Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

Gość gość
Witam W piątek miałam robiony laser CO2 Mosaic i jak na razie wyglądam okropnie. Twarz jest spuchnieta, czerwona i łuszcząca. około 2 lat wcześniej robiłam w kilku seriach(4 razy) Fraxel Restore i powiem szczerze, ze spektakularnego efektu nie ma. Liczę na poprawe po CO2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiupysiu
Muszę sprostować poprzedni post. W piątek miałam robiony fraxel CO2 Smart Xide DOT. Dzisiaj, po 4 dniach jestem nadal lekko czerwona i jeszcze łuszczy się skóra. Myślałam,że będzie gorzej. Czy ktoś jeszcze z Was ma jakieś doświadczenia z tym laserem? Oglądając zdjęcia w internecie po tym zabiegu, wydawać by się mogło, że gojenie potrwa przynajmniej 2 tygodnie. Dodam,że miałam robione 2 przejazdy,niestety nie wiem z jaką mocą. Dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurandooo
ja byłem na frexel repair, zrobiło mi z twarzy masakrę cała twarz we krwii, a pózniej ładnie sie goiło ale jak sie wygoiło to blizny zostały niestety, jak ktoś się zastanawia nad tym laserem to mogę wrzucić fotki po laserze. Bo niektóre osoby pytają czy można wracać autobusem do domu, chyba nie wiedzą o co chodzi w tym laserze, który zdziera z ciebie całą skóre z twarzy i wygladasz jak z serialu walking dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość częstochowo
witam , ja drugi dzień po zabiegu Fraxel - twarz lekko opuchnięta , czerwona , skóra dziwnie szorstka z milionami kropeczek jak po ukłuciu szpilką . Jestem pozytywnie nastawiona do rezultatów a czytając Wasze posty można się przerazić ale Polacy tak mają piszą tylko Ci którzy są niezadowoleni natomiast ciężko nam napisać coś pozytywnego . Mam nadzieję że ja będę tym pozytywnym głosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonysoprano
Witam. podziele się z wmi doświadczeniami z zabiegu. Zabieg miałem wczoraj. Na poczatku zostałem posmarowany środkiem znieczulającym oraz obłożony folią. Po około godziny środek ten wraz z folia zostały zdjęte, skura była jakby zdretwiala. Bylem wczesniej na kilku pixelach i myślałem ze nic mnie tu nie zaskoczy bo mniej więcej wiem jak to wygląda. Niestety takiego bólu się nie spodziewalem :-P ała ała no ale fale fraxela są dłuższe od pixela wiec mam nadzieje, ze przełożył się to na rezultat. Pozatym mam glebokie blizny dlatego lekarz przyznal po zabiegu ze zwykle jest delikatnoejszy ale w tym wypadku poprostu tak trzeba bylo. Podczas zabiegu cały czas byłem schaladzany zimnym powietrzem. Po zabiegu zostałem wysmarowany kremem, twarz delikatnie piekła i było mi w nią ciepło. Dziś praktycznie nic nie czuje no może tylko odczuwamy ze twarz jest opuchnieta. Cały czas się kremuje. Naradzie nieee pokazuje się nikomu czuje się jak yeti. Narazie tyle. Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja laser miałam miesiąc temu. skóra wygląda super- gładka, czysta, przebarwienia mniejsze dużo. jest jędrniejsza;) ale miałam moemnt kryzysu w ciągu tego miesiąca- potem było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonysoprano
To super, bo czytam fora i są zdania podzielone dlatego postanowiłem sam spróbować. Mam nadzieje ze tez będę zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titotito
Witam wszystkich. Czytam opinie i jestem lekko zszokowana. Dobrze że nie trafiłam na to forum przed swoim pierwszym zabiegiem. Zdaje sobie sprawę że zabieg nie należy do tanich i każdy kto choć trochę orientował się w temecie wie że efekt jest widoczny po 3-4 zabiegach. Pisanie negatywnych komentarzy po pierwszym zabiegu zniechęca osoby dla których to może być szansa na normalne życie ( chodzi np. o poniedziałkowy poranek z lekkim make-up , a nie toną fluidu) . Wczoraj miałam wykonany drugi zabieg. Jest bolesny , ale to oczywiste przy tak silnej ingerencji w organizm ( twarz) , dodatkowo jak już ktoś wspomniał można zastosować przed zabiegiem specjalny krem znieczulający. Do taj pory stosowalam już wszystko , doustne bardzo silne izotony... zabiegi mikrodermabrazii, kwasy różnego rodzaju już nawet nie pamiętam nazw (migdałowy na przykład) . Osobom które mają problem nadal z trądzikiem polecam zabieg DERMAMELAN rewelacja zabieg ktory najpierw rozwiązał mój problem ze strasznym trądzikiem ( ropny stan zapalny) . Teraz jak już wspomniałam jestem na etapie usówania blizn. Rozpoczełam 28 luty. Trzy tygodnie powrotu do normy jeśli chodzi o suchość skóry. 7 kwiecień i za sześć tygodni następny a w czerwcu ślub. Szczerze bardzo serdecznie polecam to dopiero drugi zabieg a już widze różnice. Skóra jest zdrowsza , rozszerzone poryi dziórkowate blinzy zmniejszyły sie i znikły. Ten zabieg to na dobrą sprawe już ostatni etap każdego kto ma problem z bliznami , różnica polega na ilości zabiegów koniecznych do uzyskania pożądanych efektów. Jest skuteczny bo już oprócz lasera , niema nic co może nam pomóc , ponieważ po jego odpowiednim zastosowaniu nie ma takiej potrzeby. Pozdrawiam , polecam i doradzam cierpliwość i przestrzeganie zasad już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , wykonałam zabieg laserowe leczenia blizn potrądzikowych laserem Icon .Jest to zdecydowanie nowy laser .Fakt zabieg nieprzyjemny .Lekarz (dr Miracki w klinice beautymed ) wykonał w sumie bardzo szybko i sprawnie zabieg , wiec nie mam co narzekać .Otrzymałam jednak informację ,że lepiej nie znieczulać kremem bo wtedy skóra dłużej się goi .U mnie trwało to ok 7 dni .Zalecono mi aby mocno natłuszczać skórę po zabiegu więc to robiłam . Ale efekty rewelacja! blizny widocznie się spłyciły .Widać że działa ,ale ponieważ miałam naprawdę bardzo widoczne blizny to lekarz zalecił mi serię trzech zabiegów .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonysoprano
Witam minęło około 2 tygodni od zabiegu o którym pisałem. Opuchlizna zeszła skóra jest jeszcze trochę czerwona ale można normalnie funkcjonować. Ok przejdźmy do meritum sprawy czyli rezultaty. Więc hmm rewelacji nie ma blizny są jak były no może widać delikatne spłycenie tych najgłębszych. Wiem, że proces odnowy jeszcze trochę potrwa więc nie ocenie jeszcze efektów zabiegu. Odezwę się za miesiąc i wtedy zrobię to obiektywnie. Ale jak na razie czuje lekkie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupa bura
Hej ale chwileczke titotito skoro tak chwalisz sobie to prosze o szczegoly gdzie robilas zabieg u kogo i jakim laserem jesli znasz nazwe. To jest zawsze przydatne tym co sa kompletnie zdesperowani i zrezygnowani. Skad w ogole wiesz ze zabiegi wykonuje sie po kilka razy? Prosze o detale. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslice ze3 tygodnie po laserze mozna sie juz cieszyc z efektów czy raczej blizny wróca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrócą, opuchlizna zejdzie i tyle. Walka z bliznami to walka z wiatrakami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pillingi, lasery, maści cud. Kwasy. Nic nie pomogło i nie ma się co oszukiwać to wszystko to tylko wyciąganie kasy. Mi szczerze nic nie pomoglo :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś stosowałam wiele kremów złuszczających oraz wykonywałam w gabinetach peelingi chemiczne .Niestety moje blizny po trądziku były tak głębokie ,że niewiele to dawało , a efekt był mało widoczny.Na jakich forach zaczęłam szukać innych możliwości .Tak trafiłam na informację o zabiegach laserowych .Jedną z klinik ,która zajmuje się laseroterapią jest klinika beautymed .Ponieważ miałam blisko i wyczytałam bardzo pochlebne opinie zdecydowanym się właśnie na te klinikę i Dr Mirackigo .Zalecono mi kilka zabiegów w odstępach miesięcznych .Po zabiegu moja skóra łuszczyła się i musiałam nieustannie ją nawilżać ,ale było warto .Już po pierwszym zabiegu widziałam efekty , a teraz moje blizny są w zasadzie niewidoczne Miałam nadzieję , że zabieg mi pomoże ,ale nie oczekiwałam ,że aż taki .Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka100
hej wszystkim. polecam fraxel re-pair CO2.jestem po czwartym zabiegu a robie je w odtepach co 4-6tyg. mialam mega blizny praktycznie na calych policzkach, wstyd mi zyc z taka twarza a teraz jestem zdumiona poprawa, jest lepiej o jakies 50%, licze ze jeszcze 4 zabiegi i moja twarz w koncu bedzie idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka1928
Witajcie. Zabiegowi poddałam się w grudniu, wybrałam (wtedy wydawało mi się)najlepszego, pojechałam do Warszawy do Dr Szczyta. Sam zabieg wykonała Dr Rymsza.Jak wrażenia?? Zero bólu, zero opuchlizny,zero łuszczenia... Dr kazała uzbroić się w cierpliwość więc czekałam na jakąkolwiek reakcję. Niestety nie doczekałam się, bo zabieg najprościej ujmując wykonany był do d..., na zbyt niskich parametrach...i ok, rozumiem, może ciężko jest lekarzowi z tak ogromną wiedzą i doświadczeniem ocenić stan skóry i dobrać parametry ....ale to nie zmienia faktu,że w portfelu ubyło mi 2,5 tys, efekt zabiegu zerowy a na skargi moje odpowiedziano:"każda skóra reaguje inaczej"....szkoda,że wcześniej mi o tym nie wspomniano :( Czy polecam? Może i tak ale proponuję starannie wybrać lekarza, może czasami warto zdecydować się na mały niepozorny gabinet zamiast kierować się opiniami znalezionymi w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do sprzedania opakowanie oryginalnego kremu EMLA w opakowaniu 5 tubek 5g-5% (RAZEM 25g ) CENA 80zł za całe opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot Filemon Waw
Miałam Fraxel w mediderm w Warszawie u Dr Prończuka. Jestem po 2 zabiegu widać pozytywne efekty juz jest dużo lepiej niz było przed zabiegami. Odnośnie negatywnych komentarzy widcznie te osoby trafiły na lekarza który nie potrafi tego zabiegu dobrze wykonać, albo do salonu kosmetycznego który działa na podróbie fraxela. Dobrze wykonany zabieg + dobry sprzęt da naprawde zadowalające efekty. Osoby które są już zdesperowane wyglądem swojej skóry niech przed pojsciem do lekarza dobrze sie zorientuja poczytaja opinie na interencie odnośnie danych lekarzy i efektów ich pracy. Zabieg nie jest tani i po co płacić komuś kto ten zabieg źle wykona, tylko nas skasuje,a my z tego nic nie bedziemy miały, żadnych efektów. Rozumiem rozgoryczenie niektórych osób! sama zanim trafiałam do kliniki mediderm byłam u wielu innych dermatologów którzy naciagali mnie na różne zabiegi które nic nie dawały, pieniądze wyrzucone w błoto!!!!!!!!!!!!!! Efekt zabiegu zależy od wykonujacego jeżeli ktoś miał kilka zabiegów i nie widzi żadnych ma prawo mieć pretensje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam robione 2 zabiegi Fraxelem u pana Prończuka w Medi Derm w odstępie 2 miesięcy. Od ostatniego minął rok i efekt minimalny, zupełnie nie wart wydanej kasy. Czekam, aż Neo Gen Plasma będzie dostępny w Warszawie. Podobno efekty po nim są bez porównania lepsze niż dają lasery, a i ryzyko wszelkich powikłań minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dla osób które ciągle zadają sobie pytania ''Jak pozbyć się blizn? '' ''Jak zredukować rozstępy?'' ''Jak pozbyć się zmarszczek? '' ''Jak zlikwidować przebarwienia na skórze?'' '' Jak pozbyć się bruzd?'' Polecam laser frakcyjny EMERGE ! Zabieg nie jest bolesny, nie wymaga podania znieczulenia, jednak podczas jego trwania może być odczuwany dyskomfort. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką. Emerge wykonywany jest miejscowo na wybrany obszar skóry twarzy lub ciała, w celu uzyskania wskazanego efektu. Po zabiegu możliwe jest widoczne zaczerwienienie skóry, utrzymujące się przez kilkanaście godzin. do końca listopada 2014 w klinice medycyny estetycznej BeautySkin mieszczącej się w Warszawie rabaty a na hasło ''Dorota2014'' możecie zdobyć rabat -20% na stałe na wszystkie zabiegi. więcej inf i efekty znajdują się na http://www.beautyskin.com.pl/oferta/laser_frakcyjny_emerge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola T
Blizny potrądzikowe były moją zmorą odkąd pamiętam… Próbowałam różnych sposobów, żeby się ich pozbyć, aż w końcu zdecydowałam się skorzystać z pomocy specjalistów. Znajoma poleciła mi klinikę Estivance. Doktor Krajewski dobrał zabieg do typu zmian – zdecydował się na fraxel repair. Muszę przyznać, że nie wierzyłam, że uda się zlikwidować blizny, zabieg był bolesny i wcale nie najtańszy, ale nie żałuję, bo efekty są widoczne gołym okiem! Nie muszę już się tak tapetować, po zabiegu znacznie poprawiła się jędrność skóry i wyrównał koloryt. Naprawdę nie spodziewałam się, że będzie tak dobrze. Także jeśli ktoś z Was zastanawia się nad zabiegiem, to polecam. Oczywiście trzeba się nastawić na to, że będzie trochę bolało i potem dość długo się goiło – po dwóch tygodniach zaczerwienienie było jeszcze widoczne, ale mogłam już spokojnie nałożyć makijaż. Owszem, swoje musiałam wycierpieć, ale uważam, że było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam okropne blizny potrądzikowe. Nie wierzę w cuda ale myślę o nich kilka razy dziennie, nie mogę na siebie patrzeć, u fryzjera czuję dyskonfort, nie wierzę w komplementy dot. mojego wyglądu. Jednym słowem mam ogromny kompleks. Nie wychodzę z domu bez makijażu. Wcześniej próbowałam różnych peelingów kwasami u dermatologa ale efektów nie było.Pewnego dnia spotkałam u fryzjera 35 letnią kobietę z piękną, nieskazitelną cerą. Fryzjerka zapytała jakich kosmetyków stosuje. Okazało się, ze cerę zawdzięcza zabiegowi Fraxel CO2. Ponoć wcześniej miała plamy po opalaniu, drobne zmarszczki oraz drobne blizny. Moich blizn na pewno nie można nazwać drobnymi ale udałam się do tego lekarza i jestem po drugim zabiegu.Po pierwszym szału nie było ale moja mama widzi różnice więc będę próbowała bo co mi pozostaje innego. Dwa dni temu miałam drugi zabieg - silniejszy itp ale twarz lepiej zareagowała bo mniej bolało oraz lepiej dochodzę do siebie. W cuda nie wierzę ale chcę chociaż latem pokazywać się bez makijażu oraz czuć się dobrze z moją twarzą. Do dziś pamiętam faceta, który mnie zaczepił na dyskotece bo spodobała mu się moja figura ale gdy zobaczył mnie w normalnym świetle to powiedział, że dziękuje mi bo jestem oszpecona - boli mnie to o dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pozytywne komentarze nt. pana Dr. Prończuka to chyba sobie sam pisze. Jest to człowiek brzydki i nieprzyjemny i nieprawda jest że tylko on dobrze wykona fraxela jest wiele klinik i lepszych lekarzy od niego w Warszawie. Dodałam brzydki bo po pierwsze jest ( mając klinike med estet mógłby w siebie zainwestować) ponieważ jako człowiek mało kulturalny komentuje wygląd innych ludzi w nieprzyjemny sposób gdzie sam nie jest choć trochę atrakcyjny, no nawet trochę!!!! Byłam tam ponad rok temu ale sama postawa tego człowieka zniechęciła mnie do leczenia się u niego wybrałam inną klinikę i jestem bardzo zadowolona. To nie jest jedyny gabinet który posiada fraxela w warszawie. Nie polecam tej kliniki. A i jeszcze wysyłanie tych kosmetyczek recepcjonistek żeby namawiały na jakieś kosmetyki itd. Na akwizytorów źle reaguje!!!( zapewne te dziewczyny maja jakąś prowizję od sprzedaży, że są takie natarczywe).Nie kulturalny, po prostu człowiek brzydki w każdym sensie, a jak się płaci sporą kasę to podejście lekarza powinno być inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze dodam że zabiegi laserowe daja bardzo dobre efekty. Jak sie trafi na uczciwy gabinet i wykonają to właściwie to efekt jest bardzo zadowalający( do osób niezadowolonych :wydaje mi sie ze wykonują na zbyt niskich parametrach żeby naciągnąć na większą ilość zabiegów!!!!!!!!). Także blizny i trądzik to już nie problem a efekt zabiegu fraxel jest trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny. Ja nie miałam fraksela, natomiast zdecydowałam się na program opisany na www.blizny-rozstepy.pl Robiłam całą twarz, ponieważ niestety trądzik kiedyś był wszędzie i pozostawił całkiem głębokie dziury. Bardzo polecam, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość - ja miałam 4-ry wizyty w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie u dr Buchowicz jest NeoGen Plasma. Trzeba pomysleć o kasie, bo to drogi zabieg, ale efekty ponoć spektakularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neogen nie jest na blizny! jeżeli nawet to daje mega słabe efekty! Fraxel dobrze znaczy uczciwie na właściwych parametrach wykonany daje lesze efekty. Neogen na blizny - strata kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. NeoGen przy wysokich energiach znacząco spłyca blizny, można poczytać w necie opinie, pooglądać zdjęcia. A poza tym redukuje zmarszczki i niweluje przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam za granica i chce sobie zrobic 2 zabiegi bo bede kolo 1 miesiaca w polsce i niewiem czy sie oplaca mam niewielkie przebarwienia i niewielka dziurke na poliku i mysle co robic doradzcie mi cos bo mnie rozj***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×