Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arek34

Czy znalazłyście miłośc w internecie?

Polecane posty

gdzie jest napisane, ze osoba ktora zaklada profil na jakims forum randkowym jest oszustem?? bo tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogant oryginał
niebieskooka to dobrze , bo bym dostał od ciebie nie moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogant oryginał
niebieskooka nie widzi tego co w tle - tylko to co na zewnątrz - co za ironia losu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie i to bardzo. ja nie zgadzam sie z Twoim zdaniem. mam do tego prawo. nie uwazam, iz kazdy kto szuka drugiej osoby przez net jest oszustem itd... mozesz udowodnic, ze sie myle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucrezia
ja swojego faceta też poznałam przez neta ale nie na jakimś serwisie randkowym a na pewnym forum tematycznym. Zaczęliśmy pisać na privie, później spotkaliśmy się w realu i tak jakoś wyszło, jesteśmy od ponad dwóch lat razem :) mój dobry przyjaciel poznał swoją żonę przez tlen więc każda droga jest dobra. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i nie wszyscy
ale wiekszość taka jest wieczni poszukiwacze, potem okazuje sie , ze mają problemy emocjonalne i są zupelnie pokreceni co jakiś czas inne foty , inny nik, inny opis , nowa bajeczka i szukają od nowa .... tyle kobiet przecież, jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogant oryginał
dowodem tego jest lansowanie się poprzez net - to wyznacza krytyczną swojej osoby to znaczy że ciepło i delikatnie opisują się z pomocą pisma lecz o wiele trudniej przychodzi im opis słowami - zauważ tą różnicę - czyli idąc tą drogą lepiej piszą jak mówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogant oryginał
czyli lepiej piszą jak robią ....lepiej piszą jak są....lepiej piszą jak umrą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogant oryginał
doprawdy? ileż to już słów rzucono na wiatr? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogant oryginał
a lubisz czasem uczucia rzucić... w morze....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogant oryginał
to tak jak w otchłań... prosto przed siebie , bo w górach trzeba rzucać już wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogant oryginał
niż na morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogant oryginał
wybranym przez ciebie ? czy wybranym przez twe uczucia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt - uczucia nie zawsze "idą w parze " z rozumem.... staram sie je łączyć.... ale nie mam na to wplywu.... wybranym przez me uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogant oryginał
uczucia byle nie destruktywne napędzały motor twojej siły - dolej czasem resztki paliwa ze stacji czy oleju do głowy - pomogą zachować równowagę....napędzaną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogant oryginał
to zmień model uczuć- niektóre podczas jazdy zmieniają ulice , a inne "wstrzymują się" przy światłach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie mozna spotkac milosc
Milosc mozna spotkac wszedzie-dziwi mnie wyobrazenie ze w necie mozna spotkac tylko\"nieudacznikow\"(mozna tak wnioskowac z wypowiedzi coniktorych tutaj). Ja swojego tez spotkałam w necie,ba nawet na czateri...7 rok razem i napewno nie jest nieudacznikeim(niczego mu nie brak),odpowiedni czas,odpowiednie miejsce...ja wszedlam tam z nudy on tez,tak mialo byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogant oryginał
nieebieskooka - życzę chimerycznych snów by światła rzuciły uczucia w ocean ...nie w kanał... :) ...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaookee
w internecie to mozna znalezc grasujace klanu pedalow co najwyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikozja nocą
trzeba mieć duże szczęście aby w necie kogoś normalnego poznać, niestety większość szuka przygód, wierzy w bajki lub po prostu ofiara losu,że aż strach cokolwiek zaczynać.Ale zdarzają się wyjątki.Trzeba jednak uważać.powodzenia arek34!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moge i ja poprosić
ja znalazłam, zauroczyłam się na maksa, a okazało się ,ze on szuka ....romansu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×