilka zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka_123
Czy ktoś robił zabiegi na blizny potrądzikowe Fraxelem Re:Store w klinice medycyny estetycznej "Sekrety Piękna" w Krakowie. Proszę o opinie bo już nie mam sił do tych blizn. Nic jeszcze z nimi nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja posalam,ze mialam naswietlana powierzchnie 2cmx2cm,zabieg wykonany 3 dni temu.Zaczely mi dzisiaj odpadac strupki i jestem ZALAMANA!Mam wielkie dziurki,tak jakby wielkie pory,one sa wieksze nawet niz blizenki ktore chcialam usunac!!!Jutro bede kontaktowac sie z klinika ale jestem naprawde przerazona,bo te dziurki nie sa na calej powierzchni naswietlan a tylko na polowie.Nie wiem czy lekar zmienil moc w trakcie naswietlan czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie panikować i na spokojnie skontaktować się z miejscem, gdzie był wykonywał zabieg. Minęły dopiero 3 dni, wiec to dopiero początek gojenia. Skóra będzie się łuszczyć i jest to prawidłowa reakcja. Teraz najważniejsza jest właściwa pielęgnacja i unikanie słońca - polecam krem regenerujący Cicalfate i wodę termalną.- moim zdaniem to niezbędnik po zabiegach laserowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dopiero idę na zabieg usuwania blizn do gabinetu www.piotrromanczuk.pl w Stargardzie i nie mogę się doczekać. chciałabym w końcu pozbyć się tych okropnych blizn po trądziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza66
Laserem można osiągnąć najlepszy rezultat. W salonie Vici Clinic dysponują laserem ResurFx. To najbardziej skuteczny nieinwazyjny zabieg. Gwarantuje bezpieczeństwo i rewelacyjne efekty, Dodatkowo 50% rabatu na pierwszy zabieg brzmi zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam laser Alma. Już jak miałam 13 lat to dostałam okropnych wysypów, które jak wiadomo przeradzają się w blizny i przebarwienia, a zwłaszcza po stosowaniu pochodnej witaminy A. W momencie3 kiedy wyleczyłam twarz, to pobiegłam na serię zabiegów tym właśnie laserem, co dało znakomity efekt. Wiadomo, że jakieś pojedyncze- te już nagłębsze blizny zostały ale reszta zniknęła jak za pomocą magicznej różdżki. Zabieg sam w sobie mało przyjemny ale wart chwili nieprzyjemności. Ja robiłam w La Perli na Łowickiej. Dobry sprzęt i profesjonalna obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzułka
A ja polecam klinike PROFEMED mieszczą się w camym centrum w Wawie. Maja kilka sposobów na usuwanie blizn potrądzikowych - warto wybrac sie na konsultacje i na pewno doradzą co do zabiegu jaki należy wykonać. Ja akurat miałam laser pearl, ale wiele zalezy od stanu skóry i miejc z jakich usuwamy blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grimzzi
Ja się teraz zastanawiam nad laserem, bo to chyba dobry moment - nie ma słońca tak jak latem, a to jest ryzko wystąpienia po takim zabiegu powikłań. Widziałam, że w Profemedzie maja teraz rózne promocje i chyba na laser też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×