Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

Gość Iga92
Może ktoś poleci jakiś gabinet w WIELKOPOLSCE? Mam blizny na policzkach i czole, nie są aż tak głębokie, ale niestety widać je, zwłaszcza pod światło. Chcę wybrać się na zabieg laserem restore, bo chyba w zasadzie on ma w tej kwestii najlepsze opinie... No i nie mogę znaleźć listy oryginalnych laserów fraxel... Może ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iga Ja robiłem zabiegi w trzech miejscach w Wlkp tz w Poznaniu w Prodermie ale byłem niezadowolony bo Pani doktor od początku namawiała mnie na kwasy bo podobno świetnie jej wychodzą a ja miałem skierowanie od prof dermatologi na laser a nie na żadne kwasy ale miałem tam robione trzy zabiegi laser kwas i laser i tak jak pierwszy laser był zrobiony porządnie u uczciwie tak trzeci na odwal no i te namowy na kwas całkiem mnie zniechęciły ale mniejsza z tym później byłem dwa razy w Bydgoszczy u dr Urbaniaka na laserze ale przyznam że też średnie rezultaty i podziękowałem i będąc jeszcze raz u prof dostałem namiar na ginekologa prof Szpurka który kupił nowy laser z USA lecz on robi nim zabiegi typowo ginekologiczne lecz na twarz użycza go dr Dydymskiemu który robi nim twarz i tam właśnie robie zabiegi . Jestem właśnie po drugim a na początku marca będę miał trzeci i za pół roku 4 i wtedy okaże się co dale. Efekty hmmm są lecz na razie małe ale wiadomo do tego jest potrzebny czas . Ja za serię zabiegów tj 3+1 zapłaciłem z góry 2600zł tj cała twarz ( policzki skronie szyja ) Sam zabieg troche boli ale zależy kto i jakie głebokie ma blizny . Podstawa jest jedna NIE czytać tych pajaców co odradzają że niby zabieg jest niebezpieczny itd ale wiadomo każda skóra jest inna i kazda reaguje inaczej i zawsze jest ryzyko dlatego na dzień dobry robi sie delikatnie i patrzy co się dzieje tz jak długo się goi jak długo jest opuchlizna i czy nie ma żadnych przebarwień a do tych co pisza że zabieg jest niebezpieczny przytocze historie która czytałem o laserze ,, Robiłam laser ale słaby efekt więc po dwóch tygodniach po zabiegu zrobiłam sobie jeszcze kwas a że skóra stała się po tym blada poszłam na solarium ,, !!!!! historia autentyczna i później ludzie sie dziwią że laser im zrobił krzywdę jak oni mają pustke w głowie i nie słuchaja zaleceń lekarza . jeśli ktos będzie chciał więcej info na temat lasera blizn i trądziku to służę pomocą bo ja już zrobiłem kilka fakultetów z tego i zawsze służę pomocą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga92
Hej, dziekuje za odpowiedz... A ten dr. Dydymski jakim laserem wykonuje zabiegi? Ja juz sama nie wiem co zrobić... Przeczytałam że jednak co2 jest lepszy. U mnie w mieście mają tylko laser co2 flaming frax, wiesz może coś o nim? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dokładnie to nie wiem ale moge Ci podesłać jego nr tel i możesz zadzwonić i pogadać . Laser to połowa sukcesu druga połowa sukcesu to parametry i ich dobór podczas zabiegu . Z tego co się orientuję to najlepszy jest laser ablacyjny ale zadzwoń do niego i pogadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga92
hej, nie, dziękuję. Chyba jednak znajdę coś na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi proszę czy można mieć kilka pryszczy na twarzy podczas zabiegu laserem? Ja mam ten problem, że od czasu do czasu moje zaskórniki przechodzą w stan zapalny i tworzy się pryszcz... muszę najpierw pozbyć się blizn, póki jest zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VanillaIce
jeśli masz kilka sztuk małych a nie dużych ,,wulkanów,, to jak najbardziej i rób póki pogoda za to pozwala i jeszcze jedna ważna sprawa bo mało lekarzy o tym wspomina jeśli masz tendencje do opryszczki to trzeba to zgłosić lekarzowi i trzeba brać np Heviran po zabiegu bo jak nie to może wyjść po zabiegu i rozsiać np pół twarzy :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciała bym się dowiedzieć o klinice Estivance dr Krajewskiego jestem zapisana na zabieg usuwania blizn potradzikowych czy ktoś miał tam wykonywany zabieg? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avionetkaaa
ja na blizny potrądzikowe chodziłam na laser frakcyjny co2 do COCO TIME we Wrocławiu i mi pomogło :) po bliznach nie ma praktycznie ani śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po tym zabiegu twarz była chwilę podrażniona, nie powiem. No ale to jest własnie cena pięknej cery, bo blizny są już tak mocno "zakotwiczone" w skórze, że jakoś trzeba się ich pozbyć. Kilka tygodni po zabiegu w Klinice Krajewski (http://estivance.pl/zabiegi/dermatologia/laser-fraxel-dual-odnowa-skory/) twarz była już praktycznie w tym idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś z Was miał robiony laser re:pair na blizny potradzikowe jak ktoś miał niech podzieli się opinia czy coś to pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Ja robiłam zabiegi laserem i efekt jest bardzo fajny. Blizny znacznie się spłyciły a przebarwienia zeszły. Polecam Vici Clinic w Krakowie, pracuje tam Pani Gosia, bardzo sympatyczna. Wszystko na miejscu wytłumaczy. Aby osiągnąć najlepszy efekt, trzeba wykonać mniej więcej 3-5 zabiegów. Przy zabiegach na twarz dostaniesz rabat -50%, to korzystna opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zabieg ten był strzałem w dziesiątkę. Odzyskałem nową twarz! Po dwóch zabiegach odzyskałem gładką skórę i odzyskałem swoją pewność siebie. Mimo, że na początku nie byłem przekonany do zabiegu, wspaniały dermatolog w Klinice Dr Legrand przekonał mnie że to dobra decyzja. Z czystym sumieniem polecam klinikę, to dzięki niej mam nową twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga92
Cześć wszystkim. Pod koniec marca miałam drugi zabieg laserem co2 flaming frax. Za pierwszym razem na niższych parametrach było ok, a po ostatnim zabiegu mam takie dziurki po strzałach lasera. Widać to najbardziej kiedy mam makijaż, i kiedy już schodzi :/ blizny owszem spłyciły się, ale ten dziurkowy defekt mnie dobija... Miał ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga92
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drlegrand
Laser frakcyjny na blizny to precyzyjny i bezpieczny zabieg, którego całkowite efekty widoczne są w okresie 3-6 miesięcy. Najlepsze rezultaty uzyskuje się dzięki powtorzeniu 3-4 zabiegów w odstępach około 4-6 tygodni. Laser frakcyjny w przypadku blizn potradzikowych pozwala zmniejszyć ich głębokość oraz wyrównać brzegi, wyrównać koloryt skóry oraz wygładzić blizny wypukłe. W przeciwieństwie do laserów nieablacyjnych, laser frakcyjny działa wybiórczo, nie usuwając całej górnej warstwy skory, lecz tworząc na jej powierzchni mikrouszkodzenia, które pobudzają skore do regeneracji i odbudowy kolagenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Miałem wykonywany zabieg laserem eCO2 w poniedziałek na twarzy. Po 24h mogłem przemyć twarz woda, następnie osuszyć papierowym ręcznikiem. Po 48h zacząłem stosować krem zinalfat jednak mam jakieś złe odczucia. Krem ten ciężko jest zmyć z twarzy, pozostawia po sobie tłusty ślad, skóra strasznie się złuszcza, a strupki mam wrażenie jakby zbyt szybko odpadały.. Jak wy postępowaliscie po takich zabiegach i jak to było u was? Czytałem sporo o tym w internecie, dorzuciłem też kwas borowy do przemywania w celu przeciwbakteryjnym. Liczę na pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzia200
Mariola T 2014.12.03 "Blizny potrądzikowe były moją zmorą odkąd pamiętam… Próbowałam różnych sposobów, żeby się ich pozbyć, aż w końcu zdecydowałam się skorzystać z pomocy specjalistów. Znajoma poleciła mi klinikę Estivance. Doktor Krajewski dobrał zabieg do typu zmian – zdecydował się na fraxel repair. Muszę przyznać, że nie wierzyłam, że uda się zlikwidować blizny, zabieg był bolesny i wcale nie najtańszy, ale nie żałuję, bo efekty są widoczne gołym okiem! Nie muszę już się tak tapetować, po zabiegu znacznie poprawiła się jędrność skóry i wyrównał koloryt. Naprawdę nie spodziewałam się, że będzie tak dobrze. Także jeśli ktoś z Was zastanawia się nad zabiegiem, to polecam. Oczywiście trzeba się nastawić na to, że będzie trochę bolało i potem dość długo się goiło – po dwóch tygodniach zaczerwienienie było jeszcze widoczne, ale mogłam już spokojnie nałożyć makijaż. Owszem, swoje musiałam wycierpieć, ale uważam, że było warto." Mialam zabieg wczoraj w klinice Krajewski na Powiślu, czy mozesz skkntaktowac sie ze mna na lriv mam kilka pytan bo niepokoji mnie tak ogromny obrzek i mam kilka pytan co do pielegnacji, poniewaz Pan doktor na moje pytania odpowiada w s.sach zdawkowymi odpowiedziami: tak , nie i tyle, ja mam jeszcze traume po tym inwazyjnym zabiegu a tu zero wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzia200
Mariola T 2014.12.03 "Blizny potrądzikowe były moją zmorą odkąd pamiętam… Próbowałam różnych sposobów, żeby się ich pozbyć, aż w końcu zdecydowałam się skorzystać z pomocy specjalistów. Znajoma poleciła mi klinikę Estivance. Doktor Krajewski dobrał zabieg do typu zmian – zdecydował się na fraxel repair. Muszę przyznać, że nie wierzyłam, że uda się zlikwidować blizny, zabieg był bolesny i wcale nie najtańszy, ale nie żałuję, bo efekty są widoczne gołym okiem! Nie muszę już się tak tapetować, po zabiegu znacznie poprawiła się jędrność skóry i wyrównał koloryt. Naprawdę nie spodziewałam się, że będzie tak dobrze. Także jeśli ktoś z Was zastanawia się nad zabiegiem, to polecam. Oczywiście trzeba się nastawić na to, że będzie trochę bolało i potem dość długo się goiło – po dwóch tygodniach zaczerwienienie było jeszcze widoczne, ale mogłam już spokojnie nałożyć makijaż. Owszem, swoje musiałam wycierpieć, ale uważam, że było warto." Mialam zabieg wczoraj w klinice Krajewski w Warszawie, czy mozesz skotaktowac sie ze mna na priv mam kilka pytan bo niepokoji mnie tak ogromny obrzek i mam kilka pytan co do pielegnacji, poniewaz Pan doktor na moje pytania odpowiada w smsach zdawkowymi odpowiedziami: tak , nie i tyle, ja mam jeszcze traume po tym inwazyjnym zabiegu a tu brak odpowiedniego wsparcia przy tak powaznym zabiegu. Przeciez mowiono mi w klinice ze 50%sukcesu to odpowiednia pielegnacja po. Zabieg za 6tys zlotych zobowiazuje chyba. Ponadto za taka sume nie chcialabym miec efetow odwrotnych, czyli zniszczonej twarzy bo moja nie byla w zlym az tak stanie, mialam blizny ale widoczne tylko z bliska i rozszerzone pory.Wybralam akurat ten bardzo inwazyjny w skotkach widocznych zabieg, poniewaz nie moge sobie pozwolic na kilka zabiegow co miesiac mimo ze sa tansze kilkukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc  po zabiegu
witam Jestem swiezo po zabiegu Fraxel Repair w Warszawie, Szukam osob po zabiegu calej twarzy by zapytac o pare bardzo istotnych szczegółów. Na dzien dzisiejszy jestem bliska depresji i zyje nadzieja ze wszystko nedzie dobrze podczas rekonwalescencji. Adres mailowy do kontaktu: juzia131008@gmail.com Bardzo prosze p kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otylia2018
Hello:) Jestem w dniu dzisiejszym po drugim laserze co2. Pierwszy zabieg miałam pod koniec listopada i wykonany został przy zastosowaniu mojego osocza. 6 dnia wróciłam do pracy, oczywiście po użyciu fluidu. Sam zabieg jest okay, trzeba go przetrwać i naszykować się na opuchliznę, olbrzymie zaczerwienienie, następnie strupki i łuszczenie. Zauważyłam poprawę po tym zabiegu, jednakże zdaję sobie sprawę, że wygładzenie blizn potrądzikowych i innych niedoskonałości wymaga czasu i serii takich zabiegów. Poprawa mojej cery została również zauważona u mnie w pracy, co tym bardziej zmotywowało mnie do kontynuowania jej naprawiania:). Dziś jestem 1 dzień po 2 serii. Jest dokładnie tak samo jak poprzednio. Przemywam buzię płynem Borasol i stosuję krem Zinalfat, które fajnie przyspieszają gojenie i są w głównej mierze przeznaczone do tego typu zabiegów. Myślę, że przede mną jeszcze około 2 zabiegów i jestem przekonana, że będą bardzo fajne efekty i dopiero wtedy pogodzę się ze swoją cerą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0000
Zdecydowałam się na serię zabiegów laserem frakcyjnym w klinice Dr Legrand w Krakowie. Długo męczyłam się z bliznami potrądzikowymi, stosowałam już chyba wszystko i nic nie pomagało. Umówiłam się na konsultacje u Pani kosmetolog, która świetnie wytłumaczyła mi cały przebieg zabiegu, zalecania po zabiegowe itp. Jestem już po dwóch zabiegach, blizny znikają a moja skóra staje się coraz gładsza. Polecam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc po zabiegu 2018.01.11: dlaczego jesteś załamana po zabiegu tym laserem? Na jaki problem miał ci pomóc? Robiłam go w ubiegłą zimę, więc mogę ewentualnie coś opowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zastanawiam się nad usuwanie blizn laserem, bo boję się kwasu i słyszałam, że może deformować lekko niektóre części ciała. Możecie mi powiedzieć jak usunąć blizny po trądziku za pomocą lasera i z jakiego lasera najlepiej skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×